سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70850
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » 24 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به دلفان اختصاص یافت/ احداث تصفیه خانه فاضلاب نورآباد یکی از خواسته های دیرینه مردم است
Print This Post
فرماندار دلفان خبر داد:

فرماندار شهرستان دلفان گفت: 24میلیارد ریال اعتبار در راستای تسهیلات اشتغالزایی مناطق محروم به این شهرستان اختصاص یافت.

 

به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی در گفتگو با ایرنا افزود: این میزان اعتبار در سال جاری در جهت رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در مناطق محروم و روستایی برای شهرستان دلفان پیش بینی شده است.

وی اظهار داشت: این اعتبار در قالب طرح های تولیدی و اشتغالزایی به متقاضیان پرداخت می شود و نقش مهمی در ایجاد اشتغال روستاییان دارد.
طولابی، از معرفی 83 طرح اشتغال زا توسط صندوق کارآفرینی امید شهرستان دلفان به بانک های عامل خبر داد و یاد آور شد: برای اجرای این طرح 23 میلیارد اعتبار برای این طرح ها در نظر گرفته شده است.

احداث تصفیه خانه فاضلاب نورآباد یکی از خواسته های دیرینه مردم دلفان است

فرماندار شهرستان دلفان گفت : احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر نورآباد یکی از خواسته های دیرینه و اساسی شهروندان است. این طرح پس از گذشت 15 سال از شروع ساخت آن هنوز به بهره برداری نرسیده و این در حالی است که احداث این طرح در شهر نورآباد ضرورتی انکار ناپذیر است .
به گفته وی ، عملیات ساخت این طرح در دو مرحله در سالهای 79 و 91 در زمینی به مساحت هفت هکتار و با اعتبار اولیه 125 میلیارد ریال در جنوب غربی شهر نورآباد به اجرا در آمد .
طولابی بیان داشت: این طرح پس از گذشت سه سال از آغاز عملیات ساخت آن به سبب ناتوانی پیمانکار و کمبود اعتبار تعطیل شد و هم اکنون با 15 درصد پیشرفت کاری رها شده است .
این مسئول بیان داشت : مکاتبات و رایزنی های فراوانی با مسئولان شرکت آب و فاضلاب شهری استان لرستان انجام شده که با توجه به نیمه تمام بودن آن امیدواریم اعتبار لازم برای این پروژه تخصیص یابد .
فرماندار شهرستان دلفان یاد آور شد: تاکنون پروژه سیستم دفع فاضلاب نورآباد خط انتقال فرعی و خط انتقال اصلی و ایستگاه پمپاژ آن احداث شده و فقط ساخت تصفیه خانه باقی مانده است.
طولابی ، در پایان خواستار تخصیص اعتبار مورد نیاز این طرح توسط مسئولان آب و فاضلاب شهری استان لرستان شد و اظهار امیدواری کرد عملیات ساخت تصفیه خانه شهر نورآباد مجددا از سر گرفته شود .

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۲۳

  آفرین شما فرماندار عزیز به دور از هیاهو دارید صادقانه به مردم خدمت می کنید آفرین وصد آفرین

 2. نویسنده دیدگاه: گمنام
  دی ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۳۱

  مبلغ دومیلیارد وچهارصد میلیون برای چند نفر از افراد بی شماربیکار این شهرستان میتواند ایجاد اشتغال کندسیر بیکران این همه بیکار و دانش آموخته تحصیلکرده آیا دومیلیارد وچهارصد میلیون چه دردی میتواند دوا کند

 3. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  دی ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۳۴

  متاسفانه بعد از اینکه اعتبارات تقسیم میشن ماخبرشو میشنویم درصورتی که میبایست اول خبرشو بدن تامتقاضیان ومستحقین از قافله پارتی دارجا نمونن

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار