سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69874
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » بیانیه جمعی از تشکل های سیاسی، مذهبی و فرهنگی شهرستان دلفان در محکومیت جنایات رژیم آل سعود
Print This Post
بسم رب الشهداء و الصدیقین

جمعی از تشکل های سیاسی، مذهبی و فرهنگی شهرستان دلفان با صدور بیانیه ای جنایات رژیم آل سعود به خصوص اعدام شیخ نمر باقر النمر را محکوم کردند.

به گزارش سلام دلفان، جمعی از تشکل های سیاسی، مذهبی و فرهنگی شهرستان دلفان با صدور بیانیه ای جنایات رژیم آل سعود به خصوص اعدام شیخ نمر باقر النمر را محکوم کردند.

81903973-70417975

در این بیانیه آمده است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

بار دیگر از کانون فتنه ی وهابیت و سلفی های متعصب و تکفیری، و مهد اسلام اشرافیت، اسلام ابوسفیان و اسلام آمریکایی ، که سر بر آستان سرور و ارباب خویش یعنی آمریکای جهانخوار دارند، جنایت دیگری همگام با سایر جنایت هایشان در قتل و کشتار مردم مظلوم و مسلمان یمن، بحرین، سوریه و عراق رقم خورد، که قلب امام عصر (عج) و شیعیان جهان را آزرده تر نمود. این جنایت هولناک ، که نتیجه ی جهل و جمود اندیشه و خشونت ذاتی آل سعود است، صحنه ی دیگری از نمایش عقل گریزی و وهابی گری افراطی و خونخواری این بدویان عصر توحش بود. ما مردم شهرستان دلفان هم صدا با سایر مسلمانان جهان حکم تکفیر و اعدام شیخ نمرباقر النمر وعروج آسمانی این مجاهد مبارز و شجاع که خار چشم تکفیرهای وهابی بود،مصداق هلاک «حرث» و «نسل» در قرآن کریم دانسته و و آن را اقدامی در جهت خوش خدمتی آل سعود به اربابان آمریکایی و اسراییلی و نشاندن لبخند وقیحانه رضایت بر لبان آنان قلمداد نموده و آن را بشدت محکوم می نماییم ومعتقدیم که این عمل شنیع و غیر انسانی ، نه تنها موجب نجات آنان از سقوط خواهد شد بلکه سرعت آنان را در سراشیبی زوال افزایش داده و مقدمه فرو پاشی و اضمحلال ارکان قدرت آنان را فراهم خواهد ساخت.

 

مجمع طلاب شهرستان دلفان، ستاد نماز جمعه، جبهه پایداری شهرستان دلفان، موسسه فرهنگی نسیم حیات، هیات مذهبی محبین اهل البیت، فاطمیون، حسینه ثارالله، سائلین حضرت زینب(س)، سیدالشهدا(ع)، جنت المهدی (عج)، کانون فرهنگی تبلیغی سیدالشهدا(ع)، کانون فرهنگی مسجد حضرت امام خمینی، پایگاه های خبری سلام دلفان و دلفان امروز

تلگرام سلام دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار