سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69965
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » اگر دولت پس از هتک حرمت دونوجوان و حادثه منا موضوع را به سازمان ملل ارجاع می داد شاهد گستاخی سعودی ها نبودیم
Print This Post
اقامحمدی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت اگر دولت پس از هتک حرمت دو نوجوان و حادثه منا موضوع را به سازمان ملل ارجاع می داد شاهد گستاخی سعودی ها نبودیم.

اگر دولت پس از هتک حرمت دونوجوان و حادثه منا موضوع را به سازمان ملل ارجاع می داد شاهد گستاخی سعودی ها نبودیم

به گزارش سلام دلفان ، ابراهیم اقامحمدی نماینده مردم خرم آباد و عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعلام وزیر خارجه عربستان مبنی بر قطع روابط دیپماتیک با کشورمان گفت که عربستانیها به جای این اقدام باید در رفتار و اعمالشان تجدیدنظر میکردند.

وی با محکومیت اعدام شیخ نمر و حمله سعودیها به یمن تصریح کرد که این اقدامات خوی وحشی گرانه آل سعود را نشان میدهد که بوی از اسلام و انسانیت نبرده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارحی مجلس شورای اسلامی با اشاره به هتک حرمت ۲ نوجوان ایرانی توسط سعودی ها و کشتار صدها مسلمان ازجمله هموطنانمان در منا, گفت: دولت باید همان موقع به اقدام عربستانی ها واکنش نشان می داد.

آقامحمدی همچنین گفت: انتظار این بود که دولت در همان ایام پرونده ۲ نوجوان و شهدای منا را به سازمان ملل ارجاع میداد نا امروز شاهد ان نباشیم که سعودیها با گستاخی و پس از ان همه فجایع بخواهند موضوع سفارت را به سارمان ملل ارجاع دهند. منبع: فارس

تلگرام سلام دلفان

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    دی ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۹

    خوب بود تشکر میکنم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار