سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69995
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۵۴ نظر
خانه » اخبار برتر » مستقل هستم و ثابت می کنم اصولگرایی و اصلاح طلبی در دلفان ریشه و مبنا ندارد/ اگر در عرض ۴ سال دو شهرستان را به اندازه ۲۰ سال پیش نبردم دیگر کاندید نمی شوم/ هرگاه اصولگرا یا اصلاح طلبی حرف حق بزند حمایت می کنم
Print This Post
متن کامل نشست خبری علی رستمیان با اصحاب رسانه:

عده ای از تخریب گران من خماران خانه خویش و نشئه گان خانه مردم اند.

به گزارش سلام دلفان، علی رستمیان با حضور در فرمانداری دلفان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان دلفان به سوالات خبرنگار پاسخ داد که متن مصاحبه خبری در ذیل می آید:

DSC00887

ضمن معرفی خود سوابق اجرایی که تاکنون داشته اید را بیان بفرمایید:

علی رستمیان هستم متولد 1347 از شهرستان دلفان، در زمان طفولیت به ورزش و رشته های ورزشی همت گماشتم و جزو تیم های مختلف، جوانان و تیم اصلی  ورزشی نورآباد بودم، در زمان جنگ تحمیلی به جبهه های جنگ جهت دفاع از کیان جمهوری اسلامی ایران و اسلام و ارزش های انقلاب بیش از 10 بار به عنوان بسیجی اعزام شدم و چندین مرتبه مجروح شدم و به عنوان رزمنده نمونه توسط سپاه پاسداران نورآباد معرفی شدم، در سال 1366 در رشته تاریخ در دانشگاه تهران پذیرفته شدم و پس از آن در مسئولیت های مختلف اجرایی کشور مشغول شدم، اولین سمت بنده دبیر شورای تامین استان کردستان بود، بعد از آن نماینده تام الاختیار استاندار کردستان در امور دفاعی کردستان و شمال عراق شدم  و پس از آن به عنوان فرماندار شهرستان دیواندره مشغول خدمت شدم که بعنوان یکی از جوان ترین فرمانداران کشور در سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی که در آن زمان رییس دولت بودند از بنده تجلیل به عمل آمد و بعد بعنوان مدیریت در سازمان صدا و سیمای استان ایلام مشغول شدم که بعنوان مدیر موفق سازمان صدا و سیما از بنده تجلیل به عمل آمد و بعد در استان لرستان بعنوان مدیر کل کمیته امداد امام (ره) استان لرستان مشغول بخدمت شدم که توسط جناب اقای عسگر اولادی بعنوان مدبر نمونه کشور مطرح و معرفی شدم ، در این سال  آقای ناطق نوری مشاور مقام معظم رهبری در کمیته امداد امام خمینی (ره) در سخنرانی که در خرم آباد داشتند اعلام کردند: رشد ۴۵۰ درصدی علی رستمیان مرا به آینده کمیته امداد کشور امیدوار کرد، پس از آن به عنوان مدیر کل کمیته امداد استان هرمزگان منصوب شدم و بعد به عنوان مدیر کل کار و امور اجتماعی استان کردستان و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری کردستان منصوب شدم. در جلسه معارفه بنده یک اتفاق جالبی افتاد که برای جوانان ما شنیدنی است گرچه خیلی الان این موفقیت را برنمی تابند و یا نمی خواهند قبول کنند و آن را باور نکردنی می دانند که من هم قبول دارم این اقدامی که بنده انجام دادم اقدامی بود که تا کنون برای هیچ مدیری در لرستان چه قبل و بعد از انقلاب ثبت نشده و آن این بود که از بنده پرسیدند جناب رستمیان شما که مدیر کل کار کردستان شده اید و در حال حاضر استان کردستان با توجه به ناامنی های اویل انقلاب و شرارت های ضد انقلاب، استان سی ام کشور است در بحث اشتغال شما می خواهید چکار کنید؟ پاسخی که بنده دادم همه را شگفت زده کرد و آن این بود که بنده گفتم اگر در ظرف 9 ماه استان کردستان را از رتبه 30 به رتبه 1 کشور نرسانم استغفا می دهم و میروم ، خب اولین واکنش از سمت دوستان خبرنگار ما بود که تیتر زدند دروغ بزرگ مدیر کل کار استان کردستان، استاندار وقتی این خبر را از صداوسیما شنید ، تماس گرفت و اعتراض کرد و فرمود این کار شدنی نیست و در واقع شما چهره دولت را با این حرف مخدوش می کنید و بنده عرض کردم من میروم شما چرا ناراحتید، تلاش کردیم در عرض 40 روز 1000 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال کردستان نوشتیم، در وزارت کشور و هیئت دولت از آن دفاع کردیم و 950 میلیارد تومان به تصویب دولت رسید، آمدیم و 3 شیفته کار کردیم بصورتی که 20 ساعت کار می کردیم، بعد از 8 ماه دولت اعلام کرد کردستان رتبه اول اشتغال را در کشور کسب کرد و بنده به عنوان نفر اول اشتغال در کشور معرفی شدم و این چنین برگی از افتخار بنام یکی از فرزندان دلفان ثبت شد.

بعد از آن بنده بعنوان مدیر عامل خیرین مجمع سلامت استان تهران در وزارت بهداشت منصوب شدم و خدمات زیادی انجام دادم، پس از آن در مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان رییس کمیسیون های دبیرخانه مجمع مشغول شدم و بعد از آن هم به عنوان دبیر ارشد خبر در سازمان صدا و سیما مشغول شدم و در خلال این مسئولیت ها بنده ریس هیئت بوکس کردستان، دبیر ستاد زکات استان های لرستان و هرمزگان، معاونت ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان بوده ام.

انگیزه خود را برای حضور در عرصه انتخابات در حوزه دلفان و سلسله بیان بفرمایید:

بنده انگیزه ای که دارم محرومیت مفرط نورآباد و الشتر است، توانی که در خودم می بینم و تجربه ای که در کسوت مدیریت های مختلف در سطح استان های مختلف دارم و می خواهیم بدون هیچ چالش و حاشیه ای این ظرفیت را برای شهرستانمان استفاده کنیم.  در بحث اشتغال الشتر را اگر ما مرور کنیم می بینیم ده ها هکتار زمین خریداری شده و بدون استفاده رها شده، بدون اینکه کوچکترین اقدامی در بحث  زیر ساخت های شهرک صنعتی الشتر شده باشد. در شهرک صنعتی نورآباد میلیاردها تومان اعتبار به عنوان اشتغال و سرمایه گذاری گرفته شده و بعد سوله هایی را در رهن بانک ها گذاشته اند و رها کرده اند و رفته اند و سرمایه را در جاهای دیگر استفاده کرده اند و امروز از شهرک صنعتی نورآباد به عنوان مسکن کبوتران بدون لانه و کاشانه یاد می کنند.

آمده ام و انگیزه ام این است که این شهرک های صنعتی که زیر ساخت آینده جوانان ما را می سازد را تجهیز کنیم، هم سرمایه گذار بیاوریم و هم با کمک مسئولین جوانان برومند این دو شهرستان را از آن بهره مند کنیم . در بحث جاده و راه سازی، الشتر در بن بست غم انگیزی فرو رفته است که این جاده الشتر به بروجرد نقش کنترل جمعیت را برای شهرستان سلسله ایفا می کند، آمده ایم با حفر یک تونل در آن شهرستان و پیگیری های مصرانه الشتر را از بن بست خارج کنیم. آمده ام تا کهمان عزیز را که سرمایه ملی گردشگری ماست تجهیز کنیم و زیر ساخت های گردشگری الشتر را اعم از هتلینگ و ویلاها و جاذبه های توریستی را مهیا کنیم. آمده ایم آب گرم نورآباد را که یکی از غنی ترین آب گرم های جهان است برای آب درمانی، زیرساخت هایش را آماده کنیم و هتلینگ اینجا را آماده کنیم، جاده و خدمات رفاهی را آماده کنیم بازارچه ها را آماده کنیم و هزاران شغل را با جذب سرمایه گذار ایجاد کنیم ، آمده ایم بحث کشاورزی سلسله و دلفان را توسعه دهیم ، هنوز  علیرغم این همه تولید گندم ما یک سیلوی مدرن و صنعتی نداریم، یک کارخانه آرد در اینجا نداریم، پس بایستی بسترهای کشاورزی را آماده کنیم،  علیرغم این همه آب که از الشتر و نورآباد می گذرد ما کمترین سهم استفاده از آب را را در توسعه کشاورزی و افزایش راندمان تولید در شهرستان های الشتر و نورآباد داریم. در آبیاری مکانیزه و مدرن و بارانی و قطره ای ما کمترین سهم را داریم ، در ایجاد نهرهای بتونی که از هدر رفت آب جلوگیری می کند ما کمترین سهم را داریم  پس این محرومیت های مفرط یکی از دلایل آمدن من به اینجا است و انگیزه اصلی من خدمت به این زیرساخت ها و تجهیز این زیر ساخت هاست.

بیمارستان نورآباد و الشتر از زیرساخت های بهداشتی و درمانی محروم اند، اگر بپرسیم از مردم می گویند پزشک متخصص برای اینجا نمی آید. من سوال دارم پزشک متخصصی که نه سونوگرافی، سی تی اسکن، ام آر آی و نه اتاق عمل های مجهز دارد چگونه می تواند بیاید در اینجا مشغول شود، پس باید اول ما زیر ساخت ها را تجهیز کنیم .

آمده ایم تا کاکاوند و ایتیوند و میربگ جنوبی محروم را که غرق در محرومیت و مظلومیت شده اند بستر ها و جاده های آنها را آماده کنیم، ما در این چند بخش بیشترین جاده مالرو را داریم که شاید در سطح هیچ شهرستانی از کشور به این مقیاس ما جاده مالرو نداشته باشیم.  آمده ایم بحث دامداری و دامپروری شهرستان را که یکی از قطب های تولید گوشت خالص و لبنیات ماست را کانالیزه کنیم. آمده ایم تا جوانان مظلوم سلسه و دلفان را در بازارچه هایی که باید برای این کار تعبیه شود و در شهرک های صنعتی که باید برای این کار تجهیز شود، اما هیچ نام و نشانی ار انها نیست با کمک مسئولین زیرساخت هایشان را محیا کنیم و جوانان ما که الان به سمت شهرهای دیگر به عنوان کارگر در بدترین مشاغل از آن استفاده می شود بیایند و در شهرک های صنعتی خودشان کار کنند، اما این یک آرزوی بزرگ است و باید تلاش بسیار زیادی انجام شود. اینها انگیزه های من است برای ورود به عرصه انتخابات

آمده ایم به مردم نورآباد و الشتر عرض کنیم اگر با همکاری توامان و با کمک مسئولین و متولیان ذیربط الشتر و نورآباد را در عرض 4 سال 20 سال حداقل جلو نیندازیم بار دیگر شرممان بیاید اسم نمایندگی و کاندیداتوری را در این دو شهرستان ببریم و آمده ایم چتری باشیم برای حمایت از مردم فقیر، یتیم، مظلوم و بی سرپرست خانواده های تحت پوشش نهاد ها و ادارات خدماتی و ذیربط.

لطفاً درباره جناح سیاسی خود بگویید:

بازی با لفظ مشکل کشور را حل نمی کند ، اینکه کسی اصلاح طلب یا اصولگرا باشد هم مشکلی از شهر را حل نمی کند و بازی با این الفاظ و گاهی ادغام این الفاظ از قبیل اصولگرای معتدل، اصولگرای اصلاح طلب، اصلاح طلب اصولگرایانه، من فکر می کنم مشکل اصلی کشور ما این نیست، آیا اگر کاندیدی اعلام کند من اصلاح طلبم یا اصولگرا، مشکلات ما حل می شود، جوانان الشتر و نورآباد شاغل می شوند؟ زیر ساخت های مریض ما سالم می شوند؟ من اعتقادم این است ما باید هر کدام اگر اصولگرا هستیم معتقد به ولایت مقام معظم رهبری باشیم، مقام معظم رهبری یک نسخه برای کشور پیچیده و یک راهنما برای یک کشور ترسیم کرده و فرمایش کرده در بحث اشتغال: امروز کار شما مسئولین و متولیان اشتغال مانند کار فرماندهان زمان جنگ است همانگونه که فرماندهان زمان جنگ شبانه روز زحمت می کشیدند، امروز کار شما مسئولین اشتغال هم باید همچون فرماندهان جنگ باشد.

اگر من اصولگرا هستم باید اصولگرایی ام را با اشتغال جوانان و خدمت به مردم و اشاعه اخلاق اسلامی ثابت کنم ، باید اصولگرایی ام را در پاسداشت از ارزش های انقلاب و نظام نشان بدهم و گرنه من مدام بگویم اصولگرا، یقه ام را هم سفت ببندم ، یک مهر داغ کنم و پیشانیم را سیاه کنم و یک ریش بلند بزارم و مدام بگویم مقام معظم رهبری، هرجا هم بخواهم اشتباه هایم را توجیه کنم مدام بگویم مقام عظمای ولایت، آیا ولایتی می شوم؟ آیا چیزی به شان و منزلت رهبری اضافه می شود؟  اصلاح طلب ها هم همینطور، ما سی سال است در این شهرستان دچار یک معضل بزرگ به عنوان چپ و راست، آیا کسانی که کاسه داغ تر از آش شده اند در بحث اصولگرایی و اصلاح طلبی، از این بحث ها و مجادله ها مشکلی از مشکلات شهرستان ما حل شده است؟ خیر ، بنده مستقل هستم ، اما مستقلی که دو خط قرمز دارد: 1-  قانون اساسی و ارزش های انقلاب اسلامی و خون شهدا 2 – مقام معظم رهبری و ولایت فقیه، با این دو خط قرمز در 7 استان که کار کرده ام ، هرگز از کسی سوال نکردم تو چپی یا راستی و آن را عزل کنم یا ارتقا بدم بلکه از او پرسیده ام چه در چنته داری؟ مشکل امروز ما پر پر شدن جوانان بیکار ماست، اعتیاد جوانان، خودکشی جوانان، خرید و فروش مواد مخدر توسط جوانان ماست و همه اینها تابع بیکاری  است ، ما آمده ایم این درد بی درمان را درمان کنیم.

در شهرستان دلفان من می توانم ثابت کنم که اصولگرایی و اصلاح طلبی مبنا و ریشه ندارد، دو روحانی بزرگوار در این شهر بودند یکی آقای آل کاظمی (ره) که می گویند هرکس به ایشان رای داده چپ است، ایشان تا دقیقه 90 در خدمت آقای خاتمی بودند ولی در دقیقه 90 اطلاعیه برای آقای ناطق نوری دادند و دور قبل گفتند که اگر در لیست آقای مهدوی کنی قرار بگیرم در صحنه انتخابات می مانم و چون در لیست قرار نگرفت نماند، کجای این اصلاح طلبی است؟ روحانی دیگر حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمدی است که در مسجد همین شهرسخنرانی کرد و از آقای هاشمی رفسنجانی حمایت کرد ، پس ما اینجا قواعدی به اسم چپ و راست نداریم ،کسانی که می گویند ما اصلاح طلبیم  واین شعار های انحرافی را می دهند و می خواهند چالش درست کنند و الان سر سفره آقای روحانی نشستند در انتخابات مجلس از چه کسی دفاع کردند و کجا بودند؟ کاندید مورد نظرشان که بود و الان چه می گویند؟ من آمده ام با ایجاد وحدت و برادری از خوبان اصلاح طلب و از نیکان اصولگرا و با طرد افراطیون دو جناح بتوانیم همه را به هم وصل کنیم و به شعار مقام معظم رهبری که فرمودند دولت، ملت همدلی و همزبانی عمل کنیم ، کجای قرآن نوشته شده است چپ و راست؟

ما آمده ایم که انشالله وقتی از تهران می آییم کت سیاسی را در بیاوریم  و در مناطق محروم میربگ و کاکاوند و ایتیوند کار کنیم. پس آمده ایم با خرد، تدبیر و تجربه و استفاده از همه نیروها و خودی های دوطرف چه چپ و چپ راست کار کنیم.

مگر زمان جنگ ما که گفتیم فقط راست ها بیایند و چپ ها نیایند؟ همه دست به دست هم دادیم و در جبهه ها از میهن دفاع کردیم.

من مستقل عاقلی هستم که هرگاه اصلاح طلب و هرگاه اصولگرا حرف حق بزند از او حمایت می کنم.

چند سالی است که یک سری مسائل حاشیه ای در مورد شما وجود دارد از جمله اینکه می گویند آقای رستمیان در پبین چپ ها چپ است و در بین راست ها راست است و یا اینکه مسائلی در مورد نسبت فامیلی شما با آقای رحیمی معاون اول دولت آقای احمدی نژاد مطرح است لطفا در مورد این مسائل توضیح دهید:

گاهی اوقات مظلومیت آقای احمدی نژاد را در این شهر و در این موقعیت لمس می کنم، در مناظره ای که آقای احمدی نژاد داشت و تصویر خانم موسوی را نشان داد یکی از افراطی ترین اصلاح طلب های نورآباد خیلی به ایشان توهین کرد و گفت این آقا شعبان بی مخ است، اما همین آقا چند روز پیش در مورد خانم بنده اظهار نظر کرده که باید شرمش بیاید و گفته است که خانم آقای رستمیان اهل تسنن است و آقای رستمیان را اهل تسنن کرده است، می گوید خانم آقای رستمیان دختر آقای رحیمی است، باید بگویم خانم بنده ترک زبان است و جد در جدش هم شیعه است و در هفت نسل با آقای رحیمی هیچ نسبتی نداشته و ندارد و اگر هم داشته باشد چه ربطی به من دارد.

اینکه بنده می گویم عملکرد جناحین را در نورآباد قبول ندارم به خاطر این بداخلافی هاست، پیش دوستان سیاسی چپ ما میگویند رستمیان راست است و پیش دوستان راست ما می گویند رستمیان چپ است،این آقایانی که خودشان افراطی مشارکتی هستند چرا جرات نکردن موضع خودشان را مشخص کنند و گفتند مستقل هستیم. تخریب ها علیه ما وحشتناک است، در روستایی بنده رفتم پیش یک بزرگی ایشان به بنده می گوید شما انسان خوبی هستی ولی حیف میخواهند شما  را دستگیر کنند چون می گویند شما داماد آقای رحیمی هستی و قسمتی از پول دزدی را به شما داده است، 2 ساعت نشسته ام و این آقا را توجیه کرده ام و در آخر می گوید فلانی و فلانی آمدن در حالتی که مواد مخدر مصرف کرده اند شما را تخریب کرده اند. من اگر این جمله را آن دفعه گفتم که اینها خماران خانه خویش و نشئه گان خانه مردم اند ، منظورم اینها بودند نه کسانی دیگر. در فضای مجازی دارند ما را تخریب می کنند که بنده به طرفدارانم گفته ام شما هر جایی که دیدید بنده را تخریب کردند یک گل رز به آنها تقدیم کنید و به هیچ کس اهانت نکنید و اگر کسی بخواهد کاندیدی دیگر را تخریب کند طرفدار بنده نیست.

در صورت راهیابی شما به مجلس بیان بفرمایید چه  برنامه هایی برای حضور ارتباط و حضور در بین مردم دارید:

چون یک شخص از همه تخصص ها برخوردار نیست، بنده بنا دارم با تشکیل کمیته های کشاورزی، عمرانی، فرهنگی – هنری ، ورزشی و ارتباطات مردمی، از طریق این کمیته ها با مردم ارتباط برقرار کنم و در طول مدتی که مسئولیت های اجرایی داشته ام  همیشه با مردم در ارتباط بوده ام و یکی از اهداف بنده ایجاد ارتباط با مردم است و بایستی این ارتباطات روز به روز بیشتر شود.

عکس العمل شما در صورت رد صلاحیت از سوی شورای نگهبان چیست:

تمکین به قانون، هرکسی رد صلاحیت شود از مجاری قانون باید پیگیری کند. من مطمئن هستم به کسی ظلم نمی شود انشالله

نظر خود را پیرامون اتفاقات سال ۸۸ کشور و فتنه بوجود آمده بیان بفرمایید:

برای هر فعالیتی در کشور و در قانون اساسی یک جایگاهی تعریف شده است، برای پیگیری مطالبات به حق هرکدام از کاندیداهای بزرگوار یک جایگاهی در قانون تعریف شده و یک مجاری قانونی در نظر گرفته شده است ما دیدیم این عزیزان از قانون عبور کردند و به خود رسیدند و منشا این در گیری ها و این تنش ها عدم پذیرش قانون از طرف آقایان بود. علیرغم توصیه های پیامبر گونه مقام معظم رهبری مبنی بر پذیرش قانون و پیگیری مطالبات از مجاری قانونی، آقایان این توصیه را گوش نگرفتند و به خیابان ها کشیده شد، به مردم کشیده شد و هم مردم لطمه دیدند و هم به مقدسات دینی ما  و به عاشورای ما که اصل و اساس اسلام و شیعه است اهانت شد.

عملکرد آقای احمدی نژاد در وقایع سال 88 چگونه ارزیابی می کنید:

بنده سخنگوی آقای احمدی نژاد نیستم ، اما آقای احمدی نژاد هم یک اشتباه بزرگی مرتکب شد و آن اشتباه از مصاحبه ها و مناظره ها شروع شد و به تشبیه مردم به خار و خاشاک ختم شد که می تواند یکی از آن عوامل محرک باشد و الان هم نسبت به عملکرد ایشان انتقاد دارم و همه دلسوزان نظام هم به این رسیده اند که ایشان  هم در آن سخنرانی با آن تشبیه مردم به خار و خاشاک یک اشتباه استراتژیک و راهبردی مرتکب شد.

با توجه به اینکه شهرستان های دلفان و سلسله صاحب یک کرسی در مجلس هستند نظر خود را در مورد اجماع بین داوطلبین در یک شهرستان و اجماع درون حزبی بیان بفرمایید:

اجماع دو وجه دارد، یک وجه این است که دور قبل مردم الشتر انجام دادند که در حال حاضر هم همه پشیمان هستند و علت اش این بود گفتند کاری کنیم که به دست نورآبادی ها نیفتد که این نوع اجماع محکوم است و نخبه کُشی است، یک نوع دیگر اجماع هست که می گوییم مناظره بگذاریم و براساس لیاقت و شایستگی ها و توانمندی های فردی داوطلبین، مردم انتخاب کنند و مردم به اجماع برسند، این نوع اجماع درست است که هرکه شایسته تر است بماند و بقیه به او کمک کنند. اجماع وقتی درست که بین خردمندان و نخبگان شهرستان ها اجماع شود نه براساس قرعه کشی و نوبت بازی. بنابراین بنده اجماع را در چارچوب عقلانیت بین خردمندان و فرزانگان می پذیرم، مبنی بر اینکه همراه با مناظره باشد تا شایستگی افراد مشخص شود .

در صورتی که به مجلس راه یافتید قصد دارید در چه کمیسیونی فعالیت کنید:

دو کمیسیون را بیش از همه می پسندم ، کمیسیونی را می پسندم که بیشتر بتوانم مشکلات مردم را حل کنم و بیشتر تخصص داشته باشم، یکی کمیسیون امور اجتماعی است که مشکلات اشتغال و اجتماعی جوانان در این کمیسیون بررسی می شود و دیگری کمیسون بودجه است چون برای چندین استان بودجه نوشته ام و تبحر دارم در بودجه نوشتن و دفاع از بودجه.

شما خیلی از برنامه ها را گفتید و گفتید در عرض ۴ سال دو شهرستان را به اندازه ۲۰ سال پیش می برم، چه تضمینی می دهید به این شعارها عمل کنید؟

تضمین من رزومه کاری و پیشینه مدیریتی ام است و اگر این تعهدات را عملی نکنم قول می دهم بار دیگر دنبال کاندیداتوری در هیچ جای کشور نروم.

لازم بذکر است که این نشست خبری دارای یک سری حواشی بود که سلام دلفان که در راستای همدلی و همزبانی از انتشار آنها خودداری می نماید.

تلگرام سلام دلفان

 

 

 1. نویسنده دیدگاه: تحلیلگر
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۵

  رستمیان: در عرض ۴۰ روز ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال کردستان نوشتیم، در وزارت کشور و هیئت دولت از آن دفاع کردیم و ۹۵۰ میلیارد تومان به تصویب دولت رسید، آمدیم و ۳ شیفته کار کردیم بصورتی که ۲۰ ساعت کار می کردیم، بعد از ۸ ماه دولت اعلام کرد کردستان رتبه اول اشتغال را در کشور کسب کرد.
  بر اساس گزارش مرکز آمار ایران، نرخ بیکاری جمعیت 10 ساله و بیشتر در کل کشور 10.3 درصد به دست آمده است که با مقایسه این شاخص در بین استان ها نشان می دهد استان لرستان با 18.9 درصد بالاترین نرخ بیکاری را داشته و بعد از آن استان کردستان با 16.1 درصد در مکان دوم قرار گرفته است و از سوی دیگر پایین ترین نرخ بیکاری با چهار درصد مربوط به استان گلستان است.(منبع باشگاه خبرنگاران جوان)

  • نویسنده دیدگاه: غلام حسین حسینی راد
   دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۷

   امروزه مردم این دیار رنج کشیده یک خواسته بیشتر ندارند و ان آجماع است اجماااااااااااااااااع به جای اینکه هرشب به خانه ی یک نفر میروید و این همه حرف تکراری تحویل مردم میدهید سعی کنید بین این همه کاندید شهرستان یک اجماع برقرار کنید بنده با خیلی از این کاندید ها صحبت کرده ام حاضرند اجماع کنند اقای رستمی اگر اینها فردا در عرصه بمانند دیگر نمیشود نظرشان را جلب کرد مرحمت کنید حتی اگر شده با کدخدا منشی نظر این حضرات کاندید را در جهت اجماع جلب فرمایید

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۱۵

   تولداحمدی نژاد دوم رابه مردم شریف سلسله ودلفان تبریگ میگیم جانم طوری صحبت کردی که انگارشما…… اگه شما تمام مشکلاتو حل کنی کاندیدهای چهارسال اینده میخوان چه شعاری بدن

   • نویسنده دیدگاه: فرهنگی
    دی ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۵۹

    دقیقأادبیاتش وتفکراتش کپی برداری ازاحمدی نژاداست.
    دوره عوامفریبی به سرآمده.ازبرکت انقلاب اسلامی سطح آگاهی مردم به قدری بالارفته که دیگه به راحتی نمی توان حتی روستاییان پاک وساده وبی غل وغش رافریب داد.

 2. نویسنده دیدگاه: علی 340
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۰

  عالی همیشه عالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیست

 3. نویسنده دیدگاه: همشهری
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۰۵

  در عرض چهار سال ، دو شهر را بیست سال جلو میبرم.
  این شعار برای نوراباد در توان باراک اوباما با بودجه امریکا هم میسر نیست.

 4. نویسنده دیدگاه: مجید د
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۹

  همان ۹ ماهی که در کردستان بود ۶ماه رو ازش در ….دلفان بود اونم ۳شیفته
  اگر میخواهید بدانید سری بزنید به تاریخ مسءولیتش در کردستان که با انتخابات قبلی یکی بود.ناجی دلفان زمین از بس من من میکند میترسم ترازو نتواند وزنش کند.کردستان فلک زده از۱۵سال قبل از ۱ تا ۳درصدر تغییر بیشتر نداشته چطور چشمتو میبندی میگی ۳۰رتبه بالا آوردمش. واه واه واه

 5. نویسنده دیدگاه: واقع بین
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۲۰

  ………….هر وقت متن مصاحبه تون رو میخونم یاد حرفای روحانی میفتم..من به شخصه تمام فضای مجازی رو گشتم و چیزی به اسم اینکه اشتغال کردستان در مقام اول بوده پیدا نکردم.اخه چه صنعتی رو منتقل کردید اونجا که فوری جواب داد……..روح جناب آقای کاظمی شاد باشه

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۴۰

  جمله ای علمی از دکتر حسابی : حاصل ضرب توان در ادعا مقداری ثابت است، هرچه توان بیشتر باشد ادعا کمتر است و هرچه توان کمترباشد ادعا بیشتر است!

  • نویسنده دیدگاه: عباااااااااس.
   دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۲۹

   دمت گرم .
   حرفت قشنگ بود

   • نویسنده دیدگاه: جواب
    دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۰

    ادعای بزرگی نیست که در مصاحبه آومده ما ظرفیتمون کمه یا کم بار اومده.این قشنگه در واقع.

  • نویسنده دیدگاه: جواد
   دی ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۵۱

   دوست عزیز لطفاً مغلطه و قیاس مع الفارغ نفرمایید: اگر ادعا باشد حرف شما و دکتر حسابی مرحوم بجاست اما وقتی رزومه کاری بیشر از ادعا رو داره نشون میده دیگه جای این حرفها نیستش.

 7. نویسنده دیدگاه: عباااااااااس.
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۴۸

  ما جووووونای این دیار چه نوراباد و چه الشتر از این حرفا و ادعاها زیاد شنیدیم.
  متاسفانه عملی در کار نبوده . هرکسی هم که رفته نماینده شده یه حکومت لیبرال گونه تشکیل داده طوریکه فقط باید بهشون بله قربان و چشم عالیجناب گفت.
  سال های قبل تو 4 دوره کسی رو فرستادیم که واقعا یه عده ای رو گردن کلفت کرد .
  بدبختی ما نورابادی ها والشتری ها عدم اتحاد بینمون هستش. هر جا که باشیم سایه هم رو با تیر میزنیم. اگه با درایت هم و همفکری واحد کسی رو بفرسیم که واقعا لیاقتشو داره این همه زجر و بدبختی نمیکشیم. از طرفی دیگه ما کسی رو که میخوایم انتخاب کنیم بر مبنای هدف های شخصی خودمون برمیگزینیم دیگه کاری به هدف های مشترک بین خودمون نداریم .

 8. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۱۲

  رستمیان هرچه گفته کاملا صحیح ومستنده بااینکه میدونم خوب گفته های ایشونو قبول دارین فقط بخاطر حسادت خودتونو به نفهمی میزنید اما بااین وجود تمام مستنداتش را به وقتش رو میکنه که واقعا شرمنده شید آقای رستمیان یکی ازمدیران توانا ولایق کشور است که درهرجایی بوده منشا خیر بوده

  • نویسنده دیدگاه: عباااااااااس.
   دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۳۵

   به هر حال با وجود تموم حرفا و حدیثایی که وجود داره. .
   مسئله مهم هدفامونه .
   چه ایرادی داره که من نورابادی نمایندم الشتری باشه یا برعکس.؟؟؟
   به هرحال هرکسی را بهر کاری ساختن.
   شاید یه نفر بتونه از فقیر بیچاره ها بگیره و یه عده دیگه ای رو گردن کلفت کنه.
   اما ما نوراباد و الشتریا به تمام هممون تو فقریم .
   اونم نه مالی . بلکه فقر فرهنگی.
   ای کاش رای دادن هم مثل دروس دانشگاهی ضریب داشت.

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۱۲

  این بزرگوار مردم رو چی فرض کرده؟ اکثر جمعیت دلفان و سلسله دانشجو و فرهنگی هستند و تحلیل میکنند. این بزرگوار که سه – چهار دوره است کاندیداست و از اقبال عمومی برخوردار نیست، چوب حراج به قول و وعده‌ها زده و وعده هایی میده که در توان رییس جمهور هم نیست!!!
  با برگزاری مناظره بین کاندیدا و اگه به ما دانشجویان امکان نقد و تحلیل برنامه های کاندیداها داده شود، دروغگو از راستگو مشخص میشه.

  • نویسنده دیدگاه: شهروند
   دی ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۵۰

   دوست عزیز بذار دانشجو باشی معلومه زیاد درس میخونی مخت از کا رافتاده .چرا از اقبال عمومی حرف میزنی دوره گذشته در شهرستان اقبال عمومی به سمت کی بود؟

 10. نویسنده دیدگاه: ....
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۰۱

  من پرسنل بیمارستان ابن سیناهستم هم دکتر متخصص داریم هم سونوگرافی هم سی تی اسکن .ایشون اطلاع ندارن حداقل اطرافیونش اطلاع بدن. …….

  • نویسنده دیدگاه: علی 340
   دی ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۸

   دوست عزیز دم از متخصص نزن که یاد صفش میفتیم درد بیماری یادمون میره .سونوگرافیش کجا بود همه روزه دارن میرن سونو الشتر .شما کجای بیمارستان کار می کنید؟

 11. نویسنده دیدگاه: بهمن
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۱۳

  ایشان تبحر خاصی در بازی با کلمات دارن . امیدواریم که حرف و عملشون یکی باشه . ولی آقای رستمیان الشتریها دوره قبل اجماع نکردن .چون آقایان توحیدی و ابدالی تا آخر موندن . و این حرف شما که میگید الشتریها گفتن نمیزاریم دست نورآبادیها بیفته اصلا صحت نداره . شما با این الفاظ دارید باعث ایجاد تشنج سیاسی در دو شهرستان میشید . موفق باشید .

 12. نویسنده دیدگاه: اصولگرا
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۰

  ……. با چه بودجه و امکاناتی شما می خواهید تمام معضلات رو یک شبه حل کنید؟با چه زیرساخت هایی؟ شهرمان بیش از نیم قرن عقب افتادگی دارد؟اونوقت شما دم از توسعه می زنید ؟ شما نمی دانید در هر کوچه و پس کوچه ای صدها فوق لیسانس و دکترای بیکار هست که حداقل می تونن حرف های شما را تحلیل کنند.یا …… .بس است آقا

 13. نویسنده دیدگاه: بصیردلفانی
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۱۴

  بنده ‌« خماران منازل خودونشئگان منازل مردم» راکه ازاصطلاحات کاربردی واستراتژیک ایشان درموردعده ای معلوم الحال است رامی پسندم.عدم ثبات سیاسی این قوم متوهم قدرت طلب راکه همه چیزرافدای عافیت طلبی وقدرت طلبی خودمی کنندراقبول دارم.امادرموردشعارهای ایشان و… ایشان خوش بین نیستم.ایشان یدطولایی در…………دارند…..

  • نویسنده دیدگاه: علی
   دی ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۷

   این حرف دقیقا مشابه حرف استادش احمدینژاد است که ,,مردم را خس وخاشاک نامید درصورتی همین عزیزانیکه انان را خماران خانه خود نامیده شیران جبهه های نبرد حق علیه 5باطل بودند

 14. نویسنده دیدگاه: جواب
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۰۰

  خواهشاً دست از تخریب بردارید بزارید حوزه انتخابیه دلفان و سلسله نفس راحتی بکشه، این همه هجمه و تخریب نشان از ترس و باختن قافیه عده ای معلوم الحاله که میترسن از طرز تفکر آقای رستمیان. …..

 15. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۳۴

  چرا حرفای منو (پرسنل بیمارستان)سانسور کردید ؟؟ چون واقعیت داشت ؟!؟ سلام دلفان دیگر سلام دلفان نیست . علیکشم ماله شما

 16. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۱۷

  با این … که جناب رستمی انجام دادند . می توان با آمار وارقام الکی هرکاری انجام داد ما فرهنگیان از این قضیه مات و مبهوت شده ایم . خواهشا” واقعیت را بگویید که مردم حوصله …. را ندارند

 17. نویسنده دیدگاه: ایمان مرادی
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۲۸

  این همه حمله به سخنان ایشان کاملا معلوم که سازماندهی شده است؛
  من یه سوال دارم!؟
  یر فرض محال که ایشان در استان کردستان یک اشتغال زایی نکرده باشه آقا سابقه مدیریت ایشان در کمیته امداد لرستان و هرمزگان و دیگر سوابق اجرایی ایشان را کسی به یاد نداره؟؟؟؟
  خواهش میکنم دست از تخریب بردارید…
  در بین تمام نامزدای انتخابات هیچ کسی به اندازه ی ایشان سابقه اجرایی موفق نداشته است و در ضمن هیچ کس به اندازه ی ایشون توانایی سخنرانی و حق مردم گرفتن رو نداره خواهش میکنم دست از سرکوب ایشان بردارید و تلاش کنید که همه به نفع ایشان اجماع کنن.

 18. نویسنده دیدگاه: مرید اقا
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۷

  با سلام از مسئولین سایت سلام دلفان تشکر میکنم چون واقعا بی طرف عمل میکنن
  جناب تحلیلگر امار درستو ارائه دادن جالب بود بنده هم باید عرض کنم که کاری به اصولگرا و اصلاح طلب ندارم فقط ارزومیکنم دو مسئله تو سیاست ما ریشکن شه یکی سادگی دروغ گفتن و یکی دیگه ادبیات احمدی نزادی نمیدونم تو بهارستان چه خبره که بعضیا حاضرن هر جمله ای رو بگن تا بهارستان نشین شن از جناب رستمی یه خواهش دارم اگه حتی موفق نشدید بهارستان برید لطف کنید به نماینده منتخب کمک کنید که راه بیست ساله رو تو چهارسالش طی کنه جناب رستمی که اصلاح طلب هارو کنار معتادینی دونستید که خمار خونه خودشونن و نعشعه خونه دیگران یه سوال دارم یعنی ما اصولگرای معتاد نداریم؟ حالا فرض محال که یه عده همچین کاری کردن و نشستن مواد مخدر کشیدن و ازشما بدگویی کردن ایا در شان یه کاندیدای دلفانی هست که یه معضل اجتماعی رو وسیله تخریب رقیبش قرار بده بهتر نبود همون گل رز رو تقدیم میکردید جناب رستمی اعتیاد یه بلای خانمانسوزه که گریبان خیلیارو گرفته همه میدونیم چند درصد مردم کشور مستقیم یا غیر مستقیم با این مشکل مواجه هستن بهتر نیست به جای تمسخر فکری یا برنامه ای جهت ریشکنی این بلای خانمانسوز رائه بدین ضمنا خود شما به رای همین قشر جامعه نیاز دارید بهتره با لفظ نعشه و خمار رای اونارو از دست ندین این مصاحبه منو یاد بگم بگم 88 انداخت

 19. نویسنده دیدگاه: میثم
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۱۷

  باسلام خدمت تمام هم شهریان عزیز وجناب آقای علی رستمی باتمام احترامی که برای قائل هستم ولی این گفته ایشان فرار از اتحاد بین حزبی میباشد که امروز برای حمایت از رهبر ومولایمان نائب برحق امام زمان سید علی به ان نیاز مندیم ایشان هم میخواهد از یکی شدن فرار کند وهم رای اصلاح طلبان را داشته باشد در حالی امکان رای گرفتن از جمع اصلاح طلب برای ایشان خیلی کم است چه بهتر روی همان اصول گرا ها برای رسیدن به هدفش حساب باز میکرد علی ایهاالحال به این روند در بهترین حالت نورآباد دارای سه کاندید نهایی ،ایشان یک اصول گرا و یک اصلاح لب خواهد شد و باز نتیجه را برادر های محترم وزیرک الشتر واگذار خواهد کرد
  (شگفتا شگفتا!!به خداسوگند،این واقعیت قلب انسان را می میراندو دچار غم و اندوه میکندکه شامیان در باطل خود وحدت دارند،وشما در حق خود متفرقید.خطبه 27در فضیلت جهاد)

 20. نویسنده دیدگاه: میثم
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۲۲

  شامیان در اینجا براذر های الشتری نیستند بلکه افساداتی هایی هستند که دوباره برای تحت فشار قرار دادن مئلا وقائد ما امام خامنه ای بها همکاری دشمنان خارجی نظام طرح گسترده ای دارند وتئوری فتح سنگر به سنگر سعید حجاریان را در حال کلیذ زدن هستند

 21. نویسنده دیدگاه: delsa
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۱۳

  سلام؛چند ديدگاه براي رفتار انتخاباتي؛ ۱ديدگاه انتخاب عاقلانه‏(نان بده؛رأي بگير‏)‏۲ديدگاه توجهات ايدئولوژيك‏(همه رأي ها درراه اوست‏)‏۳ديدگاه انتخاب عاقلانه اصلاح شده‏(مرا ببين وبفهم و رأي بگير‏)‏۴ ديدگاه شناختي‏(تو را ازقبل ميشناسم پس ب تو رأي ميدهم‏)‏۵ديدگاه اينگلهارت‏(من خوبم؛پس ب خوبها رأي ميدهم‏)‏ پس بجاي تخريب شخصيتي وپرداختن ب حواشي خود راقضاوت كنيم ك در كدام ديدگاه قرار ميگيريم؛بياييد ب نفع مظلومان نورابادي در طرز تفكرمان تجديد نظركنيم

 22. نویسنده دیدگاه: س
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۴۹

  به عنوان یک رای دهنده دلفانی و به عنوان کمترین حق خود و دیگر شهروندان که چنین سئوال و خواسته ای دارند با نهایت احترام از آقای رستمیان می خواهم برنامه مدون چشم انداز چهار سال آینده منطقه سلسله و دلفان درشرایط اقتصادی را که بناست با اقدامات ایشان طی مدت نمایندگی مجلس دهم به اندازه بیست سال گذشته موجب رشد این دو شهرستان شود را در قواره ای علمی و با ذکر آمار و ارقام ، جهت اطلاع عموم مردم این دو شهرستان منتشر نمایند … .گرنه منم میتونم دوبرابر ایشان کار کنم میگید نه بیا ثابت کن

 23. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۵۲

  به نظرم نماینده کارش قانون گذاری است وبس

 24. نویسنده دیدگاه: delsa
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۵۳

  وعده وبرنامه ها زماني حقيقت پيدا ميكنند ک كانديدهاي محترم تصويري واقعي و قابل اعتماد را از ديدگاهايشان برا ي مردم بيان كنند؛ دلفان ما زماني آباد ميشود ك نخواهيم تاج پادشاهي بر سرخود بگذاريم و تاج بدبختي برسر مردم؛مناظره نامزدهاي انتخابي راه مناسبي براي راست و دروغ بودن ادعاهاست؛؛؛؛

 25. نویسنده دیدگاه: فریدون
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۰۶

  واقعا” سایت سلام خیلی از پیامها را سانسور می کند . خواهشا” این کار را نکنید.

  • نویسنده دیدگاه: salambrmahdi2580
   دی ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۷

   باسلام .نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، منتشر نمي‌شوند

 26. نویسنده دیدگاه: شهروند عادی
  دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۴

  آقای رستمی فرمودند مستقل آمده ام ، خیلی خوبه که کاندیداها به صورت واضح خط فکری خود را بیان کنند . آقای رستمی شما در بین اصولگرایان بارها اشاره کردید که با شما هستم ، قبلا هم ادعای اصلاح طلبی داشته اید ، و حالا می فرمایید که مستقل هستم ، خیلی بد است که با ژست مستقل بودن دنبال جمع آوری رای از همه طیف ها باشید . خیلی دلم به حال شهرم می سوزد ، آیا فقط باید نماینده مجلس شوید تا به دلفان خدمت کنید ؟ چند پیشنهاد و طرح را به مسئولین برای توسعه دلفان داده اید ؟ در ضمن کدام صلاحیت اجرایی در دست نماینده مجلس است که ادعا میکنید ۲۰ سال دلفان رو جلو می برید ؟
  مردم را تمسخر نکنید

 27. نویسنده دیدگاه: فرهنگی دلفانی
  دی ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۴۶

  در عجبم که این همه نخبه و آدم حسابی وکاربلد ومدیر اجرایی داریم اما باز هم دچار فقر(فرهنگی،ادبی …..) از همه نوعش هستیم .دوستان خوبم کدام اصولگرا و اصلاح طلب؟اصلاح طلب و اصولگرا تابلو انتخاباتی هستند ومتأسفانه در استان و مخصوصا شهرما وارونه شکل گرفته اند. از هرکدام از این طیف ها نماینده انتخاب بشه ،نماینده وامدار این ها می شود و اینها که هم سیری ناپذیرند لذا از من می شنوید بیایید راست وحسینی بدور از حب وبغض قومی وقبیله ای با بینش و آگاهانه ،آدم سالم و توانمندی را انتخاب کنیم« چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید……..»

  • نویسنده دیدگاه: عله
   دی ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۶

   دوست عزیزاز پیشنهاد شما استنباط میشودچشمها را باید بست ودیگر هیچ مگر میشود در ایران بود وسیاسی بود اما نه اصلاح طلب بود نه اصول گرا مستقلین فقط انسانهایی هستند که.میخواهند مردم یا شورای نگهبان را فریب دهند …. نماینده باید شجاع باشد نه ……..

 28. نویسنده دیدگاه: دلفا
  دی ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۹

  خدا اخر عاقبت دلفان را به خیر کند من از ادبیات وادعاهای ایشان به اندازه شخص احمدینژاد می ترسم

 29. نویسنده دیدگاه: خاوه
  دی ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۶

  سلام بنده فکر می کنم ویقین دارم شعور سیاسی مردم خیلی بالاتر است انچه فکر مکنیم وباید بهمردم احترام گذاشت عالی واقعا هم برنامه دارد وهم درداشنای مردم است

  • نویسنده دیدگاه: عباااااااااس.
   دی ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۴۲

   هر چه قدر که برنامه داشته باشد به هیچ وجه نوراباد و سلسله ب اندازه این مدت پیشروی نمیکند.
   هر کاری برای این که صورت بپذیرد به بستر سازی نیاز مبرم دارد.
   این ک ما بخواهیم نوراباد و سلسله را پیش ببریم به پروسه ای بلند مدت نیاز دارد چهار سال بسیار کم است.
   حداقل هفت دوره نیازمند است ک این بسترسازی صورت بگیرد .
   آن هم به شرط مشاوره و هماهنگی فکری نمایندگان هر دوره .
   نه این ک مثل الان هر کی برود کارها را تلمبار کند و به نماینده نگون بخت دیگر کاره ها را وا گذارد.
   بنابرین احساسی نمیشود مردم را امید بخشید.
   اقای رستمی با این گفته اگر هم به مجلس برود ولی نتواند کاری کند باید جوابگوی مردم منتظر نوراباد و سلسله باشد. که چه شد آن همه ادعا ؟؟ .

 30. نویسنده دیدگاه: رضایی
  دی ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۱

  با همه احترامی که برای کاندیدا های محترم قائلم، اینکه ایشان فرموده اند دو شهرستان الشتر ونورآباد را در عرض چهار سال به اندازه بیست سال پیش میبرم یک وعده غیر عملی است زیرا در حال حاضر با مدبریت فعلی وحتی ….و ادعای مدیریت این دو شهرستان را بعد از پیروزی احتمالی ایشان خواهندداشت اگر پسرفت نداشته باشیم پیشرفت پیشکش ایشان.

 31. نویسنده دیدگاه: شهروند درد مند
  دی ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۱

  جوابیه : کاندید علی رستمیان که طرفداران رقبایش را مورد اهانت قرارداده و انها را مایه تخریب خود دانسته اند :
  آقای عالی رستمیان صدای ضبط شده شما موجود است که در باشگاه ورزشی ، نمایندگان ادواری و منتخب شهرستانهای سلسله و دلفان ، مرحوم حاج آقا کاظمی و حاج آقا محمدی را مورد هجمه قرار میدادید . و اینک که میدان را خالی احساس میکنید ، قصد دارید ناکامی خود را آینده خود ناشی از تخریب طرفداران دیگر کاندیداها بدانید . …..
  لازم به ذکر است در خانه اکثر اهالی شهرستانی های متبوعه چند دانشجو و یا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد وجود دارد که به راحتی ….
  مردم ما با تجربه 35 ساله ، عاشق شیشه اند که شفاف است و هر دو طرف آن مشخص و معلوم .

 32. نویسنده دیدگاه: جواد
  دی ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۴۲

  تخریب به هر قیمتی و از هر راهی!!!!!!! واقعاً مخاطبان عزیز توجه کنید کارنامه ایشان کاملاً معلومه. این رفتار اصلاً بدون برنامه ریزی نمیشه، دقیقاً معلومه که یه کار سازماندهی شده ست برای از میدان بدر کردن حریف توانمندی چون آقای رستمیان. ولی به حول و قوه الهی این تیر از قبل به سنگ خورده و کارگر نمیباشد به قول معروف عرض خود می برید و زحمت ما میدارید. کمک حال شهرستان نیستید لااقل جوانمرد باشید.

 33. نویسنده دیدگاه: جواد
  دی ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۰

  ای کاش حافظه تاریخی مون اینقدر خوب کار میکرد ( گذشته، حال و آینده) تا دچار اشتباهات پی در پی نمیشدیم و نشیم. برای خراب کردن دیگران از اوباما رئیس جمهور امریکا، احمدی نژاد، پرفسور حسابی و… مایه میذاریم.
  آقای رستمیان برنامشون رو ارائه کردن این دیگه اینقدر شانتاژ یا مانور نمیخواد، معروف است از بزرگان که: بگو چه در چنته داری تا بگویم کیستی.
  حالا هم ما فهمیدیم آقای رستمیان کیست وسلام. شما هم تا میتونید زور بزنید!!!!!!!!! سلام دلفان با عرض خسته نباشید لطفاً دیدگاههای منو منتشر کنید.

 34. نویسنده دیدگاه: بی کار
  دی ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۴۳

  باسلام خدمت شما اقای عالی رستمی من با اینکه فردی هستم که نه طرف شما نه طرف نوری نه مییرزاییان ووووووووواما این راخوب می دانم باید یکی شوید شما …..

 35. نویسنده دیدگاه: راد
  دی ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۱۱

  نه شما،نه قبلیا،نه هیچکس دیگه کاری برای این شهرستان محروم نمیکنیدونخواهیدکردفقط به فکر قدرت و…خودتان هستید،قبلیاچه گلی به سرمازدندتاشمابزنید؟کافیه رنگ صندلی مجلسوببینیدماروازیادخواهیدبرد.امیدوارم هرکدام به دردمابدبخت بیچاره های محروم نمیخوریدهرگزرنگ مجلسو به خودتون نبینید.بریدنمازی بخونیدوخداروسجده کنیدبه فکراون دنیاباشیدکم به فکرقدرت وثروت .

 36. نویسنده دیدگاه: پارسا
  دی ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۳۹

  سلام دلفان خیلی ازکامنتهای مرتبط باعالی رادرج نمی کنی.نکنه طرفدارشی؟

 37. نویسنده دیدگاه: من
  دی ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۷

  شما میگید اگه تو این ۴ سال ۲۰ سال دو شهرستانو پیش نبردم دیگه کاندید نمیشوم
  خب معلومه دیگه کاندید نمیشیوید .
  کاندیدای محترم هیچی نمیخوایم جز خدمتی صادقانه در حد توان

 38. نویسنده دیدگاه: رضا
  دی ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۳۰

  با سلام بهتر نیست یک نفر جدید رو هم فرصت بدیم ما که 30سال هست چپ و راست کردیم این است اوضاع شهرمان اقای رستمیان با توجه ریز نامه وعقبه مدیریت ایشان میتواند تحولی در این دو شهرستان ایجاد کند امیدواریم که مردم فهیم دلفان با انتخاب ایشان فهم سیاسی خودشون رو نشون بدن انشاالا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار