سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70104
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » خون پاک شیخ نمر پایه های سلطنت فاسد آل سعود را متزلزل تر از قبل خواهد کرد/ حمله به سفارت عربستان نتیجه انفعال دولت است
Print This Post
حجت الاسلام محمد محمدی:

واکنش حکومت سعودی در برابر چند هزار تجمع کننده در روبروی سفارتش و تعمیم دادن آن به نظام جمهوری اسلامی نشان از خام اندیشی دیپلمات های انهاست.

به گزارش سلام دلفان؛ حجت الاسلام محمد محمدی در گفتگو با خبرنگار دلفان امروز با اشاره به شهادت رهبر شیعان عربستان توسط رژیم آل سعود اظهار داشت: بنده شهادت ایت الله نمر را ضایعه اسفبار برای جهان اسلام میدانم اما یقین دارم این خون های پاک پایه های سلطنت فاسد آل سعود را متزلزل تراز قبل خواهد کرد.

pic-31751-1446035932

وی افزود: آل سعود خدمتگذار بی بدیل اسراییل وآ مریکا است و فکر میکند با سرکوب تشیع در عربستان، یمن،بحرین و کشتار بزرگان و علمای شیعه میتواند مانع رویش سربازان ولایت فقیه در این مناطق شود و نمیخواهد امثال سید حسن نصرالله ها در آنجا سربرآورند اما نمیداند شیخ نمرها و شیخ زاک زاکی ها در راه هستند.

حجت الاسلام محمدی تصریح کرد: حکومت ها با کفر میماند اما با ظلم نه، یک سرباز ولایت مثل زاکی زاکی میلیون ها نفر در آفریقا را شیعه می کند . عربستان این را بداند که جوابش را نه تنها در قطیف میگیرد بلکه شیعیان یمن، عراق ،بحرین، سوریه و ایران همراه با برادران اهل تسنن در برابر حکومت فاسد آل سعود متحد خواهند شد گرچه آنها از درون در حال فروپاشی هستند.

نماینده سابق مردم دلفان و سلسله در ادوار گذشته افزود: متاسفانه واکنش مردم درحمله به سفارت عربستان نتیجه انفعال دولت است، مردم احساس می کنند دولت منتخب آنها در برابر تعدد بی احترامی های دیپلماتیک رژیم فاسد سعودی عکس العمل در خور نظام جمهوری اسلامی را نداشته، اگر در برابر تجاوز فرودگاه و حادثه منا افکارعمومی اغنا شده بود اکنون شاهد خشم امت حزب الله نبودیم.

وی یبا اشاره به خسارت وارد شده به سفارت عربستان در ایران گفت: اکنون در مورد اقدام کنترل نشده در حمله به سفارت عربستان انها قطع ارتباط نموده اند رهبر انقلاب و دولت هرگز این حملات را تایید نکرده اند لذا واکنش حکومت سعودی در برابر چند هزار تجمع کننده در روبروی سفارتش و تعمیم دادن آن به نظام جمهوری اسلامی نشان از خام اندیشی دیپلمات های آنهاست.

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۰

  قابل توجه دوستان اصلاح طلبی که در این چند وقت دلشون نرم شده و به خاطر حس همشهری بودن میخوان به شیخ رای بدن البته اگر شیخ از آزمون اجتهاد با موفقیت عبور کنه

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۳

  ضمنا خیلی جالبه که علی رغم تقبیح عمل زشت حمله به سفارت توسط تمامی مسئولین رده بالای نظام حاج آقا این جماعت حمله کننده رو امت حزب الله خونده!!!
  آقایان سلام دلفانی این کامنت ها حاوی هیچ تهمت افترا دروغ یا توهینی نیست پس لفا سانسور نفرمایید

  • نویسنده دیدگاه: محمد
   دی ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۶

   با سلام
   برادر یا خواهر عزیز
   همه مردم که صبر ایوب ندارن. من ضمن اینکه حمله به سفارت رو اشتباه میدونم اما باید پذیرفت که یک عده ای طاقتشون سر رفته و قابل پیش بینی هست که از این جمعیت دهها میلیونی ایران عده ای اینجوری واکنش نشون بدن. بپذیریم که واکنش های دولت در مقابل بارها اهانت و تجاوز عربستان مناسب نبوده و همین باعث میشه که عده ای برای نشان دادن خشم خود از اعدام این قهرمان شیعه و توهین های متعدد عربستان به سفارت حمله کنن.

 3. نویسنده دیدگاه: دلفانی میگه
  دی ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۳۸

  حاج اقا وقتی از چشم مردم دلفان افتاد که برای دامادش بیانیه داد و وی را جانشین اصلح خود معرفی کرد .مردم دلفان ان بیانیه را توهین به شعور سیاسی خود میدانند چون الان در هر خانه حداقل یک نفر پیدا میشود که تحصیلات عالیه داشته باشد .

 4. نویسنده دیدگاه: شاهیوند
  دی ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۵

  فکر کنم اصولگرا و اصلاح طلب همه در مقابل مواضع منفعلانه رژیم آل سعود و خائنین به حرمین شریفین هم صدا و هم نظر باشند و این سخنان حجت الاسلام محمدی نیز نشان از ولایت مداری ایشان دارد. البته حمایت ایشان از جناب رضوانی اشتباه بوده و قطعا در روزهای پیش رو خواهید دید که این حمایت واقعی نبوده و فقط در حد یک بیانیه خواهد ماند.

  • نویسنده دیدگاه: دلفانی
   دی ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۵

   حمایت یاعدم حمایت ایشان تأثیری برآراءمردم فهیم دلفان ندارد.مردم خودقدرت تمیزداشته وسره راازناسره تشخیص می دهند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار