سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70287
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اصرار پرسپولیسی ها به جذب بمب مورد علاقه برانکو/ مهاجم تیم ملی سرخ پوش می شود؟
Print This Post
   به گزاش سلام دلفان، برانكو به قدري اين بازيكن را دوست دارد كه در صدر بازيكنان ورودي تيمش نام وحيد را نوشت و تصور مي‌كرد باشگاه بتواند به راحتي وحيد ...

 
وحید امیری خسرو حیدری اصرار پرسپولیسی ها به جذب بمب مورد علاقه برانکو/ مهاجم تیم ملی سرخ پوش می شود؟

 به گزاش سلام دلفان، برانكو به قدري اين بازيكن را دوست دارد كه در صدر بازيكنان ورودي تيمش نام وحيد را نوشت و تصور مي‌كرد باشگاه بتواند به راحتي وحيد را به پرسپوليس بياورد. برانكو بارها در مصاحبه‌هايش به اين موضوع اشاره كرده بود كه در نقل و انتقالات نيم‌فصل فقط يك بازيكن مي‌خواهد در پست وينگر كه بتواند جاي خالي هادي نوروزي را پر كند.

 

سابقاً شايعاتي به گوش مي‌رسيد مبني بر اينكه برانكو از جايي كه اميد عاليشاه بازي مي‌كند، رضايت ندارد و به دنبال آن است تا اميد را با تغيير پست بازي، در تركيب اصلي حفظ كند.

 

اگر وحيد اميري به پرسپوليس مي‌آمد، اميد مي‌توانست در وينگر راست و اميري در وينگر چپ به ميدان برود اما باشگاه نفت از همان ابتداي شروع مذاكرات، با انتقال وحيد به پرسپوليس مخالفت كرد. مسئولان اين باشگاه در ادامه مذاكرات نيز رقم‌هاي عجيبي به باشگاه پرسپوليس پيشنهاد دادند تا مسئولان پرسپوليس از اين انتقال صرفنظر كنند.

 

با اين حال هنوز هم اميد به جذب اميري وجود دارد و پرسپوليسي‌ها مي‌خواهند هرطور شده اين ماجراي پيچيده را به سود خود تمام كنند. تا عصر ديروز، مذاكرات طرفين به بن‌بست رسيد اما در اين هفته احتمال اينكه اتفاقات جديدي رخ بدهد، زياد است و اصلاً شايد مسائلي رقم خورد كه اميري توانست به پيراهن پرسپوليس برسد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار