سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70472
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » داستانِ «نامه ۴۰۸» و جنجالی که در لرستان به‌پا شد/ دستور فرماندار برای شناسایی خانواده‌های شهدا انتقاد کننده؛ از شکایت سایت تا تهدید خانواده شهدا
Print This Post
از شایعات تا واقعیات؛

داستان « نامه 408» در استان لرستان جنجالی به پا کرده به طوریکه فرماندار دستور شناسایی خانواده های شهدا نقد کننده را صادر کرد.

داستانِ «نامه ۴۰۸» و جنجالی که در لرستان به‌پا شد/ دستور فرماندار برای شناسایی خانواده‌های شهدا انتقاد کننده؛ از شکایت سایت تا تهدید خانواده شهدا به گزارش سلام دلفان به نقل از لرستان خبر، هر چه به ماراتن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری که ان شاالله با تمام قدرت و با عزت تمام موجب اقتدار مضاعف نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد نزدیکتر می شویم حساسیتها و نفس گیر شدن عرصه رقابتها بیشتر و بیشتر می شود.

در این بین به مانند تمامی دوره ها، انتخابات کوهدشت لرستان رنگ و بوی دیگری دارد و قطعاً باز هم مردم ولایتمدار و شهیدپرور این دیار به مانند دیگر عرصه های انقلابی، حضوری حماسی و بی بدیل از خود نشان خواهند داد.

 در روزهای اخیر خبری در رسانه های استانی درج شد که بازتاب گسترده ای در محافل و مجالس سیاسی به جای گذاشت و موافقان و مخالفانی را در سطح شهرستان کوهدشت و استان لرستان داشت.

از مخالفلان این خبر فرماندار شهرستان کوهدشت است که در جلسه شورای اداری شهرستان نیز واکنش تندی به آن داشت.

و اما آن خبر جنجالی، «نامه ۴۰۸ » خانواده شهید به آیت الله جنتی دبیر محترم شورای نگهبان بود، که در آن به چیدمان و جانبداری یکسویه هیأت نظارت شهرستان به نفع کاندیدایی خاص اشاره شده بود؛

 درج این خبر کافی بود که حجم گسترده ای از مخاطبین با کامنتهای خود، همسویی و همراهی شان را با این نامه اعلام نمایند و از سویی دیگر موضع گیری مقابل آن که متن و فحوای نامه را نادرست می دانند را در پی داشته باشد تا بدانجا که فرماندار شهرستان در حضور نماینده شهرستانهای کوهدشت و رومشکان نسبت به آن به شدت موضع گرفته و از اساس انتساب آن را به خانواده های شهدا کذب برشمرد و در ادامه هشدارهای خود را نثار سایتها و … که این خبر را درج کرده اند نماید!!

فرماندار کوهدشت با حالتی برافروخته در جلسه گفت: از ریاست بنیاد شهید می خواهم که این امضاها را بررسی نمایند از نظر حقوقی این مساله قابل پیگیری است و این امضاها برای یک نفر است که این یک نفر را هم می شناسیم.

وی ادامه داد:از بنیاد شهید می خواهیم مدیر این سایت را بخواهد و امضاها را ببیند که این خانواده شهدا که از هیات نظارت و اجرایی  دلخورند چه کسانی هستند؟

کار به این جا ختم نشد و مسولان استانی و شهرستانی از یکی از سایت های محلی که به این خبر را از خبرگزاری منتشر کننده بازنشر کرده شکایت کرد.

مسولان شهرستان در اقدام بعدی از خبرگزاری منتشر کننده و کانل های دیگر دنبال فهمیدن اسامی 408 نفر بودند ولی تاکنون به جایی نرسیدند.

خبرگزاری منتشر کننده خبر هم با تائید وجود نامه 408 خانواده شهید گفت این نامه وجود دارد و علی رغم اصرار برخی ها برای منشتر شدن اسامی این کار انجام نمی شود.

جالبتر آنکه شایع شده عده ای در کوهدشت در تقابل با این نامه و از موضع شبه تهدید به….!!! دستور دادند که نامه ای را با نام تعدادی از خانواده های شهدا برای خنثی کردن این نامه، خطاب به دبیر محترم شورای نگهبان تنظیم و ارسال نمایند.

این اتفاقات در حالی رخ می دهد که در روزهای اخیر در چند شهرستان استان انتقاداتی به چینش هیئت های اجرایی و نظارت از سوی جریانات سیاسی مطرح شده است.

نویسنده: ماهان محمدی

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۴۰

  هیچ کس حق تهدید خانوا ده های محترم شهدا را ندارد بخدا قسم اگر رهبری از این تهدید با خبر شوند به حساب این مسئولین تهدید کننده میرسد ما تمام امنیت و تمام انچه را که داریم مدیون خون همین شهدا هستیم فهمیدی

 2. نویسنده دیدگاه: شهروند دلفان
  دی ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۱۷

  بازم دم مردم انقلابی کوهدشت گرم…..
  مردم نوراباد که هراتفاقی بیفته صداشون در نمیاد…..

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۵

  چرا فرمانداران اصلاح طلب در لباس اعتدال این روزها هیجان زده اند ؟این میزها بی وفا وبی ارزش هستند.

 4. نویسنده دیدگاه: جوان الشتری
  دی ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۲۸

  آقای… بیا سر گاو چرانیت در الشتر – تورا چه به نبرد دلیران

 5. نویسنده دیدگاه: حقی
  دی ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۲۹

  چه خبره!! هر روز جنجال! تغییر! تخریب! این کجاش اعتداله؟!!!!

 6. نویسنده دیدگاه: حسنوند
  دی ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۱

  آقای محمدی فرماندار شجاع و با درایت کوهدشت فردی با تجربه لایق و امینی برای صیانت از رای مردم است

 7. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۴:۲۴

  اینکه فرماندار اصلاحات در کوهدشت از عملکرد نظارتی ها راضی باشد از نوادر تاریخ این سرزمین است باید اسپند د دود کرد قربانی ذبح کرد این شگفتی در این دیار قابل توجه است پس شعرا بسرایند نوازندگان در بوق کنند این اتفاق شگرف را

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار