سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69960
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » افشاي جعل امضاي نماينده‌ي خرم‌‌آباد در مجلس
Print This Post

حمید رسایی متن جعل شده توسط پیرموذن برای گرفتن وقت نطق نماینده خرم‌آباد را منتشر کرد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از خبرگزاری اقتصاد ایران، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه‌ي شخصی اینستاگرامش نوشت: چندي قبل در صحن علنی رفتار مشمئزکننده‌ای را ازطرف یک نماینده در مجلس شاهد بودیم.
 بعد از تذکر نماینده تهران در‌باره تعلل دولت در برخورد با آلودگی هوا که به شکل نمادین ماسک به صورت داشت، در حالی که در کلام وی هیچ اشاره‌ای به پیرموذن نشده بود، وی از پشت تریبون، تعبیر ناشایستی درباره رسایی به کار برد.
این رفتار سبب شد تا ضمن اینکه رئیس جلسه (ابوترابی) به وی تذکر دهد، نماینده تهران نیز اعتراض کند.
رسایی گفت: من در اعتراض به رها شدن مشکل مردم و هم‌نوایی با مردم، ماسک به صورت زده‌ام اما امضای همکارم را که جعل نکرده‌ام تا مورد شماتت عده‌ای قرار بگیرم!
 رسایی به رغم این که هیچ اشاره‌ای به پیرموذن نکرده بود، اما وی اصرار داشت به این اظهارات پاسخ بدهد و از آن‌جا که این خواسته غیرقانونی بود با ممانعت رئیس جلسه مواجه شد.
به دنبال این تصمیم رئیس جلسه؛ پیرموذن با فریاد، توهین‌هایی را نسبت به نماینده تهران به کار برد.
متاسفانه رفتارهای زنند‌يه این نماینده در مجلس و ادبیات نامناسبش از تریبون عمومی بارها مورد اعتراض و رنجش همکارانش قرار گرفته از جمله 9 مهرماه یک بار در غیاب چند دقیقه‌ای ابراهيم آقامحمدي نماینده خرم‌آباد، پیرموذن نامه‌ای خطاب به هیات رئیسه نوشت و با جعل یک امضا به نام آقامحمدی به هیات رئیسه اعلام کرد تا وقت نطق او را به پیرموذن بدهند و هیات رئیسه هم بنابر اعتماد همین کار را کرد!
نماینده خرم‌آباد وقتی وارد مجلس شد، متوجه شد که هیات رئیسه وقت نطقش را در اختیار پیرموذن نماينده اصول‌گراي اردبيل قرار داده است و پیرموذن به جای او در حال نطق است! این رفتار اعتراض شدید او و سپس شکایت از این نماینده را به دنبال داشت.
طی روزهای گذشته سایت‌های دولتی و اصلاح‌طلب با پرداختن به اظهارات پیرموذن، تلاش کرده‌اند تا وی را محق جلوه دهند. متاسفانه پیرموذن به رغم اظهار پشیمانی از رفتارهای زننده‌اش با رسايي نماینده تهران، مجدداً در برخی سایت‌ها و روزنامه‌ها با انتشار یادداشتی، ضمن ایراد اتهام دروغ‌گویی به دیگران، به روند غیراخلاقی خود ادامه داد.
این رفتار سبب شد تا علی‌رغم میل باطنی، به درخواست کانال اطلاع‌رسانی، نماینده خرم‌آباد، دستخط پیرموذن و امضای جعل شده توسط وی را در اختیار این کانال خبرگزاري فارس قرار دهد تا با انتشار آن، ضمن پاسخ‌گویی مستند به این رفتارهای زننده، از این پس شاهد رفتارهایی که در شأن افراد عادی جامعه نیست تا چه رسد به نمایندگان ملت، نباشیم.
 افشاي جعل امضاي نماينده‌ي خرم‌‌آباد در مجلس
 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار