سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70462
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۴ نظر
خانه » اخبار برتر » اصلاح طلبم و معتقدم گفتمان اصلاح طلبی باور همه مردم است/ از آقای سوری به خاطر رای ندادن به تفکیک حوزه انتخابیه دلفان و سلسله گله دارم/ وامدار هیچ کسی نیستم و یقیناً تا آخر می مانم
Print This Post
احمد عادلی در نشست خبری با اصحاب رسانه:

اصلی ترین مشکل برای مناطق محرومی مانند سلسله و دلفان بیکاری و وضع معیشتی مردم است و قطعاً در این زمینه برنامه دارم.

به گزارش سلام دلفان، احمد عادلی با حضور در فرمانداری دلفان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان دلفان به سوالات خبرنگار پاسخ داد که متن مصاحبه خبری در ذیل می آید:DSC01291

ضمن معرفی خود سوابق اجرایی که تاکنون داشته اید را بیان بفرمایید:

احمد عادلی متولد۱۳۴۷ روستای کردآباد از توابع شهرستان سلسله هستم.بعد از اخذ دیپلم وارد مرکز تربیت معلم شدم و ازسال ۱۳۶۸ بعنوان فرهنگی درآموزش و پرورش درحال خدمت می باشم. درسال۱۳۹۰بعنوان دانشجوی دوره دکتری وارد دانشگاه تهران شدم و در حال حاضر نیز در مراکز آموزش عالی درحال تدریس می باشم.

انگیزه خود را برای حضور در عرصه انتخابات در حوزه دلفان و سلسله بیان بفرمایید:

من معلم هستم و چون در دانشگاه و آموزش و پرورش مشغولم درد آشنای مردم هستم و با توجه به شناختی که ازمردم و کاستی های دو شهرستان دارم مشکلات هزاران جوان تحصیل کرده و سایر مشکلات و زخم هایی که برپیکره ی این دوشهرستان است را می شناسم و با توجه به توانایی هایی که در خودم می بینم احساس مسئولیت کردم تا وارد این عرصه شوم.

بحثی در شهرستان سلسله وجود دارد، مبنی براینکه ماندن یا نماندن شما بسته به ماندن یا نماندنکاندید دیگری است جنابعالی چطور این مسئله را ارزیابی می کنید؟

رسالت ما حضور در عرصه انتخابات است و کسی که با اقتدار و با برنامه می آید و کاندید می شود آمدن یا نیامدن او منوط به وجود کسی دیگری نیست. من هیچ وقت برای کاندید شدن با کسی داد و ستد نداشتم با انگیزه ای که دارم و احساس تکلیفی که کرده ام وارد شدم و وامدار هیچ کسی نیستم و یقین داشته باشید تا آخر هستم.
شما چه شناختی از روستاهای دلفان دارید و آیا برای برچیدن فقر، بیکاری و اعتیاد در این منطقه برنامه ای دارید؟

با توجه به اینکه مدتی در دانشگاه پیام نور دلفان تدریس داشته ام روستاهای شهرستان را می شناسم . همچنین من روستازاده هستم ومشکلات روستاها را می دانم و یقین دارم زخم ها ومحرومیت روستاهای دلفان عمیق تر از الشتر می باشد. همچنین رسالت اصلی بنده علاوه بر انگیزه ای که برای خدمت به جوانان وتحصیل کردگان دارم خدمت به روستائیان هم می باشد و بیشترین قشری که مورد حمایت من خواهد بود روستائیان هستند.
لطفا درباره جناح سیاسی خود بگویید:

من اصلاح طلبم وباوردارم گفتمان اصلاح طلبی باور همه مردم است والان بصورت یک مطالبه عمومی درآمده .

نظر خود را پیرامون اتفاقات سال ۸۸ کشور و فتنه بوجود آمده بیان بفرمایید:

من چون پایبند به قانون اساسی، جمهوری اسلامی و ولایت فقیه و رهبری می باشم به نظرم باید جریان سال ۸۸ را تفکیک کنیم. بعد از سخنرانی رهبر انقلاب که در نماز جمعه فرمودند: اردوکشی و لشگرکشی خیابانی نکنید که به آبروی نظام خدشه وارد می شود باید فصل الخطاب می بود. ولی آزآنجایی که معاندین و مخالفین ضد انقلاب وارد مسائل شدند و فتنه راه افتاد من آنها را محکوم می کنم.
اصلی ترین معضل حوزه انتخابیه دلفان و سلسله را درچه چیزی می بینید و مشخص ترین برنامه شمابرای رفع آن چیست؟

اصلی ترین مشکل برای مناطق محرومی مانند سلسله و دلفان بیکاری و وضع معیشتی مردم است . قطعاً برنامه دارم چون ممکن است درتراکت های خبری بهره برداری شود آنها رابعداً اعلام خواهم کرد.
باتوجه به اینکه مجلس آوردگاه نخبگان سیاسی کشورمی باشد شما چه شاخصه ها و پارامترهایی درخودتان دیدید که وارد این میدان بزرگ شدید؟و درصورتی که نماینده شوید آیا توان لابی گری و نفوذ سیاسی در مجلس را دارید؟

انگیزه حضورم توانایی است که در خودم می بینم مهمترین شاخصه دردهایی است که می بینم و شهامتی که برای گفتن این دردها رادارم. و روحیه مقابله با بی عدالتی است که در خودم سراغ دارم.
نظرتان درباره استقلال حوزه انتخابیه سلسله ودلفان چیست؟و اگرنماینده شوید و این موضوع مطرح شود دفاع شماچیست؟

هرچه تعداد نماینده ها اضافه شود قطعاً بهتر می توانند از حقوق مردم دفاع کنند. من طرفدار استقلال حوزه های دلفان وسلسله هستم و از آقای سوری گلایه دارم که به این موضوع رای منفی دادند.
در دوزه گذشته چه اصلاح طلب وچه اصولگرا درسلسله به آقای سوری رای دادند و شمابعنوان نماینده طیف اصلاح طلب و بعنوان یک شهروند از عملکرد چهارساله نماینده فعلی راضی هستید؟

بنده قصد معرفی خودم را دارم نه تخریب دیگران اما بعنوان یک شهروند گلایه دارم. دربحث راه آهن خرم آباد الشتر به دلفان ایشان دفاع نکرد و با دفاع آقای بروجردی به بروجرد صحنه و کنگاور انتقال یافت و مواردی دیگری که می توان از ایشان انتقادکرد.
آیا به بومی گزینی اعتقاد دارید؟

قطعاً بدانید شایستگان نورآبادی در نورآباد و شایستگان الشتری در الشتر باید باشند با هرجریان فکری که باشند.توانمندی افراد و شایستگی سالاری شعار اصلی من است.

 1. نویسنده دیدگاه: دانشجوی آگاه
  دی ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۵۵

  من از دانشجویان الشتری تهرانم اندک َنایی با اقای دکتر دارم معتقدم که ایشون تنها گزینه ممکن برای حل مشکلات این دو شهر است…
  آقای دکتر ما دانشجویان آگاه با تمام وجود حامی شما هستیم خواهش میکنیم به طرفدارانتون احترام گذاشته و تا آخر در صحنه بمانید…

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۰۰

  تفکر اصلاح طلبی دل به بیگانه بستن را در سر خود نگه دار تا خواب مجلس ببینی دکتررررررررررررررررررررر همه باهم الشتری ونورآبادی به یک اصولگرای ناب رای خواهیم داد فرقی نمی گند الشتری باشد یا دلفانی

  • نویسنده دیدگاه: اصلاحات دلفان
   دی ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۴

   مردم تفکراصلاح طلبی شمارادوست دارند.درصحنه بمانید.یک اصلاح طلب ازاین حوزه بایدبه مجلس برود.ازدلفان استادصادقی ازمقبولیت بالیی دربین اصلاح طلبا ن برخورداراست.

 3. نویسنده دیدگاه: حسنوند
  دی ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۶

  با سلام
  با شناخت کامل که از دکتر دارم و مشاورین قوی که بیشترشان از اساتید دانشگاه و درد کشیدگان سلسله و دلفان هستن انتظار دارم با حمایت قاطع مردم در جهت پویایی دو تا شهرستان گامهای بزرگی بردارن

  • نویسنده دیدگاه: دوست
   دی ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۵

   کدوم کار اجرایی رو تجربه کرده. یادمون نره مجلس اول کار نیست که بریم واسه یاد گرفتن. مجلس آخر کاره کسی باید وارد این عرصه بشه که تجربه مدیریتی موفق داشته باشه. فقط دکتر حقیقی

 4. نویسنده دیدگاه: تحلیلگر
  دی ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۴۶

  دکتر احمد عادلی شخصی مهربان و با شخصیت است، ورود ایشان به عرصه انتخابات به دعوت اصلاح طلبان حاضر در مرکز استان بوده است، بایستی در آینده دید پس از تایید صلاحیت های شورای نگهبان، چه نفراتی از جبهه اصلاحات در رقابت با ایشان باقی مانده است. پیشنهاد بنده به ایشان دیدار با بزرگان قومی دو شهرستان و ارائه برنامه مکتوب کارشناسی در همه زمینه هاست. تاکید بر اصلاح طلبی و فراموش کردن قواعد عشایری آفت کار ایشان است.

  • نویسنده دیدگاه: حسن
   دی ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۰۷

   ما اصلاح طلبان سلسله به دکتر طاهری نیا رای می دهیم ختم کلام

 5. نویسنده دیدگاه: دلفانی دور از دیار
  دی ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۷

  کاندیدای باکلاس سیاسی فقط علی چراغیان .نویسنده 50جلد کتاب در حوزه های مختلف.انسانی اخلاق مدار و پاکدست و دارای رزومه ای قابل قبول .بی جهت نیست که اصولگرایان استان وی را مغز متفکروتئوریسین بزرگ اصولگرایی در لرستان مینامند .من به شخصه از اینکه دوره قبل به علت عدم شناخت وتبلیغات منفی به ایشان رای ندادم کاملا پشیمانم.

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۰۱

  سلام بر مردم فهیم سلسله ودلفان. انتخاب اقای عادلی که از. روشنفکران شجاع این دیار است امیدوارم با ورود به خانه ملت آبروی از دست رفته این منطقه. به واسطه نماینده گانی که بواقع نماینده واقعی این دیار نبود ند بدست.آید ایشان انتخاب اول واخر مردم نجیب ومطالبه گر سلسله ودلفان است

 7. نویسنده دیدگاه: محسنی
  دی ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۲۳

  پیشاپیش دارم میبینم زمانی رو که به نفع طاهری نیا کنار میکشی ..ِ
  نه … کنار زده میشی!
  روی تفکراتت بمون اقای اصلاح طلب

 8. نویسنده دیدگاه: همشهری
  دی ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۶

  عادلی جان اگه مطمئن باشیم کنارنمیری ازت حمایت می کنیم.مثل دفعات قبل دقیقه نودکنارمیریددست ماراتوپوست گردومیذارید.ماالشتری جماعت سابقه درخشانی نداریم وجدانا

 9. نویسنده دیدگاه: شایان
  دی ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۰

  جناب عادلی عزیز لطفا سری به سایت فارس نیوز بزن تا ببینی که سوری مخالفتی با جدایی سلسله و دلفان نداشت بلکه موافقت آن را از وزارت کشور نیز گرفت و الشتر با محوریت بخش مرکزی دارای یک نماینده مستقل شد ولی متاسفانه بعضی دوستان که منافع خود را در خطر دیدند با لابی گری جلوی آن را گرفتن . دکتر جان دنبال رای هستی باش ولی فرافکنی نکن لطفا .

 10. نویسنده دیدگاه: نامیرا
  دی ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۱۷

  سلام بر مدیر سلام دلفان کاری کردی ما مشتری پر و پا قرصت شدیم.
  آقای عادلی عزیز سابقه اجرایی داری؟؟؟؟
  این راه آهن الشتر دلفان رو از کجا در آوردی ما هنوز تو 4بانده کردن دلفان خرم آباد موندیم؟؟؟
  شنیدم تا آخر میخوایی بمونی ولی سابقه درخشانت میگه کنار میری شاید مردم دلفان خبر نداشته باشند ولی ما الشتری ها خوب یادمونه؟؟؟
  خداییش بحث تفکیک حوزه سلسله و دلفان و امضا نکردن آقای سوری رو از کجا آوردی میدونی تهمت چیه میدونی حق الناس چیه میدونی آبرو چیه…..اون برگه ای که سوری امضا نکرده دیگران امضا کردن رو بیار ببینیم
  اسم چند تا روستای دلفان رو نام ببر ببینیم بلدی دانشگاه پیام نور دلفان قبل از شهر دلفانه مطمینم تا حالا پاتو نزاشتی تو شهر دلفان چه برسه ب روستاهاش
  سلام دلفان عزیز فک کنم متن مصاحبه با این دکتر عزیز بیشتر از بقیعه کاندیداها است از انصاف به دور است

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار