سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70516
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » کرسی هرنماینده مجلس درنظام جمهوری اسلامی ثمره خون ۷۹۳ شهید !
Print This Post
انتخاب آگاهانه؛

چه بد مردمانی هستیم اگر دقت نکنیم این کرسی ها را به کسانی واگذار کنیم که با فرهنگ ایثار و شهادت و سفارش شهدا درخصوص اطاعت از ولی فقیه بیگانه باشند.

سلام دلفان – هرکرسی سبز مجلس شورای اسلامی ثمره جانفشانی بیش از ۷۹۳ شهید است و چه بد مردمی هستیم اگر بصیرت نداشته باشیم این امانت شهدا را به چه کسانی واگذارمی کنیم. تعدادشهدای جنگ تحمیلی را متفاوت ذکرکرده اند،از۱۹۰هزارتا۲۳۰هزار و البته آمار افواهی یک میلیون شهید نیز وجوددارد که قطعاً مقرون به صحت نیست.

http://jamejamonline.ir/Media/images/1388/10/08/100926550634.jpg

هر چه باشد،شاید برای خواننده این سطرها، فقط یک عدداست ام ابرای نفربه نفر آنانی که جان شان رادرآن ۸ سال ازدست داده اند، آنچه اتفاق افتاده،”از دست دادن تنها فرصت زندگی از ازل تاابد”بود.

امروز اگر مینویسیم،میخوانیم،انتقاد می کنیم، سقفی برسرداریم، کودکانمان رابه مدرسه می فرستیم، کاندیدا می شویم ، رأی می دهیم، نماینده می شویم  و …، تک تک مان مدیون همه آنانی هستیم که در”روزگار بازشناسی مرد از نامرد”، لباس عافیت از تن کندند و لباس رزم  پوشیدند، خیلی هایشان بازگشتند، خیلی هایشان بخشی از وجودشان را درمیدان جنگ گذاشتند و به خانه آمدند و خیلی ها هم به شهادت رسیدند.

برای هر صندلی نمایندگان چندنفر شهید شده اند؟

درکناراین وامداری عمومی نسبت به مردان دفاع مقدس،آنانکه برصندلی های مهم مدیریتی تکیه زده اند، بطورخاص مدیون شهیدان هستند. تعدادکرسی های مجلس شورای اسلامی ۲۹۰ مورد است واگر تعدادشهدا را برآن تقسیم کنیم ،درخواهیم یافت که برای هرصندلی مسؤولان بطور متوسط بیش از ۷۹۳ شهید و جود دارد.

به عبارتی برای هرصندلی که نمایندگان مجلس برآن تکیه زده اند ۱۰ کربلا و روز عاشورا به پاشده است و چه بد مردمانی هستیم اگر دقت نکنیم این کرسی ها را به کسانی واگذارکنیم که با فرهنگ ایثار و شهادت و سفارش شهدا درخصوص اطاعت از ولی فقیه بیگانه باشند و به یاد نداشته باشند که پایه های کرسی هایشان درمجلس سرخ رنگ است و برای همان صندلی که رویش نشسته اند،بیش از ۷۹۳ نفر به خونشان غلتیده اند و اکنون درزیرخاک اند.

تلگرام سلام دلفاننورالدین احمدی / بالاگریوه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار