سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69822
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » رژِیم آل سعود با به شهادت رساندن شیخ نمر، لکه ای ننگین در تاریخ خود ثبت نمود
Print This Post
آیت الله میرعمادی در گفتگو با سلام دلفان:

اقدامات پی در پی جنایتکارانه آل سعود گواه بر تحجر، خشونت و افراط گری آنان است.

به گزارش سلام دلفان، آیت‌الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان، در گفت‌ وگو با سلام دلفان، اظهار داشت: رژِیم آل سعود با به شهادت رساندن شیخ نمر ، لکه ننگ تاریخی برای خود تا همیشه ثبت کرد و در حالی دست به چنین جنایتی زده است که روش و رویکرد آن حالتی دیکتاتوری، نظامی و از نوع برخوردهای جاهلانه در سطح منطقه و بین الملل است.

DSC01244

یقیناً آل سعود در گذشته تلاش می کرد از یک پایگاه مذهبی و اعتقادی برخوردار باشد، اما حاکمان جدید آل سعود حتی پایگاه مذهبی و عتقادی خودشان را هم از دست دادند.

اقدامات پی در پی جنایتکارانه آل سعود گواه بر تحجر، خشونت و افراط گری آنان است. حمایت رژیم آل‌سعود از گروه‌های تروریستی، حمله نظامی به یمن و خفقان حاکم در عربستان نشان می‌دهد که رژیم آل سعود پایگاه مردمی و مذهبی ندارد.

اعدام شیخ نمر زمینه را برای زوال و نابودی رژیم آل‌سعود فراهم کرده است چرا که هر دولتی یا باید پایگاه مردمی یا پایگاه مذهبی و اعتقادی داشته باشد بنابراین تا قبل از روی کار آمدن گروه جدید از آل‌سعود تلاش حاکمان عربستان این بوده که از پایگاه دینی و مذهبی برخوردار باشند از این‌ رو سعی می‌کردند با تظاهر و لقب خادم‌الحرمین بتوانند جایگاه مذهبی و اعتقادی خودشان را پیش ببرند.

ما اعدام شیخ نمر این روحانی آزاده، مجتهد آگاه و انقلابی که به دنبال احقاق مسلمانان و به ویژه شیعیان در عربستان بود را محکوم می‌کنیم و از سازمان اجلاس اسلامی و مجامع بین‌المللی درخواست می‌کنیم که در برابر رژیم آل‌سعود برخورد قاطع و انقلابی داشته باشند.

تلگرام سلام دلفان

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار