سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69534
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » فصل جدید فعالیت حزبی با «رقص و پایکوبی مختلط» در لرستان!
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

حزب تازه پای ندای ایرانیان «فصل جدیدی از فعالیت حزبی» را با تبدیل مراسم شبه حزبی به مجلس رقص و پایکوبی رقم زد!

فصل جدید فعالیت حزبی با «رقص و پایکوبی مختلط» در لرستان!

به گزارش سلام دلفان ، هنوز اثر انگشت ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در لرستان پاک نشده که همایش های سیاسی!(شما بخوانید انتخاباتی) در این استان آغاز شده است.

همایش حزب ندای ایرانیان شنبه 5 دی ماه جاری در شهرستان خرم آباد و با حضور اعضای این حزب و تعداد محدوی از هواداران آن در  تالار نسل باران این شهر برگزار شد.

عباس سلطانی رئیس شاخه لرستان حزب ندای ایرانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حزب فصل جدیدی از فعالیت حزبی و تشکیلاتی را در ایران رقم زد. این حزب با رویکردی اصلاح‌طلبانه و تکیه بر سه اصل گام به گام، توسعه همه جانبه و تعامل با ارگانها در بحبوحه‌ای از دوران سیاسی پای به عرصه گذاشت که تقریباً احزاب اصلی و ریشه‌دار اصلاح‌طلب غیرفعال شده بودند یا تحت تأثیر شرایط از هر گونه فعالیتی منع شدند.

وی اظهار داشت: در چنین فضایی سرد و سنگین که ریسک هرگونه فعالیت سیاسی را بالا برده بود گروهی از نخبگان برغم آگاهی به ریسک بالا شجاعانه پای در این مسیر گذاشتند.

وی اظهار داشت: در لرستان نیز همگام با مرکز و دیگر نقاط کشور رایزنی برای تشکیل حزب آغاز شد و با مشارکت در جلسات اولیه از جمله پیش کنگره به تدوین مرامنامه، اساسنامه و دیگر مراحل و گفتمان حزبی پرداخته است.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این همایش یک گروه موسیقی به اجرای موسیقی‌های شاد(!) پرداختند که پس از چند لحظه پسران جوان به وسط مجلس رفته و به رقص و پایکوبی پرداختند(!) این همایش در یک تالار برگزاری مراسم جشن و شادی برگزار شد و دختران و پسران جوان به صورت مختلط در کنار هم بودند.

با رقص پسران، دختران نیز به تشویق و سوت زدن پرداختند و فضای سالن نیز با تاریک شدن و رقص نور مراسم را به شادی و رقص تبدیل کرده بود.

این همایش با حضور عباس سلطانی رییس حزب ندای ایرانیان، محمد رضایی رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان لرستان و یکی از کاندیداهای اصلاح‌طلبان به نام محمدخان بیرانوندو دیگر چهره‌های اصلاح‌طلبان برگزار شد.

منبع: کیهان

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    دی ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۳

    سلام مسلمونای عزیز: در تیتر خبر نوشتید رقص مختلط ولی تو متن خبر از رقص مختلط خبری نیست میگم وقتی دارید میرید بهشت دست مارم بگیرید حتما

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار