سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69543
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳۷ نظر
خانه » اخبار برتر » وامدار هیچ گروه و جناحی نیستم و در دور گذشته به نفع هیچ شخصی کناره گیری نکردم/ مردم خدمتگزاری می خواهند که همیشه در صحنه باشد نه اینکه آویزان دیگران باشد/ نماینده کارآمد موتورمحرک توسعه است
Print This Post
علی باقر طاهری نیا در نشست خبری با اصحاب رسانه:

دور گذشته گفتم طاهری نیا بسترحمایت را موفقیت آمیز ندید و کنار رفت و در اوج ناراحتی گفتم به زعم شایستگی و صلاحیت، استخوان درگلو و خار درچشم می روم .

به گزارش سلام دلفان، پروفسور علی باقر طاهری نیا با حضور در فرمانداری دلفان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان دلفان به سوالات خبرنگار پاسخ داد که متن مصاحبه خبری در ذیل می آید:DSC01244

لطفا خود را معرفی کرده و انگیزتان را برای ثبت نام در انتخابات مجلس دهم  بیان کنید:

اینجانب علی باقر طاهری نیا سال 1367 بعنوان معلم پایه ابتدایی شروع به تدریس کردم و بعد از اخذ مدرک کاردانی در مدسه شهید یوسفوند نورآباد خدمت کردم. سال 1371 در رشته زبان و ادبیات عرب در دانشگاه رازی، سال 1374 مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران، 1376 مقطع دکتری دانشگاه تهران و سال 1378 موفق به اخذ مدرک دکتری در رشته زبان و ادبیات عرب دانشگاه تهران شدم. سال1378 بورس تحصیلی دانشگاه بو علی سینا همدان و به مدت حدودا 16 سال پیوسته مسئولیت اجرایی در حوزه آموزش عالی داشته ام. در دانشگاه بو علی همدان در سمت معاونت دانشکده، مدیر امور دانشجویان شاهد وایثارگر، معاون دانشجویی و فرهنگی طی یک دوره 3 ساله ، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه طی یک دوره 5ساله ایفای خدمت کردم و در سال 1386 بعنوان معاون نمونه کشوری معرفی شدم. از سال 1391 به دانشگاه تهران منتقل و بعنوان معاون فرهنگی دانشگاه فرهنگیان کل کشور مشغول فعالیت شدم، از سال 93 به عنوان مدیر کل برنامه ریزی و نظارت پژوهشی دانشگاه تهران منصوب شدم و تا به امروز در آن بخش خدمت میکنم.

مسئولیت های خارج از آموزش عالی بنده نیز عبارت اند از: معاون پژوهش بسیج اساتید کل کشور، زباندان بعثه مقام معظم رهبری در حج، کارشناس صدا و سیمای مرکز همدان و رئیس هیت مدیره موسسه محمد(ص) و در حوزه علمی نیز 7 عنوان کتاب تالیف و ترجمه دارم.

شما چه شاخص ها و پارامتر های را در وجود خود احساس می کنید که وارد عرصه انتخابات شده اید:

عرصه نمایندگی مجلس، عرصه هماوردی برترین های هر استان است. من و عموم مردم حوزه انتخابیه باید به کسی رای بدهیم که پیش از نمایندگی از شأنيت نمايندگی برخوردار باشد نه به واسطه نماینده شدن. کاندیدا های محترم باید شخصیت ملی داشته باشند، یکی از عوامل شخصیت ملی حضور در سانه ملی است. شرط لازم نمایندگی توان سخنوری و خطاب و بیان است، نماینده توانمند یعنی همه چیز و نماینده ضعیف یعنی هیچ چیز.

بنده دردانشگاه تهران که بالاترین دانشگاه مطرح منطقه و کشور و محل تجمیع 2200 نخبه است خدمت کرده ام و این یک شأنيت است که می تواند پشتوانه ای قوی برای خدمت به مردم باشد. شناخت کافی و مستقیم ازدلفان وسلسله ،شخصیت وجایگاه علمی ممتاز، تجارب مدیریتی ملی، برخورداری ازمشاورین رتبه های ممتاز کشور، توان رسانه ای کردن مشکلات، توان سخنوری خطابه و بیان مهمترین شاخصه هایی هستند که از آن برخوردار می باشم .

 لطفا درباره جناح سیاسی خود بگویید:

بعنوان استاد یک دانشگاه از ابتدا مشی اعتدالی داشته ام و دارم و مستقل از گروه های سیاسی هستم و وامدار هیچ گروه و جناحی نیستم و معتقدم هرکس که وامدار گروه خاصی باشد نمی تواند دغدغه مردم راداشته باشد.

با توجه به اینکه در دور گذشته شما یکی از کاندیداهایی بودید که از عرصه انتخابات کنار رفتید، بیان کنید که آیا این کناره گیری به نفع نماینده فعلی بود و آیا این بار احتمال اجماع دوباره وجود دارد؟

ازکسانی که تصورمی کنند من به نفع شخص خاصی کنار رفتم تقاضا دارم تا نوار سخنرانی مرا گوش کنند. درآخرین سخنرانی به اسم یا کنایه یا با اشاره از کسی اسم نبرده ام و درآن سخنرانی سال ۹۰ گفتم طاهری نیا بسترحمایت را موفقیت آمیز ندید و کنار رفت و از ادامه راه منصرف شد. در آن روز من گفتم که مدرک نمایندگی، داشتن۸۰ مشاور درحوزه های مختلف و توان سخنوری است. در اوج غم و ناراحتی گفتم به زعم شایستگی و صلاحیت استخوان در گلو و خار در چشم می روم، درحالی که اگر به نفع کسی کنار می رفتم باید خوشحال می شدم  و میدان رقابت تا زمانی که من رفتم برای یک نفرنبود چون چندین نفراز کاندیداها بعد از من کنار رفتن.

در مورد اجماع نیز باید عرض کنم منطق دین اسلام می گوید اگر درمیدان شخصی را شایسته تراز خود دیدید نه تنها کنار بروید بلکه به او هم کمک کنید و من همه کاندیداها را برای اتحاد و اجماع برای خدمت بیشتر و شایسته سالاری دعوت می کنم.

با گذشت ۳۶ سال از انقلاب اسلامی استان لرستان و دو شهرستان دلفان و سلسله جزء مناطق محروم هستند شما علت این محرومیت و واپس گرایی را درچه چیزی می بینید؟

اگرامروز را با قبل از انقلاب مقایسه کنیم از برکت جمهوری اسلامی به خیلی از چیزها رسیده ایم و بایدشاکر انقلاب باشیم اما آنچه جای گلایه دارد مقایسه امروز ما با امروز همدان و دلفان با شهرستان نهاوند است که باعث گلایه ازمسئولین می شود. اگربخواهیم عوامل توسعه نیافتن دلفان رابررسی کنیم باید فهرستی از عواملی چون مدیریت اجرایی ناکارآمد و غیرعلمی که اسیر جناح بازی و عدول ازشایسته سالاری بوده و توزیع ناعادلانه بودجه ها رابرشمریم .

بطور کلی نماینده خوب و کارآمد است که می تواند منطقه را از رکود خارج کند زیرا نماینده توانمند یعنی همه چیز و نماینده ضعیف یعنی هیچ چیز. نماینده باید با همآوردی نخبگان بتواند به حد و اندازه های نماینده های تهران و اصفهان برسد. موتورمحرک توسعه نماینده کارآمد است.

در دلفان با تمدنی ۵۰۰۰ ساله، دارای مفاخری هستیم که معرفی نشده اند و نمایندگان قبلی با بحث های فرهنگی بیگانه بوده اند آیا شما بعنوان یک تحصیلکرده و نخبه برنامه ای برای این موضوع دارید؟

قدمت وتپه ها و جاذبه های دلفان می توانند سکوی پرش منطقه باشند. برای این که تکیه گاه مطمئنی برای پیشرفت داشته باشیم باید مفاخر را ارج بنهیم و قدر داشته ها را بیشتر بدانیم. درحوزه فرهنگ بخصوص گردشگری فرهنگی زمینه های فراوانی داریم،گردشگری مذهبی در دلفان یکی از پاشنه های آشیل منطقه دلفان است. گردشگری تاریخی دلفان وگردشگری طبیعی الشتر باید معرفی شوند.
جنابعالی بعنوان پرفسور معرفی شده اید نظرتان دراین باره چیست؟

پرفسور بالاترین مرتبه آکادمیک است. دراینجا بنده را همان معلم مدرسه یوسفوند بنامید ولی در دانشگاه تهران کمتر از پرفسور¹ نیستم ، پس بنویسید پرفسور علی طاهری نیا

باتوجه به اینکه دانش آموخته رشته ادبیات عرب هستید درصورت نماینده شدن قصد دارید وارد کدام کمسیون شوید؟

گزینه اول من کمیسیون آموزش و تحقیقات خواهد بود و کمیسیون فرهنگی و باتوجه به شناخت و سوابق و آمادگی که دارم حتماً برای کمیسیون های مختلفی اعلام آمادگی می کنم.
مشی اعتدال دارید یعنی با سیاست های دولت هماهنگ می باشید؟

بنادارم تا ازسیاست های درست دولت حمایت کنم و از سیاست هایی که محل نقد هستند انتقاد کنم و این یعنی استقلال

به صورت افراطی موضعی راتایید یا رد نمیکنم و کمک به دولت کمک به نظام است. ممکن است برخی تصور کنند که درصورت برنده شدن مورد بی مهری گروه ها قراربگیرم . من معتقد هستم برخی بزرگ تر از این هستند که آویزان جناح ها شوند تا بالا بروند. تاکنون در ۳ دولت مدیریت داشته ام و این به توان اعتبار علمی و مدیریت اجرایی بوده، مردم خدمتگزاری می خواهند که همیشه در صحنه باشد نه اینکه آویزان دیگران باشد و به اعتبار وجاهت علمی و جایگاهی که دارم دیگران از ما کمک خواهند گرفت.

نظر خود را پیرامون اتفاقات سال ۸۸ کشور و فتنه بوجود آمده بیان بفرمایید:

اتفاقات بسیار تلخ سال ۸۸ برای نظام هزینه ایجاد کرد و در حقیقت عدم تمکین قانون اساسی و بویژه عدم تمکین فصل الخطاب مقام معظم رهبری باعث شد آنچه یک اختلاف سلیقه بود در بستر لجاجت منجر به یک اتفاق نامطلوب شود. از هیچ کس و هیج جریان و گروهی قانون شکنی پذیرفته نیست، ما در انقلاب های کشورهای امثال مصر و لیبی تجربه کردیم و در داخل نظام هم تجربه کردیم که الفبای زندگی اجتماعی عبارت است از داشتن فصل الخطاب و اگر خانواده ای فصل الخطاب نداشته باشد بنیان خانواده از هم پاشیده می شود، جامعه و ملتی که فصل الخطاب نداشته باشند نمی توانند ید واحده باشند. نظام ما نظام ولایت فقیه است و قائل بودن به فصل الخطاب جزو ضرورت های ماست، بنابراین اتفاقات سال ۸۸ موجب تاسف شد از این جهت که برای نظام هزینه ایجاد کرد و امیدواریم که تجربه ای شده باشد برای همگان که قانون جمهوری اسلامی ایران و فصل الخطاب بودن مقام معظم رهبری خط قرمز همه فعالیت های ما باشد.

تلگرام سلام دلفان

(1- ) لازم بذکر است سلام دلفان طبق گفته داوطلبین، مرتبه علمی آنها را در مصاحبه خبری منتشر می کند

 1. نویسنده دیدگاه: دلفانی میگه
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۲۹

  به نظر بنده شما بر خلاف صحبت هایتان در دور گذشته خلاف اصول دوموکراسی عمل کردید و چند روز مانده به انتخابات با این همه سواد وتحصیلات و ادعایی که دارید تسلیم احساسات و جو حاکم بر شهرتان باعث بدعتی شدید که نباید میکردید .عزیزم شما با این همه مشغله کاری مگر بیکار بودید که امدید قبل از ثبت نام تبلیغ کردید و ثبت نام نمودید انگاه چند روز مانده به انتخابات انصراف دادید و با این کارتان تمام محاسبات کاندیداهای سلسله و دلفان را بهم ریختید الان هم میفرمایید بنده به نفع کسی کنار نزدم و ………..کاش دور گذشته به این ترفندتون کلاه سر مردم سلسله ودلفان نمی گذاشتید .ان برادر جانبازی که از سلسله در دور گذشته امدند و تا اخر در صحنه ماندند به مراتب اخلاق انتخاباتی را بهتر از شما اموخته بود .فکر میکنید کسی حرفتان را باور میکند ؟عزیزم شما باز امدید سواد و تخصصتان را در راه اصول نا متعارف و غیر اخلاقی سیاست بکار گیرید .به نظرم تمام کاندیداهای سلسله و دلفان بر شما ارجیحت دارند .الان هم استخوان در گلو و خار در چشم بروید اگر توانستید دیگران را بسوی خود و اگر نتوانستید صحنه را ترک کنید تا حس ناسیونالیسیتان با وجود نخبه بودنتان تقویت گردد

 2. نویسنده دیدگاه: حسینی
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۱۰

  سوری هم همین حرف های تکراری را میزد یادش بخیر در ضمن شما دکترای ادبیات عرب هستید محض اطلاع گفتم

 3. نویسنده دیدگاه: رع
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۳۴

  استاد عزیز دردورگذشته درکوتاه ترین زمان ممکن به نفع اقای سوری کنار رفتید که بعد گذشت ۴سال باافتخار میگوید پاسگاه شهن اباد وپست بانک افتتاح کردم ازقرارمعلوم بایک شاره مسیر استخون خار وطی میکنی

 4. نویسنده دیدگاه: احمد رضایی
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۷

  با عرض سلام و اداب خدمت همشهریان بزرگواری که در عرصه اطلاع رسانی فعال هستند فکر کنم این دوره تنوع زیادی در بین کاندیدا ها وجود دارد ولی خواهش می کنم از این دوستان سوال کنید با این همه مسولیت و پست های که در سطوح مختلف داشتن برای شهرستان های سلسله و دلفان به قول آنها محروم چه کار کردن چه قدمی برداشتن چند نفر مشغول بکار کردن جقدر از امکاناتی که زیر مجموعه آقایان بوده برای زادگاهشن استفاده کردند همه ای این دوستانی که ثبت نام کردند اگر ظرفیت های رو که دارند کنار هم بذارند می توانند کلی به پیشرفت شهر مون کمک کنند با تشکر

  • نویسنده دیدگاه: دوست عزیز!
   دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۴۱

   دوست عزیز! قانون برای هر مسئولیتی وظایفی را تعریف کرده که خارج شدن از آن وظایف خلاف قانون وشرع بوده و نوعی قانون شکنی و خیانت در امانت محسوب میشود، بنابراین نباید عوامانه اندیشید! مطمئن باش چنین پولهای سرگردان و فله ای در اختیار هیچ مسئولی نیست که بخواهد برای هرجا که خواست هزینه کند! بنابراین بهتر است که ما هم منطقی حرف بزنیم.

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۳۴

  قاعدتا عبارت پاشنه آشیل رو به عنوان نقط آسیب پذیری و ضعف بیان میکنند،عجیبه از ایشون که مدعی نخبگی هستن کاربرد درست این لفظ رو ندونن،باید میگفتن یک نقطه قوت و ظرفیت خوب برای پیشرفت میتونه باشه نه پاشنه آشیل

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۵

  جناب آقای طاهرنیا! نخبه محترم و پروفسور عزیز! و چند چیز دیگر….. متاسفانه شما نشان دادید فقط مدرک دکتری را اخذ کرده اید، حتی برای همان مدرک هم ارزشی قائل نشدید زیرا اطراف کم سوادترین کاندیدا (بامدرک لیسانس) جمع شدید و این بلا را سر مردم سلسله ودلفان آوردید! شما معامله کردید و صفحه بدی را در تاریخ دانش آموختگان سلسله به نگارش درآوردید و ذهنیت بسیار بدی را در بین مردم دلفان نسبت به خود و حتی دیگر عزبزان ایجاد نمودید! کاش صدای من به دانشجویان و اساتید همکار شما میرسید تا نخبگی! پختگی و پروفسوری شما را برای آنها شرح میدادم! ….. حال هم منتظر مزد معامله خود وتصمیم کدخدایان و ریش سفیدان محترم باشید.،ما خواص و نخبگان پیرو عوام را نمیخواهیم

 7. نویسنده دیدگاه: تحلیلگر
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۰۷

  ایشان انسان محترمیست، میل به پیشرفت دارن، رشته تحصیلی شان، اشتغال، عمران و اقتصاد رو پوشش نمیده، اکثر اطرافیانشون از یک طایفه هستن، چندین بار در انتخابات شرکت کردن، هم بخشی از الشتر بخاطر اینکه دو دور قبل کنار نرفتند از ایشان ناراضین و هم بخشی از نورآباد چون دور قبل کنار رفتن، خوب خطابه میکنن، به وظایف نمایندگی مجلس که قانون گذاری و نظارت هست آشنایی دارن، نبایستی از ایشان انتظار کار شخصی داشت.

 8. نویسنده دیدگاه: ب ب
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۳۴

  بنده به عنوان یک الشتری که درنورابادبه تدریس مشغولم وبه نمایندگی ازفرهنگیان الشتری مقیم دلفان حمایت خودراازدکترفرزانه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
  طاهری نیااعلام می کنم.

  • نویسنده دیدگاه: حیدری
   دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۱۵

   جناب اقای ب ب اگه شهر ما صاحب داشت که اموزش و پرورشش که رکن اصلی شهرستانه دست شما و دوستان فرزانه شما نمی افتاد.از این شهر بدبخت چی میخاید برید شهر خودتون-مادکتر فرزانه نمیخایم

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۱۰

   بی صاحبیم واقعا
   اگه نبودیم که اموزش پرورشیامونم الشتری نبودن
   شما تو شهر خودتون مدرسه ندارین!؟
   اقا جون … باشه برا خودتون

  • نویسنده دیدگاه: قاسمی
   دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۸

   دستتون درد نکنه ما خیلی از شما چیز یاد گرفتیم دیگه علم ودانش و فرزانگی تون رو ببرید الشتر خرج کنید

 9. نویسنده دیدگاه: دیپلمه بیکار
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۶

  جناب دکتر.پروفسورواستادارجمند!!!!!!!!!!!!!!!!شماگردشگری مذهبی راپاشنه اشیل دلفان معرفی نموده اید.شایدبه خاطراشنایی باادبیات عرب وبیگانگی باادب پارسی باشد.حال فرص می کنیم شمابه مجلس رفتیدودربین انهمه نماینده ازاین لفط وارونه استفاده کردید.فکرمی کنیدبه مانمی خندندکه اگرنماینده دلفان وسلسله اینه وای به حال کسانی که ایشان راانتخاب نمودهاند.دوست عزیزپاشنه اشیل به معنی نقطه اسیب است نه قوت…….

 10. نویسنده دیدگاه: دلفانیم نه سلسله
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۵۷

  عزیزم پروفسور جان، شما اولا رشته تان عربیه و هیچ ربطی با حل مشکلات مردم نداره، ثانیا اگر واقعا فرصت طلب نیستی و نه به دنبال قدرت طلبی چرا افسار دو شهر با این همه جوان مظلوم تحصیلکرده و بیکار که خیلی از آنها مثل شما دکترند وصد البته بیکار، چهار سال به دست افرادی سپردی که نه دلسوز بودند و نه باسواد؟
  به خدا اگر هدفت خدمت می بود ونه قدرت طلبی حتی در صورت داشتن یک رای اینکار رو نمیکردی. و البته پروفسور جان این بار هم قرعه به اسم شما افتاده ولی، ولی مردم کاملا واقفند. پس بهتر است که به فکر تحقیق و دروس عربیت باشی تا نمایندگی مجلس.

 11. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۳۱

  متاسفانه شما اهل …. و به معنای واقعی ناسیونالیست سیاسی هستید چرا داری به شعورمردم توهین می کنید شمادر دور قبل معامله کردید و علم ودانایی وتخصص و به بهایی اندک فروختید همجین ادمی نمیتونه نماینده دوشهرستان باشه و ادعای خدمت کنه پروفسوری شما ….

 12. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۲

  جناب پرفسور یکی از رقباتون بنام اقای چراغیان در شهر ما قریب 50 جلد کتاب تالیف دارد که اغلب هم در حیطه مسایل سیاسی نگاشته است ولی هیچگاه به خود و دیگران اجازه نداده که در تبلیغات انتخاباتی روی علم و دانشش شانتاز تبلیغاتی دهند و همواره خود را پایین تر از همه مردم میداند .

 13. نویسنده دیدگاه: حسنوند
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۷

  پروفسور عزیز در دوره هشتم قسم خوردید که با خدا معامله کردی و کنار نمیری پس چه شد در دوره نهم معامله کردی که به تهران برسی . به تهران رسیدی ولی ……….

 14. نویسنده دیدگاه: دلفان
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۶

  سلام،راست میگی این دفعه کنار نمیکشی چون قراره که بقیه کاندیداهای الشتر ب سود شما کنار بکشن.این دفعه مردم نورآباد آگاه هستن و گول حرف های شما را نمیخورن خیالتون راحت

 15. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۳۷

  دکتر خسته نباشی ناراحت نباش شما به کار خودتان ادامه دهید به امیدحق کار درست .ما نورابادیها از هر خانه ای یک نفر کاندید شد کدامشان مدرکشان به نما یندگی مجلس میخوردکه ایشان می خور بابا دس بردارید

 16. نویسنده دیدگاه: نسل سوخته تعصب
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۱۶

  با عرض سلام و به امید موفقیت روزافزون پروفسور عزیز دیارمان
  دوستان ما می دانند و به این یقین رسیده اند که
  مردم به شایستگی و اصلح بودن پروفسور طاهرنیا رسیده اند
  می دانند که پروفسور طاهرنیا بعد از پیروزی قطعا به دنبال نیروی اجرایی کارآمد است و دوستان ترس از حذف شدن خود به دلیل داشتن سمت اجرایی با رابطه نه از طریق ضابطه و شایستگی، دارند
  به همین خاطر به تخریب روی اوردند
  ولی به قول خود پروفسور :
  اراده خداوند با دل های مهربان است

 17. نویسنده دیدگاه: علی باقر طاهری نیا
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۴۸

  سلام و درود بر شما عزیزانی که با دقت و صداقت اظهار نظر نموده اید. همه مطالب را ملاحظه کردم ولی مایلم از عزیزی که درباره ( پاشنه اشیل …) اظهار نظر نمودند هم تشکر کنم و هم عذر خواهی .. حق با شماست .. منظور بی توجهی به ظرفیت بزرگ گردشگری مذهبی است..

 18. نویسنده دیدگاه: محمد از الشتر
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۲

  جانب آقای دکتر طاهری نیا بنده در جلسه سخنرانی استعفای شما از کاندیداتوری دوره نهم محلس بودم بسیاری از همشهریان الشتری ما نیز در این جلسه حضور داشتند که شما به نفع نماینده حاضر کناره گیری کردین. تنها دلیل اینکه نماینده فعلی توانست کرسی مجلس نهم را آن خود نماید کنارگیری شما بود. در آن زمان ما از طرفداران شما بودیم که بعد از آن روز بارها شما را سرزنش نمودیم و همیشه جواب ما را سکوت میدادین.
  البته شما مزد کار خود را گرفتی( انتقال از دانشگاه همدان به دانشگاه تهران) ولی در این میان سر ما بی کلاه ماند.
  فک نمیکنم نمایندگی مجلس اینقدر ارزش داشته باشد که شما حرفهای خود را تکذیب نمودی.
  ولی بدان که ما دیگر گول حرفها و بازی با کلمات تو را نمی خوریم
  در این دوره به یاری پروردگار شخصی را انتخاب خواهیم نمود(فرقی ندارد الشتری باشد یا نورآبادی) صادق باشد، مردم دار باشد، سوابق مدیریتی سطح کلان باشد و در زمینه اشتغال و مدیریت و اقتصاد سابقه درخشانی داشته باشد.
  بیاید آگاهانه انتخاب کنیم، نه تعصبی و طایفه‌ای

 19. نویسنده دیدگاه: نورابادی
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۷

  الشتر هنوزقرار نیست شرش از گردن ما نورابادیای بیچاره کم شه …
  پرفسورتون مال خودتون
  به قول معروف
  گـــَـن وژمون اِ خو مردم بیتره….
  ما به دیپلمه خودمون راضی تریم

 20. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۸

  با سلام خدمت دوستان گرامی
  کاهش خبرنگاران اندکی مطالعه داشته باشند تا هر حرفی قبول نکنند و هر جمله ای را ننویسند. بخصوص در این ایام کاندیدا با استفاده از ناآگاهی شما با کلمات بازی نکنند و عوامفریبی نکنند در اینجا به یک نمونه اشاره میکنم:
  آقای دکتر طاهری نیا در پاسخ به سوال خبرنگاری (جنابعالی بعنوان پرفسور معرفی شده اید نظرتان دراین باره چیست؟) چنین پاسخ داد:
  پرفسور بالاترین مرتبه آکادمیک است. دراینجا بنده را همان معلم مدرسه یوسفوند بنامید ولی در دانشگاه تهران کمتر از پرفسور نیستم ، پس بنویسید پرفسور علی طاهری نیا.
  لازم به ذکر میدونم که ما در سیستم آموزش عالی اصطاحی به عنوان “پرفسور ” نداریم. همچنین شما خود را دانشگاه تهران پروفسور می نامید چرا صفحه شخصی خود که آدرسش در زیر آمده است از چنین عنوانی استفاده نکردی.
  https://rtis2.ut.ac.ir/cv/btaheriniya/
  استفاده از این عنوان می تواند به چند دلیل باشد
  1- بزرگ جلوه دادن خود
  2- عدم آگهی از ادبیات فارسی
  3- عوامفریبی
  4- …
  در پایان این نکته را هم یادآور میشوم که نظر به اینکه شما در عربی تحصیل نمودید چر ا از القاب انگلیسی استفاده کردید؟!!!
  آیا بهتر نبود از القاب عربی استفاده می کردی که همه بدونن لااقل در تخصص خود باسواد هستی؟؟!!!

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۹

   دوست عزیز و دانا
   پروفسوری همون استاد تمامی هستش
   پسته بی مغز اگر دهن باز کند …..

 21. نویسنده دیدگاه: شاکرمی
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۴۶

  بنده به عنوان یک فرهنگی بی تعصب٬پس ازتحقیق وبررسی فراوان آقای دکترطاهری نیارابه عنوان اصلح تشخیص داده به ایشان رأی می دهم وبرای پیروزی ایشان ازهیچ کوششی دردلفان فروگذارنخواهم کرد.

 22. نویسنده دیدگاه: ارتش یک نفره
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۷

  جناب اقای پرفسور طاهری نیا باعث افتخار مردم ایران هستند .چقد یک انسان میتواند در بیان توانمند باشد که پس از سال ها خطابه در رسانه های مختلف هنگامی که یک کلمه (پاشنه اشیل) را که اشتباه اعمال کرده اند مخالفان یا متعصبان انرا علم کرده اند .پس مطمین باشید اگر در طی سالهای گذشته کوچکترین ایرادی در بیانات ایشان بود تا بحال شنیده می شد. به امید ابادانی دلفان و سلسله و راهیابی پروفسور طاهری نیا به مجلس

 23. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۸

  دوستان عزیز ! خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر اینکه خود شان بخواهند.ما فعلا به جای اینده نگری به فکر تعصبات کشنده ی قومی قبیله ای هستیم .دلفان و سلسله ما از لحاظ توسعه و پیشرفت در کجای استان ایستاده و استان ما در کجای ایران!شهر ما را نماینده نمی سازد چرا که هیچ کدام از شهر ها واستان های این کشور را نمایندگانشان نساخته اند.بلکه نخبگان شهر می سازند بیایید مدیران محلی بومی و غیر بومی شهر خود را با هم مقایسه کنیم . مدیر بومی برای ما چه کرد که غیر بومی نکرده!با کدام زیر ساخت ها ،با کدام مدیر دلسوز بومی یا غیر بومی؟از ماست که برماست!

 24. نویسنده دیدگاه: محمد
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۵۴

  بنده با شناختی که از دلسوزی وزحمات چندین ساله اقای رستمیان برای مردم شهرش دارم ،ایشان را به کاندیدای دیگر ارجح میدانم
  طرفدار ایشان درتهران

 25. نویسنده دیدگاه: دکتر احمد رضا
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۲۰

  جناب اقای دکتر طاهری نیا من از اساتید همکار شما در دانشگاه تهران هستم.
  بنده نام شما رو سرچ میکردم که به مطالب فوق برخورد کردم .

  دوست عزیز شما نباید شان مرتبه استاد تمامی در دانشگاه تهران را با کاندید شدن د ر منظقه ای که هنوز تفاوت عناوین و مرتبه های دانشگاهی و جایگاه استادی دانشگاه تهران را نمیدانند به حراج میگذاشتید .

  برادر بزرگوار شما که از جایگاه و شان و مرتبه بالاتر از نماینده ای .

  خواهش میکنم تا بیشتر از این به جایگاه شما و ما و اعتبار دانشگاهمان اهانت نشده به دانشگاه برگردید . بخاطر همه ما

 26. نویسنده دیدگاه: فرهنگی دلفانی
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۳۰

  با احترام به نظر همه دوستان به عنوان یک فرهنگی حمایت قاطعانه خود را از دکتر طاهری نیا به عنوان یک چهره ی دانشگاهی با طراز ملی اعلام می کنم و خوب می دانم که راه عبور از وضعیت فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی حاکم بر شهرمان اعتماد به ایشان به عنوان یک استاد برجسته دانشگاه است. بد نیست دوستان جهت اشنایی با جایگاه علمی ایشان سری به دانشگاه بوعلی همدان بزنند.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۰۴

   خو عمو همون برو همدان نماینده بشو ک میشناسنت
   والا…………

 27. نویسنده دیدگاه: فرهنگی دلفانی
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۷

  با سلام و خسته نباشید، عزیزان وضعیت امروز شهر ما نتیجه عملکرد دیروز و آینده نتیجه سرمایه گذاری امروز ماست. بیایید نامهربانی ها و غفلت های گذشته را کنار بزاریم ، بیایید به فکر آینده فرزندانمان باشیم ، ما مردانی در سطح معاونت وزیر و معاونت استانداری داشتیم که همشهری ما بودند برای ابادانی شهر خود چه کردند. امروز باید به جای احساسی تصمیم گرفتن باید عقلانی بیاندیشیم.باید شعاع دید خود را تغییر دهیم خود را محصور مرز های جغرافیایی نکنیم چرا که امروز مرز های فرهنگی در هم تنیده اند .

 28. نویسنده دیدگاه: دبیر
  دی ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۰

  پرفسور عزیز اگر به واقع اموخته های اکادمیک شما واقعی ومعادل مدرک علمیتان بود زیبنده ترین کار شما در این مرحله از انتخابات صدور یک بیانیه با مضمون.حلالیت خواهی از مردم سلسله ودلفان جهت انجام معامله غیر شرعی غیر قانونی و غیر عرفی وخلاف شونات دمکراسی به جهت معامله بر سر حق شهروندی مردم با جناب اقای سوری بود . زیرا بزعم حقیر شما در قصور تام وتمام کارهای که ایشان میتوانست انجام دهد ونداد وتمام تصمیمات غلط ونادرستی که در مجلس نهم گرفت شریکید وباید از مردم هر دوشهرستان عذر خواهی کنید نه اینکه دوباره ادعای نمایندگی نمایید شما ….

 29. نویسنده دیدگاه: محمد امیری
  دی ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۰

  با سلام، یک ضرب المثل هندی میگه :قطار در حرکت را سنگ میزنند
  طی تحقیقات به عمل آمده در مجلس گذشته حدود 70درصد نمايندگان مجلس رشته علوم انسانی داشته اند، (رشته تحصیلی نماینده مجلس اصلا مهم نیست) جناب پروفسور طاهری نیای عزیز و دوست داشتنی، شما در دل توده مردم جا دارید، خطابه های دل نشین شما حرف دل مردم دو شهرستان الشتر و نورآباد را در صحن مجلس به گوش کشور خواهد رساند.

 30. نویسنده دیدگاه: غمزده
  بهمن ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۱۰

  سلام…درجواب آقايان كه مي گويند طاهرنيا در دور گذشته كلاه سر مردم سلسله ودلفان گذاشت ..عزيزم آن زماني كه شما مرتبا يك نفر رابه مجلس ميفرستاديدكلا ه سرتان رفت كه هنوز بعداز گذشت يك قرن از انقلاب …………… وجودتان را گرفته حالا اجازه دهيد ا ين آقايان پروفسور بروندشايد شما از اين بدبختي نجات پيدا كنيد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار