سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69941
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سوشا مکانی بازداشت شد/ احتمال خروج نام سوشا از فهرست پرسپولیس
Print This Post

سوشا مکانی که امروز در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافته بود پس از ارائه توضیحاتی درباره انتشار عکس‌های خصوصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی، با شکایت شاکی خصوصی بازداشت شد.

به گزارش سلام دلفان، سوشا مکانی که امروز در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافته بود پس از ارائه توضیحاتی درباره انتشار عکس‌های خصوصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی، بازداشت شد.

چند وقت پیش عکس‌هایی از دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس منتشر شده بود. گفته می‌شود مکانی شاکی خصوصی هم دارد.

مکانی پس از قرار بازداشت بازپرس، به این حکم اعتراض کرد ولی با این حال باید راهی زندان شود و ظرف چند روز آینده حکم نهایی وی صادر خواهد شد.

واکنش مربی پرسپولیس به بازداشت مکانی
مصطفی قنبرپور در خصوص بازداشت سوشا مکانی اظهار داشت: این اتفاق واقعا جای تاسف دارد و امیدوارم مشکل پیش آمده برای مکانی جدی نباشد و او هر چه زودتر به جمع ما برگردد.

وی در واکنش به این سوال که با توجه به مشکل پیش آمده برای مکانی و جدایی ایمان صادقی، پرسپولیس چه زمانی برای جذب دروازه‌بان جدید اقدام خواهد کرد یا نه، گفت: با توجه به مشکل پیش آمده برای مکانی باید دید مدیریت باشگاه با جدایی صادقی موافقت خواهد کرد یا نه. ما به دنبال جذب دروازه‌بان جدید هستیم تا در صورت رخ دادن هر اتفاقی این وسط پرسپولیس ضربه نخورد.

مربی پرسپولیس عنوان کرد: آنچه مسلم است تصمیمات فنی را در تیم، برانکو می‌گیرد و خیلی سریع وی را در جریان اتفاقات اخیر قرار خواهیم داد تا ببینیم نظر او چیست.

احتمال خروج نام سوشا مکانی از پرسپولیس
سوشا مکانی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که امروز بازداشت شده، به احتمال فراوان از تیم فوتبال پرسپولیس کنار گذاشته خواهد شد.

این دروازه‌بان به دلیل شکایت شاکی خصوصی، بازداشت شده و گفته می‌شود این شکایت ارتباطی با انتشار عکس‌های نامناسبی که از دروازه‌بان پرسپولیس در فضای مجازی پخش شده ندارد.

با این شرایط مسئولان باشگاه پرسپولیس تصمیم دارند این دروازه‌بان را از لیست تیم‌شان کنار گذاشته و به دنبال جذب دروازه‌بان دیگری باشند.

واکنش سخنگوی باشگاه پرسپولیس به بازداشت مکانی
سوشا مکانی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که امروز برای ارائه توضیحات در مورد پرونده‌اش راهی دادسرای فرهنگ و رسانه شده بود، امروز بازداشت شد.

حسین عبدی سخنگوی باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: من تازه از این موضوع مطلع شدم و اطلاعات چندانی در این باره ندارم.

وی افزود: ما در جلسه فردای هیات مدیره در این مورد صحبت و تصمیم گیری می‌کنیم.

در آینده ای نزدیک اخبار تکمیلی‌تر از این ماجرا درج خواهد شد.

امکان وقوع هر اتفاقی درباره سوشا وجود دارد
جعفر کاشانی درباره بازداشت سوشا مکانی اظهار کرد: امیدوارم که این موضوع یک سوء تفاهم بوده باشد و به زودی حل شود. باشگاه نیز پیگیر این ماجراست.

وی افزود: ان‌شاءالله قوه قضاییه نیز با درایت و سعه صدری که دارد به گونه‌ای به این موضوع ورود خواهد کرد که اثرات منفی آن در جامعه به حداقل برسد.

کاشانی ادامه داد: هیات مدیره باشگاه پرسپولیس فردا (دوشنبه) نشستی را در این باره برگزار خواهد کرد و حتما هم در مورد پرونده سوشا مکانی صحبت خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که باتوجه به اتفاقات رخ داده احتمال فروش سوشا مکانی چقدر جدی خواهد بود، گفت: به هر حال اتفاق ناخوشایندی رخ داده است. تیم پرسپولیس در حال حاضر تیم بسیار خوبی است و روز به روز نیز بهتر می‌شود و یکی از نقاط ضعف این تیم نیز دروازه‌بان آن بوده است، اگر بخواهیم در بازی‌های بزرگتر بین‌المللی حضور موفق‌تر داشته باشیم حتما نیاز به یک دروازه‌بان خوب و ایده‌آل نیاز داریم.

کاشانی افزود: تیم‌های بزرگ، بازیکنان بزرگ می‌خواهند، خصوصا بازیکنانی که به لحاظ اخلاقی دارای رفتارهای بزرگ و ارزشی باشند. معتقدم که بازیکنانی که وارد پرسپولیس می‌شوند باید خیلی از مسائل را مدنظر قرار دهند، خصوصا اخلاق را. پرسپولیس نیز بازیکن بی‌اخلاق نمی‌خواهد.

ریس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: بازیکنان باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس الگوهای نسل جوان جامعه ما هستند و نباید با رفتارهای نامناسب الگوسازی‌های نامناسبی را در جامعه رواج دهند. این بازیکنان الگوای اخلاقی جوانان هستند و این نکته‌ای است که باشگاه پرسپولیس نیز به آن اهمیت می‌دهد.

کاشانی در پاسخ به اینکه احتمال می‌دهد هیات مدیره چه تصمیمی در مورد سوشا مکانی خواهد گرفت؟ گفت: به هر حال پس از بحث و بررسی در این مورد هیات مدیره تصمیم‌گیری خواهد کرد. معتقدیم که اخلاق باید از پارامترهای رفتاری اولیه بازیکنان پرسپولیس باشد. به هر حال امکان وقوع هر اتفاقی درباره “مکانی” وجود دارد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار