سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70794
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اسامی کاندیداهای تأیید صلاحیت شده حوزه ی انتخابیه کوهدشت و رومشکان/ تمام کاندیداهای ۱+۶ رد صلاحیت شدند
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از کشکان، از تعداد ۴۷ نامزد ثبت نامی حوزه ی انتخابیه کوهدشت و رومشکان، ۲۳ نفر در هیأت نظارت تایید صلاحیت شدند. تمامی کاندیداهای اصلاح ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از کشکان، از تعداد ۴۷ نامزد ثبت نامی حوزه ی انتخابیه کوهدشت و رومشکان، ۲۳ نفر در هیأت نظارت تایید صلاحیت شدند.

تمامی کاندیداهای اصلاح طلب گروه موسوم به ۱+۶ رد صلاحیت شده و از کاندیداهای اصلاح طلب نواندیش نیز فقط میترا تیموری تأیید صلاحیت شده است.

از کاندیداهای تأیید صلاحیت شده می توان به یونس آزادبخت، سردار حسن باقری، کرمرضا منصوری، الهیار ملکشاهی، علی شاهرخی قبادی، علی امامی راد، میترا تیموری، مهرداد باقری، دکتر حسینی منش، محمدفهیم عباسی گراوند، فریبا مرادپور و … اشاره کرد.

 

تمام کاندیداهای ۱+۶ رد صلاحیت شدند/ اسفندیاری و مؤمنی در تهران رد صلاحیت شدند

اصلاح-طلبان-کوهدشت صبح امروز از طرف فرمانداری کوهدشت وضعیت کاندیداهای اصلاحطلب موسوم به ۱+۶ به این کاندیداها اعلام شده است. بر اساس این گزارش تمام کاندیداهای این گروه توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شده اند. شیخ هادی قبادی، محمدی آزادبخت، طهماسب علیپور و صید علی کورانی فر از حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان رد صلاحیت شده اند.

همچنین علی اصغر اسفندیارپور و فرج اله مومنی از حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات رد صلاحیت شده اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار