سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6962
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » طنز/ 8 نوع مناظره پیشنهادی برای کاندیداها
Print This Post
به گزارش سلا م دلفان به نقل از رجانیوز طنز- عبدالله خدابنده: در راستای طراحی، تولید و اجرای سبک نوین مناظره های انتخاباتی در رسانه ملی،این جانب انوشیروان داغ کارشناس ...

به گزارش سلا م دلفان به نقل از رجانیوز طنز- عبدالله خدابنده: در راستای طراحی، تولید و اجرای سبک نوین مناظره های انتخاباتی در رسانه ملی،این جانب انوشیروان داغ کارشناس ارشد علوم ارتباطات با گرایش ارتباطات بدون پارازیت، ضمن احترام کافی به این تولید ملی و با در نظر گرفتن وضعیت جسمانی 8 کاندیدای اصلح موجود، طرح ها و پیشنهادات خود را جهت هرچه بهترترشدن این مناظرات و همچنین کمک رسانی به شناخت عمیق تر مردم آگاه و همیشه در صحنه ایران اعلام می دارم.

باشد که این پیشنهادات مورد توجه 20 کارشناس خبره رسانه ملی و شورای رقابت کشور قرار گرفته و مورد بهره برداری قرار گیرد. در این مناظره ها، مولفه هایی نظیر شجاعت، ظرافت، دقت، سرعت، تدبیر، آمادگی بدنی، تخصص و غیره کاندیداها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

1. باد کردن بالُن: در این بخش هر کدام از کاندیداهای محترم در ستاد ظرفیت سنجی ایران حضور یافته و پس از انجام تست های جسمی و روحی و همچنین اندازه گیری فشار قند خون، بدون در نظر گرفتن شرایط جسمی در پشت هر یک از بالن های تعبیه شده بیضی شکل با حجم اکسیژن 250 هزار فوت مکعب، قرار گرفته و شروع به باد کردن آن می کنند. به علت خطرناک بودن این بخش از مسابقه یک عدد آمبولانس وَن چینی با آپشن های ترمز ای بی اس، کولر، ایربک و… در کنار ستاد برگزاری مناظره ها آماده کمک رسانی به مصدومین خواهد بود.

 

2. پرتاب اسب: در این بخش به هر یک از کاندیداها یک عدد اسب مادیان 3 ساله اهدا شده و هر یک از آنها 2 دقیقه زمان دارند در موقعیت تعیین شده قرار گرفته و اسب مورد نظر خود را پرتاب کنند. شایان ذکر است که کاندیداها باید قبلا دستان خود را به پودر تعبیه شده آغشته نموده و سپس دم اسب را با قدرت هرچه تمام تر بگیرند و با سه دور چرخاندن در هوا، آن را پرتاب نمایند. مکان این مناظره متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

3. ماست خوری در سه ثانیه: بر این اساس در مقابل هر یک از کاندیداهای محترم یک کیلوگرم ماست چکیده 12% چربی، تولیدی شرکت فرآورده های لبنی ایران قرار داده شده و کاندیداها فرصت دارند در عرض 3 ثانیه آن را با نی پلاستیکی نوش جان کنند.

 

نحوه اجرای این مناظره به این گونه است که پس از استقرار هر یک از کاندیداها در پشت میز خود و فرو کردن نی در ماست، آقای حیدری سوت خود را به صدا در آورده و کاندیداها باید در یک نفس هرچه در توان دارند مکش انجام دهند. هر کسی که ماست بیشتری بالا کشید برنده مناظره خواهد شد. ضمنا نفر آخر این مسابقه ملزم است پول ماست ها را با تهیه کننده سیما حساب کند.

 

4. دوی 100متر با 9 مانع: به دلیل اینکه رئیس جمهور آینده موانع متعددی در پیش روی خواهد داشت، شورای رقابت سیما با کمک 20 کارشناس خبره اطلاع رسانی و امور رسانه های دیجیتال، بخش دوی با مانع را برای هر یک از کاندیداهای محترم تعبیه نمودند. موانع تعبیه شده در این دور از مناظره ها به شرح ذیل می باشد:

 

– مانع تورم: 34.5 متر

 

– مانع اشتغال: علی الحساب22 متر

 

– مانع مسکن و ازدواج باهم: 13 متر و نیم

 

– مانع میوه شب عید: 3 کیلو هفتصد گرم به ازای هر نفر

 

– مانع معضلات فرهنگی: به دلیل کیفی بودن هنوز اندازه گیری دقیق نشده است

 

– مانع پرونده هسته ای: 10 اشتون

 

– مانع همکاری با مجلس نهم: 290 نفر- ساعت

 

– مانع ترافیک شهرهای آلوده: 87 اپسیلون در ثانیه

 

– مانع اعتیاد و مشکلات اجتماعی: 102 مثقال

 

و…

 

* لازم به ذکر است که استفاده از چتر نجات، کلاه ایمنی و دماغ بند استخر برای فتح این موانع ضروری می باشد.

 

5. طناب زنی درجا: هر یک از کاندیداهای محترم موظف اند راس ساعت 7:30 صبح جمعه 17/3/92 با یک دست گرم کن ورزشی با آرم یک شرکت داخلی و همچنین حوله و شامپو، در محل پارک ملت جنب سازمان صداوسیما حضور بیابند. روش برگزاری این مناظره به اینگونه است کاندیداها در گوشه ای از پارک دور هم حلقه زده و شروع به گرم کردن می کنند.

 

سپس به هر یک از کاندیداها یک عدد طناب قرمز رنگ تحویل داده شده و با سوت آقای حیدری مسابقه شروع می شود. هر یک از کاندیداها باید در حین طناب زدن به سوالات مجری مناظره پاسخ دهد. مدت زمان این مناظره 45 دقیقه بوده و سهم هر کاندیدا 15 سوال می باشد که باید هر یک از آنها را در 3 دقیقه پاسخ دهد. لازم به ذکر است که پس از مناظره از همه کاندیداها تست دوپینگ گرفته خواهد شد.

 

6. تولید حباب زیر آب:در این بخش کاندیداها باید جلوی مجری مناظره نشسته و با اعلام او نفس خود را در سینه حبس نماید. سپس دو نفر از کمک مجریان مناظره، سر کاندیدا را تا گردن در تشت آبی که مقابل مجری قرار دارد قرار می دهند. هر کاندیدا که بتواند در زیر آب حباب درشت تری تولید کند نمره بالاتری دریافت خواهد کرد. صدای قل قل آب در هنگام بازدم کاندیداها نیز نمره منفی خواهد داشت.

 

7. تک چرخ زنی با سه چرخه ایرانی:در راستای حمایت از تولیدات ملی، به هر یک از کاندیداها یک عدد سه چرخه ساخت داخل تحویل داده شده و کاندیداها باید در مدت زمان یک دقیقه با آن تک چرخ بزنند. هر کاندیدایی که تک چرخ بیشتری بزند نمره بالاتری کسب خواهد کرد. فدراسیون سوارکاری ایران متولی اجرای این مناظره در پیست اتوموبیل رانی جهان بانو می باشد.

 

8. تقلید صدا: این بخش به دلیل هیجان آفرینی و موج سازی بالا، در شب قبل از انتخابات آتی ریاست جمهوری برگزار خواهد شد. در این بخش کاندیداها به قید قرعه در پیشگاه مردم عزیز داخل و خارج از کشور حضور یافته و به هنرنمایی خواهند پرداخت.

 

کاندیداها موظف اند در مدت 15 دقیقه زمانی که به هریک از آنها داده خواهد شد صدای یکی از خوانندگان مجاز پاپ و سنتی داخلی، صدای بلبل یا کبوتر (ترجیحا نر)، یک نوع وسیله نقلیه مثل ماشین یا دوچرخه یا حتی فرقون، صدای هلیکوپتر و صدای یکی از دوبلورهای معروف داخلی را تقلید کنند. شورای اطلاع رسانی رسانه ملی اعلام کرد اگر هر یک از کاندیداها به خصوص کاندیدای اصلاح طلبان بخواهند از اشعار خوانندگان آنور آبی استفاده کنند این صداوسیما، ملزم به قطع میکروفون او بوده و سریعا با دوستان گشت ارشاد تماس خواهند گرفت.

 

 

ستاد اطلاع رسانی سیما و شورای رقابت ایران اعلام کرد: این روش مناظره کاملا تولید داخل بوده و هیچ ارزی بابت تولید آن از کشور خارج نشده است. این مناظره ها حاصل جمع بندی بیش از 20 استاد دانشگاه علمی کاربردی، غیر انتفاعی و پیام نور بوده و هیچ مویی لای درز آن نمی رود. این ستاد اعلام کرد اگر مردم ایران با دیدن این مناظرات به مراد دل خود نرسیده و یا هنوز نتوانستند کاندیدای اصلح خود زا شناسایی کنند مشکل از خودشان است و به این ستاد هیچ ربطی ندارد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار