سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70289
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شرط پدر دختر مورد علاقه بازیکن استقلال ؛ پرسپولیس را ببرید بعد بیا خواستگاری!
Print This Post

مدافع سابق استقلال اظهار داشت: شك نكنيد كه تيم ما جزو مدعيان قهرماني است. صبا براي موفقيت همه چيز دارد و برنامه‌ريزي در باشگاه ما منظم است.

امیرحسین صادقی پرویز مظلومی شرط پدر دختر مورد علاقه بازیکن استقلال ؛ پرسپولیس را ببرید بعد بیا خواستگاری!

به گزارش سلام دلفان، امیرحسین صادقی مدافع صبای قم تیمش را یکی از مدعیان جدی قهرمانی می‌داند. او در مورد وضعیت صبای قم، آینده این تیم و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد.

 

به نظر تو صبا پتانسيل قهرماني دارد؟
شك نكنيد كه تيم ما جزو مدعيان قهرماني است. صبا براي موفقيت همه چيز دارد و برنامه‌ريزي در باشگاه ما منظم است. اگر چشم نخوريم اين پتانسيل را داريم كه تا پايان ليگ در كورس قهرماني بمانيم. ما همه چيز داريم، فقط هوادار كم داريم كه اميدوارم تماشاگران تيم ما بيشتر شوند.

 

كار كردن با دايي چطور است؟
در كنار دايي بودن لذت‌بخش است. من يادم مي‌‌آيد در سال 1382 در دربي استقلال و پرسپوليس بازي كردن مقابل او را تجربه كردم.

 

در آن بازي استرس نداشتي؟
يك هفته قبل از آن بازي به خواستگاري رفته بودم. يادم مي‌‌آيد پدر همسرم گفت دربي را ببريد بعد بيا خواستگاري! در آن بازي واقعاً انگيزه داشتم و دايي هم بعد از دوران طلايي‌‌اش در فوتبال اروپا به ايران آمده بود. بعدها در تيم ملي با دايي همبازي شدم و افتخار شاگردي او را هم در تيم ملي داشتم. او از لحاظ شخصيتي و فوتبالي فوق‌‌العاده است.

 

اصلي‌ترين مدعي قهرماني چه تيمي است؟
استقلال تهران، ذوب‌آهن، پرسپوليس، صبا و چند تيم بالاي جدول شانس قهرماني دارند. واقعاً نمي‌توان چيزي را پيش‌بيني كرد و از حالا هيچ چيز معلوم نيست.

 

در مورد عملكرد استقلال، تيم سابقت چه صحبتي داري؟
استقلال هم تيم بسيار خوبي است و آقاي مظلومي هم بالاي سر اين تيم است. حضور آقاي افشارزاده هم شرايط استقلال را بهتر كرده است. به هرحال اين تيم طرفداران زيادي دارد و همين موضوع باعث مي‌شود كه شانس زيادي براي قهرماني داشته باشد.

 

پس چرا استقلال در بازي‌هاي خانگي تماشاگر ندارد؟
استقلال در شهرستان‌ها خيلي طرفدار دارد و شايد در ورزشگاه آزادي تماشاگران كمتر بيايند. همين صبا اگر نصف هواداران استقلال را داشت، در جدول رتبه بالاتري داشت.

 

آيا به استقلال برمي‌گردي؟
صددرصد. اميدوارم كه اين اتفاق بيفتد. من در استقلال بزرگ شدم و دوست دارم دوباره برگردم و با پيراهن اين تيم از فوتبال خداحافظي كنم.

 

به بازگشت به تيم ملي هم اميد داري؟
تلاشم را مي‌كنم تا همان صادقي سابق باشم. نمي‌دانم در آينده چه اتفاقاتي خواهد افتاد و بايد ديد نظر كادر فني چيست.

 

در مورد اتفاقاتي كه براي سوشا مكاني رخ داد چه نظري داري؟
متأسفانه ما در جامعه‌اي زندگي مي‌كنيم كه خيلي‌ها زنده‌كش و مرده‌پرست هستند. من به خوب و بد اين ماجرا كاري ندارم ولي نبايد به چنين مسائلي دامن زد. متأسفانه در جامعه ما خيلي‌ها دنبال سوژه و سرگرمي مي‌گردند و نبايد براي يك ورزشكار چنين جوي به وجود بيايد. اميدوارم جامعه ما آبروداري را ياد بگيرد چون ممكن است اين اتفاقات براي هر فردي رخ بدهد.

116

خبر ورزشی

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار