سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70007
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » پیش بینی ۱۹۶ شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات در سلسله و دلفان
Print This Post
فرماندار دلفان مطرح کرد:

فرماندار شهرستان دلفان گفت: ۱۹۶ شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه شهرستان های دلفان و سلسله برای انتخابات هفتم اسفند ماه آماده دریافت آراء مردم هستند.

طولابیبه گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی با اشاره به اینکه این تعداد شعب اخذ رای نسبت به انتخابات گذشته ۷ درصد افزایش داده شده است، افزود: ۱۱۴ شعبه در شهرستان دلفان و تعداد ۸۲ شعبه دیگر در شهرستان سلسله آماده دریافت آراء مردم هستند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۷۸ شعبه ثابت و ۱۱۸ شعبه دیگر بصورت سیار آراء مردم را جمع آوری خواهند کرد، اظهار داشت: ستاد برگزاری انتخابات حوزه دلفان و سلسله تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه باشکوهتر و حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را فراهم کرده است.

رئیس ستاد برگزاری انتخابات حوزه دلفان و سلسله با اشاره به اینکه افزایش تعداد صندوق های اخذ رای در راستای تسهیل در انجام رای گیری برای مردم و کم کردن زمان انجام رای گیری صورت گرفته است، ادامه داد: همچنین با افزایش تعداد شعب می توانیم زودتر نسبت به جمع آوری و شمارش آرای مردم بویژه در مناطق روستایی اقدام کنیم و تلاش می کنیم تا در دورترین نقاط شهرستان نیز افرادی که حق رای دارند و می خواهند در این انتخابات شرکت کنند بتوانند سهمی در مشارکت عمومی و تعیین سرنوشت کشورشان ایفا کنند.

طولابی حضور مردم شهرستانهای دلفان و سلسله در انتخابات های گذشته را بسیار چشم گیر بر شمرد و اظهار داشت: انتظار می رود در انتخابات سالجاری نیز مردم با حضور خود بار دیگر یاس و نا امیدی را برای دشمنان قسم خورده این نظام رقم بزنند.

تلگرام سلام دلفان

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار