سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69615
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
خانه » اخبار برتر » بیانیه «حجت الاسلام محمد محمدی» پیرامون ثبت نام در انتخابات مجلس خبرگان رهبری
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

حجت السلام محمدی نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی پس از ثبت نام در انتخابات مجلس خبرگان رهبری طی بیانیه ای دلائل حضور در عرصه انتخابات مجلس خبرگان رهبری تشریح نمود.

به گزارش سلام دلفان حجت السلام محمدی نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی پس از ثبت نام در انتخابات مجلس خبرگان رهبری طی بیانیه ای دلائل حضور در عرصه انتخابات مجلس خبرگان رهبری تشریح نمود که متن بیانیه به شرح ذیل می باشد: photo_2015-12-15_21-40-18-1

بسمه تعالی

ضمن عرض سلام و تبریک ایام ولادت رسول گرامی اسلام و امام جعفر صادق(ع) لازم دانستم در رابطه با علت ورود اینجانب به عرصه انتخابات مجلس خبرگان مطالبی را خدمت مردم ولایت مدار استان لرستان عرض نمایم .

جریان استکبار جهانی بعد ار توطئه های مختلف در طول تاریخ 37 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی برای تغییر حاکمیت و تضعیف جایگاه ولایت و روحانیت، اکنون پذیرفته است که حمایت همه جانبه مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران مانع این اقدامات بوده و عملاً شکست در منزوی کردن نظام را هم پذیرفته و اخیراً پروژه نفوذ که رهبر معظم انقلاب  چندین مرتبه نسبت به آن هشدار داده اند، توطئه جدید استکبار جهانی برای تغییر آرمان های انقلاب است تا اگر موفق به تغییر نظام و منزوی کردن آن نشدند با نفوذ تفکرات مادی و سازشی در لایه های مختلف حاکمیت از جمله نهاد های قانون گذاری، اجرایی و نظارتی عملاً بر پیکره تفکرات امام خمینی (ره) و گفتمان انقلاب اسلامی ضربه وارد نمایند تا از آسیب های استکبار ستیزی و ظلم ستیزی نظام جمهوری اسلامی در امان باشند.

همچنین طرح مسئله شورای رهبری که به نظر بنده سابقه ای در تاریخ و فقه تشییع نداشته و کاهش اختیارات ولایت فقیه از پروژه های نفوذ است. مسئله ی نظارت بر رهبری و بیت ایشان امر جدیدی نبوده و مطرح کردن آن در این مقطع حساس عملاً توطئه ای برای تضعیف جایگاه ولایت است.

بنده که از سال 1342 و شروع نهضت انقلاب در کنار امام مبارزات را آغاز نمودم و تا رحلت ایشان تغییری در روحیه ی استکبار ستیزی امام راحل ندیدم، اینکه مبلغان گفتمان انقلاب اسلامی و آرمانهای امام و انقلاب را افراطی معرفی کنند از پروژه های نفوذ است.

بنده در سالروز حماسه ی 9 دی، زمینه سازی برای نطهیر سران فتنه محکوم می نمائیم و این را ناشی از بی بصیرتی، خام اندیشی و در بهیترین حالت جهل صاحبان این تفکر می دانم.

بنده خطر تحریف شخصیت و عقاید امام خمینی(ره) را  جدی می بینم، اندک آبرویی دارم که همواره علرغم هجمه ها و تهمت ها خرج دفاع از حریم ولایت نموده ام و اکنون نیز آمده ام برای تقویت جایگاه ولایت و رهبری اعلام نمایم که مسئله ولایت فقیه محصور به عنوان سیاسی و مبتنی بر نظام جمهوری اسلامی نیست، بلکه ولایت مطلقه فقیه که بر جان، مال و ناموس تشییع اولویت دارد، صاحب تمام اختیارات معصوم و نائب عام ایشان است، لذا محدود کردن اختیارات مرجعیت شیعه نه تنها انحراف از خط فکری امام و انقلاب است بلکه بدعتی آشکار در تاریخ تشییع خواهد بود.

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  دی ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۴۹

  دمت گرم حاجی…
  زنده باد شیخ محمدی شجاع

 2. نویسنده دیدگاه: محمد جعفری دلفانی ازتهران
  دی ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۴

  آقای محمدی چرا درزمان فتنه سال 88 نسبت به سران خائن فتنه و دیگر افراد بی بصیرت اظهار نظر ننمودن و حالا که شرایط حضور درانتخابات مجلس شورای اسلامی را ندارد ، جهت راه یابی به مجلس خبرگان رهبری می باشد اقدام به مصاحبه می نمایند که ….

  • نویسنده دیدگاه: محمد جعفری دلفانی از تهران
   دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۰۰

   دوستان پایگاه خبری سلام
   چرا ادامه کامنت اینجانب را درخصو ص آقای محمدی نوشته بودم را حذف کردید ، به قول حضرات دوم خردادی که شعار میدادند ولی عمل نمی کردند مگه دانستن حق مردم نیست .پس امانتدار خوبی باشید.

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۳

  بر جان مال ناموس الویت دارد
  متشکرم بله همینطوره ست.شما پیشقدم ما هم پشت سرت!

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۹

  بله قطعآ کسای که اطراف شما بودن و در ادوار مختلف پشتیبان و شما را همراهی کردن و پیشینه و تدین شما کاملآ محرز هست و بر کسی پوشیده نیست.

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۰۹

  میخواستم برخلاف اعتقاداتم به خاطر همشهری بودن برای اولین بار بهت رای بدم خدا رو شکر که این بیانیه را صادر کردی عمرا دیگه بهت رای بدم

 6. نویسنده دیدگاه: شجاعی
  دی ۱۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۱

  سلام به امید پیروزی .این بیانه روشنگر خیلی حقایق شد

 7. نویسنده دیدگاه: ناشناس .... می گه
  دی ۱۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۱۶

  جناب شیخ محمد محمدی . مجلس خبرگان یک مجلس تخصصی است امتحان کتبی هم می گیرند.

 8. نویسنده دیدگاه: حیدر
  دی ۱۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۸

  ی پیشنهاد ..:اگه حضرتعباسی ولایتی هستی بکش کنار وبا اون ….. .هر چند شخص جنابعای آدم مومن واهل نماز شبی هستی .

 9. نویسنده دیدگاه: دلفانی مقیم خرم آباد
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۶

  با سلام ودرود بر پرچمدار اصولگرایان لرستان ودرود بر ثابت قدم بودنت در طول انقلاب به رهبری وانقلاب به امید پیروزی وکوری چشم دشمنانت

 10. نویسنده دیدگاه: همشهری
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۷

  سلام حاج آقا هم باید آزمون فقه بدهد

 11. نویسنده دیدگاه: لک
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۵

  شما بزرگوار تو آزمون قبول بشو رای چشم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار