سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70022
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » اصلاح طلبی به منزله فتنه گری نیست و اقدام فتنه گرانی که در سال ۸۸ انسجام ملی و کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی را هدف قرار دادند محکوم است
Print This Post
افسر موموندی‌ کاظمی:

خانم افسر موموندی کاظمی بیانیه ای را پیرامون وقایع فتنه برانگیز انتخابات سال ۸۸ صادر کرد.

به گزارش سلام دلفان، خانم افسر موموندی کاظمی داوطلب انتخابات مجلس در حوزه دلفان و سلسله بیانیه ای را پیرامون وقایع فتنه برانگیز انتخابات سال ۸۸ صادر کرد.

DSC00919

متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد:

در پی پرسش های طرح شده از سوی مردم شریف سلسله و دلفان درباره وقایع فتنه برانگیز انتخابات سال ۸۸، نکاتی چند قابل طرح و تامل است.

انتخابات از رویه های جاری نظام های دموکراتیک سیاسی است که مهم ترین ویژگی آن در دو محورر قابل تحویل است؛ نخست پذیرش قانون به معنای اقدام در ذیل قوانین و ساختارهای پذیرفته شده نظام سیاسی و دیگری امکان و ظرفیتی برای پذیرش رای و انتخاب اکثریت مردم از سوی نخبگان سیاسی.
با توجه به این دو محور و مؤلفه اساسی کنش های انتخاباتی است که باید بر وقایع تلخ معطوف به انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ نظر کرد.
با توجه به این که کنش های انتخاباتی، موجودیت خود را ذیل پذیرش قانون و نظام سیاسی تعریف می کنند، اقدامات معترضان،  پس از بیانات مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه دوم تیر ماه ۸۸، از حیطه کنش های انتخاباتی خارج و با توجه به استراتژی های آشکار دشمنان قسم خورده نظام برای بهره برداری از چنین وقایع تلخی، به هیچ روی قابل دفاع نیست.
بر این باورم که  این اقدامات را نمی توان همراستا با کنش های انتخاباتی  تحلیل و توجیه کرد. خطای آشکار راهبردی در جریان فتنه ۸۸ عدم پایبندی به اصول و مولفه های محوری پذیرفته شده کنشگران سیاسی،  اجتماع سیاسی و نخبگان سیاسی است.  اینگونه اقدامات به هیچ روی ذیل پایبندی به نظام انتخاباتی و کنش سیاسی قانونمند قابل دفاع نیست.
پس از فرمایشات مقام معظم رهبری به منظور حفظ انسجام و یکپارچگی ملی، کنشگران هر دو طیف،بایستی اقدامات سیاسی خود را با مسیر کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ترسیم و همسو می کردند.
لازم به تاکید است که با توجه به آیین کرامت و اصلاح پذیری دین مبین اسلام، همیشه برای پذیرش خطا و اصلاح رویه های فردی و جمعی فرصت مهیا است، تا بدین سان بر اساس ظرفیت ها و ساختارهای موجود این نظام مقدس که بسیار وسیع و قابل دفاع است، طیف ها و گروه های سیاسی کشور بتوانند اقدامات خود را بازخوانی کنند و از نو سامان دهند.
از این روی به عنوان یک فعال مدنی اصلاح طلب و داوطلب نمایندگی مردم شریف سلسله و دلفان در مجلس دهم، باید بیفزایم که اصلاح طلبی به منزله فتنه گری نیست و  اقدام فتنه گرانی که در سال ۸۸ انسجام ملی و کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی را هدف قرار دادند، محکوم است. همانطور که پیش تر در گفتگوی مطبوعاتی عنوان داشتم رهنمودهای مقام معظم رهبری درباره وقایع فتنه برانگیز و تلخ سال ۸۸ فصل الخطاب است.

افسر موموندی کاظمی

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۱۶

  درود بر شیر زن دلفانی

  • نویسنده دیدگاه: دلفانی
   دی ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۰۰

   احسنت بر کوثرخاندان حاج شیخ فرج الله کاظمی
   از خاندان پاک علمی. همان خانواده ای که از دامان پاک روحانیت برخاسته و جز اعتلای سرزمین خود به فکر هیچ جاه ومقامی نبودند. نام نیک خاندان آیت الله العظمی حاج شیخ فرج الله کاظمی برای همیشه تاریخ برتارک دلفان خواهد درخشید .
   پدر و پسر بی ریا و بدون توقع همه داشته های خود را در راه خدمت دینی مذهبی و رفاه و آسایش دلفان به کار بستند و در عصر خفقان پهلوی مونس معنوی مردم زجر کشیده دلفان بودند و بعد از انقلاب فرزند برومندش مرحوم آقا علی .هیچ گاه بی خیال این مردم نجیب نشد.
   یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد

 2. نویسنده دیدگاه: تیما
  دی ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۴

  اولین نماینده زن در طول تاریخ برگ زرینی دیگر ورق خواهد زد که هیچ مردی تاکنون نتوانسته، درود بر شیر زن لر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار