سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70577
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پوشش وزیرتونسی جنجال آفرید+عکس
Print This Post

نوع پوشش خانم مبارک فنانه وزیر فرهنگ جدید تونس در هنگام ادای سوگند در مقابل الباجی قائد السبسی جنجال آفرین شد.

سلام دلفان: پایگاه خبری الیوم السابع روز چهارشنبه گزارش داد، وزیر فرهنگ تونس در مراسم ادای سوگند در مقابل الباجی قائد السبسی در حالی که حجاب بر سر داشت دامن کوتاه پوشیده بود و این نوع پوشش در صفحات اجتماعی جنجال آفرین شد.

پوشش وزیرتونسی جنجال آفرید+عکس

کاربران صحفات اجتماعی درخصوص نوع پوشش وزیر فرهنگ تونس اقدام وی را به سخره گرفتند و در این باره نوشتند: وی هم به طرفداری حزب النهضه و هم حزب ندا عمل کرده است.

مبارک فنانه سنی مذهب در سال 1969 در صفاقس به دنیا آمده است. وی استاد موسیقی است و در کانون ملی موسیقی در تونس تحصیل کرده و در سال 1986 از این کانون در زمینه موسیقی عربی فارغ التحصیل شده است.

حزب ندا و النهضه از احزاب مهم تونس هستند؛ رسانه های این کشور هفته گذشته از استعفای 19 نفر از نمایندگان پارلمان از اعضای حزب ندای تونس خبر دادند.

با استعفای تعدادی از اعضای حزب ندا در پارلمان تونس شمار نمایندگان این حزب در پارلمان 217 نفری تونس به 67 نفر رسید و این در حالی است که شمار نمایندگان حزب النهضه در پارلمان این کشور 69 نفر است.

اکنون تعداد نمایندگان حزب النهضه در پارلمان تونس از حزب ندا پیشی گرفته است.
الباجی قائد السبسی رئیس جمهوری تونس از حزب ندا می باشد.

حزب ندای تونس به عنوان جریانی سیاسی در سال 2013 رهبری اعتراض ها علیه دولت النهضه را به دست گرفت. این حزب در انتخابات 2014 گوی سبقت را از النهضه ربود و با آن دولت ائتلافی تشکیل داد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار