سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69537
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » اجماع را توهین به شعور سیاسی افراد می دانم/ مستقل آمده ام و ارزش های نظام و ولایت مداری سرلوحه کارم است/ برنامه های ویژه درجهت اشتغال زایی و امور زیر بنایی دارم
Print This Post
منوچهر عبدی پور در نشست خبری با اصحاب رسانه:

اصلی ترین انگیزه ام کمک به محرومیت زدایی و محروم نوازی در حوزه انتخابیه وجلوگیری از انحرافات تدریجی در مجلس و کاهش نابرابری ها در بحث بودجه و اعتبارات است.

 

به گزارش سلام دلفان، منوچهر عبدی پور با حضور در فرمانداری دلفان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان دلفان به سوالات خبرنگار پاسخ داد که متن مصاحبه خبری در ذیل می آید:DSC00667

ضمن معرفی خود سوابق اجرایی که تاکنون داشته اید را بیان بفرمایید:

بنده منوچهر عبدی پور هستم متولد سال 1349 شهرستان سلسله روستایی الماس آباد . طی دوران دبیرستان بعنوان بسیجی در بحث جنگ تحمیلی خدمت نموده و پس از اخذ مدرک لیسانس حقوق قضایی، بعنوان کارشناس حقوقی دفتر حمایت حقوقی قضایی ایثارگران و خانواده های شهدا در دادگستری استان لرستان،کارشناس ثبت اسناد و املاک شهرستان نورآباد به مدت 6سال، معاون ثبت اسناد املاک خرم آباد ، رئیس ثبت اسناد و املاک بروجرد، مدیر کل ثبت استان لرستان، مدیر حوزه ای ریاست اداره کل ثبت اسناد و املاک تهران، رئیس اداره ثبت اسناد و املاک منطقه شمیران تهران و مدیریت ثبت اسناد و املاک غرب تهران در حال حاضر بعنوان مدیر ثبت اسناد و املاک جنوب تهران در حال خدمت هستم و در حال حاضر دانشجوی دکتری حقوق خصوصی ، وکیل پایه یک دادگستری ، عضو کانون وکلای دادگستری، عضو مرکز امور مشاوران قوه قضایه و کارشناس رسمی دادگستری می باشم.

انگیزه خود را برای حضور در عرصه انتخابات در حوزه دلفان و سلسله بیان بفرمایید:

اصلی ترین انگیزه کمک به محرومیت زدایی و محروم نوازی در حوزه انتخابیه، جلوگیری از انحرافات تدریجی در مجلس شورای اسلامی و کاهش نابرابری ها در بحث بودجه و اعتبارات مالی برای استان های محروم و کمتر توسعه یافته است.

بفرمایید که چه میزان با مشکلات و آسیب های منطقه آشنایی دارید و ریشه اصلی عقب ماندگی شهرستان های سلسله و دلفان را درچه می بینید؟

 ما با ارائه راهکارها و برنامه های که بصورت علمی مورد مطالعه قرار داده ایم و از طریق تیم های علمی و اقتصادی که با بنده  همکاری داشته اند برنامه های ویژه درجهت اشتغال زایی و امور زیر بنایی دو تا شهرستان درنظر گرفته ایم. اصلی ترین مشکلات دو شهرستان که دامن گیر جوانان شده بحث بیکاری و نبود زیر ساخت های فراهم شدن بحث اشتغال است.

لطفاً درباره جناح سیاسی خود بگویید:

با عنایت به این که بنده در دستگاه قوه قضایه خدمت کرده ام عضو گروه و احزاب سیاسی نبوده ام و بصورت مستقل وارد عرصه انتخابات شده ام. اما حفظ ارزش های نظام  و ولایت مداری سرلوحه کار بنده می باشد.

نظر خود را پیرامون اتفاقات سال ۸۸ کشور و فتنه بوجود آمده بیان بفرمایید:

فتنه 88 برگرفته ازسهل انگاری و اشتباه بعضی از افراد بود که به نظر بیشتر تحت تاثیر یاوه گویی های ابر قدرت های دنیا  قرار گرفته بودند . البته این موضوع در کشورهای خاوره میانه مصداق پیدا کرده بود که با حمایت مقام معظم رهبری و سایرمردم شریف ایران منتفی شد. بنظر بنده همه باید مطیع قوانین بوده تا بی نظمی درکشور رقم نخورد.

 با توجه به اینکه شهرستان های دلفان و سلسله صاحب یک کرسی در مجلس هستند نظر خود را در مورد اجماع بین داوطلبین در یک شهرستان و اجماع درون حزبی بیان بفرمایید:

بنده معتقد هستم که موضوع اجماع نه قانونی، نه علمی و نه شرعی است.  اجماع و انتخاب یک نفر در شهرستان های سلسله و دلفان را توهین به شعور سیاسی افراد می دانم. لذا اجماع وجهه ای قانونی ندارد و به نظر می رسد اجماع طی سه دوره گذشته در شهرستان های سلسله و دلفان انجام گرفته است. امروز انتخاب بامردم است و مردم باید انتخاب کنند. بنده به هیچ وجه کناره گیری نمی کنم حتی درصورتی که  فقط یک رای کسب کنم .

تلگرام سلام دلفان

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    دی ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۵۴

    برای شناخت بهتر و انتخاب شایسته ترین فرد، اگر اجماع صورت بگیرد کارآمدترین و شاخص ترین شخص انتخاب میشود. شمارو به قرآن قسم به فکر مردم و این جوانان بیکار باشید

  2. نویسنده دیدگاه: همشهری
    دی ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۹

    اجماع برای انتخاب شایسته تر توهین نیست، نپذیرفتن واقعیت و انتخاب بیجا و نادرست توهین و از ارزش انسان کم میکنه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار