سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69844
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲۹ نظر
خانه » اخبار برتر » فتنه 88 خسارات سنگینی را بر نظام جمهوری اسلامی تحمیل نمود/ پافشاری بر ابطال انتخابات پس از سخنان رهبری موجب سوء استفاده دشمنان نظام شد
Print This Post
جوابیه دکتر سیروس کاظمی راد پیرامون نشست خبری وی با اصحاب رسانه:

دکتر سیروس کاظمی راد داوطلب انتخابات مجلس در حوزه دلفان وسلسله جوابیه ای پیرامون نشست خبری صادر کرد.

به گزارش سلام دلفان، دکتر سیروس کاظمی راد داوطلب انتخابات مجلس در حوزه دلفان و سلسله با ارسال جوابیه ای  توضیحاتی پیرامون نشست خبری وی با اصحاب رسانه در روز ثبت نام صادر کرد که به شرح ذیل می باشد:

DSC00383

پس از ثبت نام کاندیداهای دوره دهم مجلس شورای اسلامی تعدادی از رسانه های حاضر در محل اقدام به انجام مصاحبه و پرسش از کاندیداها نمودند، یکی از سئوالات به عمل آمده در آن مصاحبه اخذ نظر ایشان در خصوص وقایع سیاسی سال 88 بوده است که متاسفانه در برخی سایت ها از روی عمد یا سهواً برداشت ناروا و ناقص از سخنان اینجانب داشته و آنرا در معرض قضاوت عموم قرار داده اند .

لذا با عنایت به اهمیت موضوع و لزوم روشنگری در خصوص نظرات خود بالاخص در شرایط مهم روز بر خود لازم دیدم تا در توضیح مطالب اعلام شده توضیحاتی جهت درج و اعلام به افکار عمومی به حضور تقدیم دارم.

به اعتقاد بنده وقایع سال 88 در تاریخ انقلاب اسلامی یکی از مهمترین رویدادهای سیاسی بوده و تحلیل دقیق و بررسی چگونگی وقوع این اتفاق اسف بار جهت جلوگیری از تکرار مجدد آن و عبرت آموزی از آن بسیار ضروری می باشد. در عجبم که مسئول یکی از سایت های محلی از کجای عرایض بنده قرینه ای دال بر بی اهمیت بودن آن استنباط نموده است. امیدوارم که این برداشت و اعلام آن از روی عمد نبوده باشد. همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند این رویداد یک فتنه واقعی بود و خسارات سنگینی را در حین وقوع و پس از آن بر نظام مقدس جمهوری اسلامی تحمیل نمود و بایستی از وجوه مختلف اجتماعی –سیاسی و امنیتی مورد مداقه و بررسی قرار گیرد.

هر چند ادامه و پافشاری بر مسئله ابطال انتخابات پس از سخنرانی مقام معظم رهبری را به عنوان یک اشتباه فاحش و خطای استراژیک و موجب فراهم آمدن زمینه بروز مشکلات امنیتی و سوءاستفاده دشمنان نظام و کشور میدانم. به زعم بنده نامیدن فتنه از سوی مقام معظم رهبری دال بر دو سویه بودن عوامل بوجود آورنده این رویداد تاسف بار بوده است. عرایض این جانب در روز ثبت نام ناظر بر این موضوع بوده است که همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند هدف فتنه این بود که بین آحاد ملت شکاف بیاندازند(88/11/19).علیهذا وظیفه کلیه معتقدان نظام اسلامی ایجاد وفاق حداکثری و استفاده از حداکثر ظرفیت عقلائی موجود در کشور جهت حل مشکلات صعب العلاج مبتلا به کشور می باشد.

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: کرمی
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۷

  درود بر دکتر کاملا صحیح میفرمائید

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۸

   درود بر سایت سلام دلفان به خاطر بیان دیدگاهها و نظرات کاندیداها بدون دخالت نظر و تحلیل خود
   مطمئنا دکتر کاظمی که خود از خانواده معظم شهدا و جان بر کف انقلاب بوده و هست دغدغه ی بیشتری نسبت به حل مشکلات فراروی کشور دارد تا کسانی که فقط به دنبال تفرقه انداختن و حکومت کردن خود هستند بدون انکه در عمل هیچگونه هزینه ای در حفظ انقلاب داشته باشند.

 2. نویسنده دیدگاه: حجت
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۷

  احسن به واكنش بموقع وهوشمندانه دكتر كه راه هرگونه شايعه ودروغ پردازي دشمنان ومعاندان رابست وبدخواهان بدانند دكتر فرزند نظام وانقلاب است كه تقديم بخشي از بدن ايشون در راه نظام وانقلاب گواه اين ادعا مي باشد وهمچنان تا پاي جان در خدمت مردم ونظام وانقلاب است ضمنا قلم شيوايي هم داري دكتر جان

 3. نویسنده دیدگاه: سفیدی
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۳

  درود بر فرزند خلف ملت و مطیع رهبر
  ان شاءالله مردم فهیم دلفان و سلسله روز انتخابات با انتخاب شماجواب این شایعات و افراد منحرف را میدهند
  ب امید پیروزی

 4. نویسنده دیدگاه: تحلیلگر
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۳

  ایشان انسان محترمیست،مشکل اصلی ایشان عبور از سد تایید صلاحیت است، پس از این مرحله ایشان بایستی برنامه کارشناسانه خود را بصورت کتبی در مورد اشتغال،آب،صنعت،بهداشت و… ارائه نماید. ضمنا حضور ایشان در الشتر بایستی تقویت شود.

  • نویسنده دیدگاه: تیزبین
   دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۵

   یک سیاستمدار باید اظهارات و سخنانش سنجیده بیان گردد؛ تا مجبور به تکذیب ، رد و یا بازپس گیری نشود.

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۰

  آشوب و فتنه در هر حکومت و نظامی محکوم و مذموم است بویژه نظامی که برخاسته از رای مردم و برگرفته از شرع مقدس اسلام و خون شهیدان باشد لذا بیانیه دکتر کاظمی را حمایت و آنرا نه تنها نشان از تغییر مواضع نمیدانیم بلکه آنرا پافشاری بر دفاع از نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب دانسته و هر اصلاح طلب قانونمدار باید اینگونه باشد

 6. نویسنده دیدگاه: فرهنگی دلفانی
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۴

  ذوق زده نشویدوتمجیدالکی نکنید.ایشان بازهم حرفهای قبلی خودرادرکادوخوش آب ورنگ کلمات جدیدپیچیده وبیان نموده اند.ملاک تعیین صلاحیت موضع شفاف درقبال فتنه است نه سفسطه بافی..شورای محترم نگهبان هوشیارانه اقدام فرماییدکه حامیان فتنه که درقالب جدیدی قصددارندمجلس راتسخیرکنندنتوانندسوءاستفاده کنند.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۲۱

   شمامیخواهید همه راازدم تیغ فتنه بگذرانید تا خودتون باشید ودکلا تون

 7. نویسنده دیدگاه: سید مجید
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۵۸

  بلی . بلی

 8. نویسنده دیدگاه: سجاد
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۴:۰۵

  یک پایش را در راه نظام از دست داده .دکتر این مملکته .تفکرش اصلاح حقوق شهروندانه.بیایید به این جنتلمن دوست داشتنی کمک کنیم بره بهارستان

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۴:۵۲

  سخنگوی شورای نگهبان خاطرنشان کرد: ابتدا باید پرونده داوطلبان را بررسی کرده و ببینیم که چه گفته و چه‌کارهایی انجام داده‌اند، به‌طور کلی باید کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی مرزبندی روشن و مشخصی با فتنه سال ۸۸ و تبعات بعدی آن برای کشور، نظام و مردم داشته باشند.

  ابرهیمیان تصریح کرد: هرگونه اظهارنظر و یا عملی درباره فتنه سال ۸۸ و دیگر مسائل مربوط به آن ملاک عمل شورای نگهبان و دیگر مراجع ذی‌صلاح در بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قرار می‌گیرد.

  منبع: خبرگزاری تس

 10. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۴:۵۶

  سیروس کاظمی داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی از شهرستان دلفان:

  بنده اعتقاد دارم ما بایستی از سال ۸۸ عبور کنیم و زنده کردن مسائل سال ۸۸ خود فتنه زا است، امسال سال ۸۸ نیست و مسائل امروز ما فراتر از سال ۸۸ است، ما امروز با بحران های زیادی از جمله فقر، بیکاری و اشتغال روبرو هستیم و باید جبهه ها و تفکرات مختلف دست به دست هم دهیم و با همدلی و همراهی دولت این بحران ها را حل کنیم.

 11. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۱۳

  ببخشید یعنی زیر حرف زدن ایشان کار خوبیست؟ فایل صوتی مصاحبه ایشان موجود هست و اخبار سایتهای مختلف از جمله همین ساین سلام دلفان که پر مخاطب هم هست دروغ و بی اساس بوده یا اینکه دکتر متوجه این موضوع شدند که فتنه را امری عادی قلمداد نمودند و دامن زدن به آن را فتنه زا دانستند و حالا که تایید صلاحیتشان به خطر افتاده به تکاپو افتاده اند و بیانیه صادر می نمایند . مردم ما آگاهند آقای دکتر مردم ما دوست داشتن که به خوبی در روز ثبتنام موضع خود را بصورت محکم در خصوص فتنه ذکر میکردید و حالا پس از گذشت نزدیک به چهارده روز که متوجه شده اید یکی از ملاکهای تاییدیه ها اظهار نظر در مورد فتنه است که شما دامن زدن به آنرا فتنه زا دانسته اید و این بمعنی زیر سوال بردن روز بصیرت و نهم دیماه / انشالله شورای محترم نگهبان شهرستان و استان تمامی ریز و درشت این موضوعات را پیگیری خواهند نمود و در نهایت مردم به انتخاب خود خواهند بالید.

  • نویسنده دیدگاه: در جواب آقای دلفانی
   دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۵۱

   چه اغراض پلیدی در سرتان می پرورانید
   منظور و هدفتان بجز ضربه زدن به یک مدیر لایق و کارکشته، با سواد، جانباز قطع عضو جنگ تحملیلی، بااصالت و ریشه دارو نیز همفکر با رئیس جمهور محترم چیست؟
   یعنی میخواید بگید شما بیشتر از جناب دکتر کاظمی که خود از خانواده شهید و روحانیت است دلسوزتر به انقلاب و نظام هستید؟؟؟؟؟؟
   حافظ به خوبی به شما جواب داده
   “ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
   عرض خود میبری و دولت ما میداری”

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۸

    ایشان ناشناخته نیست! اقدامات و فعالیتهای ایشان وسخنانشان در جلسات خصوصی…. در زمان مدیر کلی بهزیستی استان، درضمن کسی که به عضویت حزبی در میآید دیدگاه های آن حزب را پذیرفته است! وبموقع بدنبال پیاده کردن آنها خواهد بود، مواضع حزب منحله مشارکت هم برای همه مشخص است. مردم باید مراقب پروژه نفوذ باشند ومطمئنا نفوذ از طریق برخی افراد به ظاهر موجه صورت میگیرد.

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۳۲

    ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه تو ست
    عرض خود میبری و زحمت ما میداری
    لطفا شعر را درست بنویسید

   • نویسنده دیدگاه: دلفانی
    دی ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۴

    تحت تاثییر مدیر لایق قرار گرفتمممممممممممممممممممممممم

  • نویسنده دیدگاه: سارا
   دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۵

   ببخشید ایشان بر حرف های قبلی خود تاکید نموده و از برداشتهای نادرست البته به عمد دیکران که به هدف تخریب چهره انقلابی و مذهبی ایشان نگاشته شده پرده برداشته است.
   دکتر کاظمی همیشه میمانی چون یادگار سالهای ددفاع مقدس و ماندگاری
   زنده باد ….

 12. نویسنده دیدگاه: کرمی
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۵۲

  درود بر جناب دکتر البته هر اصلاح طلب واقعی اغتشاش و بی نظمی را در کشور قبول ندارد و اصلاح طلب واقعی در چهار چوب قانون و با حمایت مردم و رهبری به اصلاح و همدلی و همکاری برای ایرانی آباد میکوشد

 13. نویسنده دیدگاه: فعال سیاسی
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۲۳

  حناب دکتر سیروس کاظمی راد شخصیتی فرهیخته و جانبازی سرافراز و مقید به رهبری و انقلاب هیچگاه برداشت های کورکورانه بعضی از اصحاب رسانه را قبول نداشته و ندارد .

 14. نویسنده دیدگاه: جواد
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۰۹

  دكتر فرزند انقلاب است وانقلاب فرزند خود را نمي بلعد دوشمنان قسم خورده نظام دل خوش نكنند شوراي نگهبان بر اساس قانون عمل مي كند ودروغ پرداران كه جايي بين مردم ندارند چيزي از اين هيا هو به جيب نمي زنند

 15. نویسنده دیدگاه: صداقت
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۲

  كوبرمان نكنيد با اون روشنايي فكرتان

 16. نویسنده دیدگاه: سعید
  دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۵

  احسنت بر دکتر سیروس کاظمی کاندیدای متعهد و باسواد. پیروی از رهبر انقلاب نشان از ولایتمداری شماست.

 17. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۲

  خداوند شمارا حفظ و پیروز گرداند دکتر عزیز.

 18. نویسنده دیدگاه: رزمنده
  دی ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۴۶

  عزت و ذلت همه به دست خداست اینکه عده ای فرصت طلب بخواهند یک فرد جانباز و مومن و کاردان راتخریب کنند در اصل آبروی خود رامیبرند مردم قدر شناس ما سختی های دوران دفاع مقدس را فراموش نکرده اند و میدانند یک جانباز چه حق عظیمی بر گردن ما دارد.از رسانه های شهر مان درخواست میکنم مطالبی که بر ضد دکتر کاظمی راد توسط عده ای معلوم الحال با تفکرات سیاسی مشخص نوشته میشود را منعکس نکنند انشا الله شایسته سالاری را هفتم اسفند مد نظر قرار دهیم.و گامی مهم در پیشرفت شهرمان برداریم.از انجایی که پنج نفر از اعضای کابینه دکتر روحانی از نمایندگان مجلس بوده اند به نظر من با ورود دکتر کاظمی به مجلس از این به بعد شاهد پیشرفت این نخبه دلفانی و توفیق خدمت گذاری ایشان به مردم مظلوم شهرمان باشیم به امید خداوند و همت همشهریان عزیز.

 19. نویسنده دیدگاه: من
  دی ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۳۵

  یک سیاستمدار باید اظهارات و سخنانش سنجیده بیان گردد؛ تا مجبور به تکذیب ، رد و یا بازپس گیری نشود

 20. نویسنده دیدگاه: nh
  دی ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۵۸

  دوستت داریم

 21. نویسنده دیدگاه: در جواب فرهنگی
  دی ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۳۵

  نکنه با دکتر سیروس کاظمی متخصص اشتباه گرفته اید اگه آره که هیچی اگه نه که از خداوند شفای عاجل برای شما دارم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار