سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70144
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ورق به ضرر پرسپولیس برگشت / بیرانوند تا آخر فصل بعد تمدید کرد
Print This Post
سلام دلفان- دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران امروز قرارداد جدیدی با این باشگاه در سازمان لیگ ثبت کرد. به گزارش وب سایت نود، نماینده باشگاه نفت تهران امروز به سازمان لیگ رفت ...

ورق-به-ضرر-پرسپولیس-برگشت-بیرانوند-تا-آخر-فصل-بعد-تمدید-کرد

سلام دلفان- دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران امروز قرارداد جدیدی با این باشگاه در سازمان لیگ ثبت کرد.

به گزارش وب سایت نود، نماینده باشگاه نفت تهران امروز به سازمان لیگ رفت و قرارداد علیرضا بیرانوند را تا پایان فصل ۹۵-۹۶ ثبت کرد.در این قرارداد مبلغ دستمزد بیرانوند افزایش پیدا کرده و مدت قرارداد هم تا پایان فصل آینده است. مصطفی شهبازی رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ با تایید این خبر به فارس گفت: بیرانوند امروز قراردادش را تاپایان فصل ۹۵-۹۶ با باشگاه نفت تمدید کرد.

مسئول کمیته نقل و انتقالات باشگاه نفت درباره این اتفاق به کاپ گفت: علیرضا بیرانوند از ابتدای فصل قراردادی که با ما بسته بود تا پایان لیگ بعدی بود و این طور نیست که امروز بخواهد قراردادش را ثبت کند.

حسین آل اسحاق درباره آخرین وضعیت انتقال بیرانوند به پرسپولیس هم گفت: همه چیز تا شنبه مشخص خواهد شد. هنوز طرفین در حال مذاکره هستند. نمیدانم چرا درباره بیرانوند این قدر حساسیت وجود دارد اما باشگاه نفت تحت تاثیر این جو قرار نخواهد گرفت و با آرامش به کار خود ادامه می دهد و مصلحت بازیکن، کادر فنی و باشگاه را در نظر می گیرد. این نه تنها درباره بیرانوند بلکه درباره تمام بازیکنان صدق می کند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار