سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69723
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۷ نظر
خانه » اخبار برتر » مواردی از محرومیت را دیده ام که هیچ چشمی آنها را ندیده است/ کارخانه های تهران محصولات ما را در بسته بندی های خوشرنگ با چند برابر قیمت به خودمان می فروشند
Print This Post
امین وشنی داوطلب انتخابات مجلس:

بنده از لحاظ گرایش سیاسی خود را اصولگرا می دانم و با اجماع کاملاً موافق هستم.

به گزارش سلام دلفان، امین الله وشنی با حضور در فرمانداری دلفان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مصاحبه ای به برخی سوالات پاسخ داد که متن مصاحبه در ذیل می آید:

564

ضمن معرفی خود، سوابق علمی و اجرایی که تاکنون داشته‌اید را بیان فرمایید و انگیزه خود را از حضور در عرصه انتخابات بیان کنید:

بنده امین الله وشنی در سال 61 در شهرستان دلفان به دنیا آمدم تحصیلات را تا مقطع پیش دانشگاهی در نورآباد به اتمام رسانده و سپس با وجود مشغله های فراوان مدرک کارشناسی ارشد در رشته جامعه شناسی را از دانشگاه تهران دریافت کردم.معدل پایان نامه بنده که تز آن درمورد آموزش و پرورش شهرستان دلفان بود،نوزده و نیم شد و هم اکنون در مقطع ابتدایی مشغول تدریس در پایه اول ابتدایی هستم و البته سایت پاک دستان دلفان که در زمینه ی شهدای بزرگوارشهرستان دلفان است مربوط به حقیر می باشد و سه کتاب درزمینه های مختلف از جمله زندگی نامه ی شهدا وبحث مواد مخدر هم در دست چاپ دارم و دارای چند مقاله پذیرفته شده در زمینه های آموزش و پرورش و جهاد اقتصادی هستم.
بنده با توجه به اینکه حدود یک دهه در روستاهای دور افتاده این شهرستان مانند گورمحمد، گچبندی، نعمت آباد و دامنه های مهراب کوه تدریس کرده ام مواردی از محرومیت را دیده ام که حقیقتاً نه هیچ گوشی آنها را شنیده و نه چشمی دیده است بر خود واجب دانستم وارد این عرصه شوم که رهبرانقلاب هم فرمود هرکس در خود توانایی دارد وارد این عرصه شود.

برنامه های خود را به صورت خلاصه  معرفی کنید؟

در این مورد حرف زیاد است.بنده فقط خلاصه بگویم که در شهرستان دلفان بیش از صد موقعیت اشتغال زایی منحصر به فرد وجود دارد یکی از آن ها همین چشمه ی آب گرم است که در استان که چه عرض کنم حقیقتاً در دنیا بی نظیر است یادمان باشد هنوز کارخانه های تهران حبوباتی را که از خاک این دیار می روید را در بسته بندی های خوشرنگ با چند برابر قیمت به خودمان می فروشند، وجود 4 امام زاده ی شریف، یک رودخانه ی عظیم با آن مناظر دلربا در دامنه ی کوه محراب، زمین های حاصل خیز، دشت های هموار کشاورزی، آب های بی پایان زیر زمینی و ده ها پروژه ی ناتمام که همگان میدانند و مهمتر از همه ی اینها مردمانی شریف و پراستعدادوکم توقع و البته رنج کشیده و مظلوم که بزرگترین سرمایه ی این دیار هستند.

نظر خود را در خصوص اتفاقات سال ۸۸ کشور و فتنه بوجود آمده بیان بفرمایید:

تاریخ انقلاب ثابت کرده است هرگاه خواص ذره ای از خط رهبری جامعه ی اسلامی منحرف شدند کارشان به گرداب هایی کشید که هم خود را غرق کردند و هم نظام اسلامی را دچار آسیب نمودند، فتنه بنی صدر خائن یکی از این نمونه هاست و این به این خاطر است که برعکس بسیاری از کشورهای دنیا که تن به ذلت و سرسپردگی غرب داده اند ملت ما در برابر غرب و استکبار ایستادگی کرده و آنها تنها امیدشان به همین خواص بی بصیرت است. فتنه ی سال 88 هم به خاطر همین انحراف ازخط رهبری و عدم تمکین به قانون بود که با آن سخنرانی معروف رهبرمعظم انقلاب و متعاقب آن حضور سهمگین مردم در خیابان ها در نهم دی ماه راه به جایی نبرد.در هر حال سران فتنه هم در این دنیا و هم در آخرت باید جواب گوی فتنه ای که بر پا کردند باشند.

لطفاً درباره جناح سیاسی خود بگویید:

بنده از لحاظ گرایش سیاسی خود را اصولگرا می دانم.

با توجه به اینکه شهرستان های دلفان و سلسله صاحب یک کرسی در مجلس هستند نظر خود را در مورد اجماع بین داوطلبین در یک شهرستان و اجماع درون حزبی بیان بفرمایید:

بنده با تأسی به آیات شریفه قرآن که بر روی وحدت تاکید دارند و همچنین وصیت معروف مولای متقیان امام علی (ع) که در وصیت 47 نهج البلاغه فرمود:
صلاح ذات البین أفضل من عامة الصلاة و الصیام (اصلاح اختلاف ها،هنگام وجود چند دستگی بین مردم از تمامی نمازها و روزه ها برتر است)
با اجماع کاملاً موافق هستم و معتقدم برای رفع محرومیت باید وابستگی های حزبی را فدای اجماع بین جناحی کرد.

وسخن آخر:
ساقی پریشانه دلم ساقی مه حیرانه دلم ساقی فقیر و کهنه پوش چون خاک دلفانه دلم

 1. نویسنده دیدگاه: علی نیا از شترخفت
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۰۶

  سلام خدمت همشهریان و همریشه های شریفم خدا را شاهد می گیرم در انچه که مینویسم ذره ای دروغ و تعریف الکی نباشدتنها کسی که می فهمدومیدانید وقتی دو تا پیرزن دز یک تونل زیزمینی در دوردست ها زندگی میکنند و زمستان را در همین تونل نمناک میگذرانند چه رنجی میکشند ((گزارش این حرف بنده در دلفان امروز موجود است))تنهاکسی با روستاییان محروم و رنج کشیده در اوج زمستان های سخت زندگی کرده و تا صبح پای بخاری های هیزمی با انها لرزیده است و تنهاکسی که از نزدیک رنج زایمان زنان مظلوم مناطق کوهستانی را در زمستان که به علت نبود جاده های مناسب بچه اشان سقط میشود دیده است و تنها کسی که
  میداند خانواده هایی که فرزند مظلومشان هنگام کارگری در بم و چابهار ماهشهر کرج و … به کام مرگ میروند چه میکشند وخلاصه عرض کنم نماد مظلومیت مظلومان این دیار فقط این جوان است که سه برابر سن خودشان به واسطه ی شغلش با مردم محروم زندگی کرده است حقیر ایشان را ایشان را از دوران کودکی میشناسم اگرچه بنده میدانم امید زیادی برای انتخاب ایشان وجود ندارد اما این حرفهارا که بغضی در گلوی بنده بود میباست بگویم تا همه گان بدانند
  ولله مع المتواکلین

  • نویسنده دیدگاه: غلام حسین حسینی راد(آموزگار ابتدایی)
   دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۵۳

   زنده بادوشنی تنها نماد مظلومیت معلمان ابتدایی

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۳۰

   جناب آقای علی نیا! دوست عزیز! شما سوگند یاد کردید دروغ نمیگویید!! بعد گفتید تنها کسی که…….. سئوال من این است که : شما از کجا فهمیدید از بین سایر کاندیداها کس دیگری مثل ایشان نیست؟؟!!! عزیزم ! اینجا فضای مجازی است و افرادی که به این فضا وارد میشویم ازحداقلی از قدرت تحلیل برخورداریم، دوره این حرفهای عوامفریبانه گذشته است!

   • نویسنده دیدگاه: غلام حسین حسینی راد( اموزگار ابتدایی)
    دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۵۴

    شما که حتی حاضرنشدی اسمتان را در این کامنت بنویسید خیلی راحت از پشت سیستم و در پای بخاری گازی گرم و نرم خیلی اظهار نظر میفرمایید چه میدانید این اقای وشنی در زمستان های خر کش کنار بخاری های هیزمی میربگ جنوبی چگونه ذره ذره رنج های مردمان ان دیار را با تمام وجود احساس میکرد افسوس که از گفتن ما سودی نیست بنده که در ان مناطق تدریس کرده ام خوب میدانم در 60 کیلومتری همین نوراباد چه خبر است

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۹

     ای بابا! مردم تو گرمای 50 درجه خوزستان با لب تشنه و تو سرمای سخت کوه های صعب العبورغرب کشور جنگیدن اینقد به رخ نمیکشن، حالا شما….. کیست نداند نورآباد محرومه!! انگار چیز جدیدی کشف کردی،برنامه ات چیه؟!

 2. نویسنده دیدگاه: علیمراد
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۱

  من می دونم به قصدا‌عتلاف واردصحنه شده ای بلا……………

 3. نویسنده دیدگاه: رامین
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۵۶

  بچو املات بگر

 4. نویسنده دیدگاه: بی طرف
  دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۷

  گیرم که این اقا همه دردورنجهای این دیار راچشیده باشد. پس سوابق اجرایی.برنامه قوی .وگذشته درخشانش کو . فکر کنم این اقا نمایندگی را با کلاس درس اشتباه گرفته

  • نویسنده دیدگاه: شریفی معلم ابتدایی
   دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۸

   با همین طرز تفکر امثال تو سی شش سال است هنوز یک کارخنه جوراب بافی هم ندارد این شهر برو دلت را خوش کن به ان وعده های توخالی

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۷

   شاعر میگه
   شدم به دریا غوطه زدم ندیدم در
   گناه بخت من اینست گناه دریا نیست
   اولا که سن این آقا خیلی جوانه واگر از تقسیمات مدیریتی مدیران گذشته چیزی به ایشان نرسیده گناه ایشان نیست ایشان با وجدان و کار بلد هستن دوما چه درخششی از این بهتر بعد از دوران تربیت معلم همزمان با تدریس سنگر علم آموزی را تعطیل نکرد و تا مقطع ارشد پیش رفت ایشان یک انسان پر انرزی هست و مطمن باش برنامه های خوبی هم داره

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۱۷

  کاندیدای محترم سنجابی موفق باشید.

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۱

  باسلام از برنامه هاتون چيزي بيان نكرديد

 7. نویسنده دیدگاه: هیرسا
  دی ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۲

  سلام دیدگاهتان را بیان نکردید

 8. نویسنده دیدگاه: معلم ابتدایی
  دی ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۸

  با سلام آقایان و خانم های متمدنی که ادعای فضای مجازی دارید!حتما اینم میدونید از کوزه همان برون تراود که در اوست،توهین نشان دهنده ی شخصیت شماست.ایشون هم تحصیل کرده هستند هم جوان و پر انرژی وابسته به هیچ گردن کلفت و جریان خاصیم نیستند ای کاش عوام هم این چیزا رو درک میکردند تا الان اوضاع استان این نباشه که هر نا لایقی سر جای لایقی لم داده باشه.

 9. نویسنده دیدگاه: همشهری
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۳

  زنده باد وشنی عزیز همان موذن عزیز و گرامی مسجد حضرت امام
  راستی هنوز هم در دستگاه های موسیقی دستت بر آتش هست؟ زنده باد هنرمند عزیز و محبوب به امید پیروزی شما.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار