سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70944
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » آخرین عناوین » علت انتشار پیام‌های تند اینستاگرامی هاشمی چیست؟ +عکس
Print This Post

انگاره سازی و این همانی رد صلاحیت ها در انتخابات های پیش رو با ادعای دروغین تقلب در انتخابات 88 این روزها از سوی برخی مدیران دولتی و فتنه گران نیز مطرح شده است.

سلام دلفان به نقل از  مشرق – دکتر رضا سراج طی یادداشتی در کانال شخصی اش در تحلیل علت انتشار پیام‌های تند اینستاگرامی هاشمی نوشت:

در صفحه اینساگرام آقای هاشمی این پیام معنادار نوشته شده است: << خدا کند نتیجه تایید صلاحیت ها، مثل احمدی نژاد نشود که پاسخگویی خسارتش در آخرت کار هر کسی نیست >>

علت انتشار پیام‌های تند اینستاگرامی هاشمی چیست؟ +عکس

نگاه اول :
در نگاه اول این پیام یادآور نامه بدون سلام و والسلام آقای هاشمی خطاب به رهبر معظم انقلاب است. وی در 19 خرداد 1388 در نامه ی مذکور می نویسند:
<<… با این همه بر فرض این که اینجانب صبورانه به مشی گذشته ام ادامه دهم، بی شک بخشی از مردم و احزاب و جریان ها این وضع را بیش از این برنمی تابند و آتشفشان هایی که از درون سینه های سوزان تغذیه می شوند، در جامعه شکل خواهد گرفت… >>
از این منظر باید این پیام را به بررسی صلاحیت ایشان در انتخابات خبرگان مرتبط دانست که به نوعی سعی شده تبعات عدم احراز صلاحیت وی را نشان بدهد.

نگاه دوم :
در نگاه دوم این پیام، شائبه سازی در موضوع بررسی صلاحیت ها است که با کنایه به آقای احمدی نژاد، عدم احراز صلاحیت ها در انتخابات های 1394 این همانی می شود با موضوع ادعای دروغین تقلب در انتخابات ریاست جمهوری 1388
انگاره سازی و این همانی رد صلاحیت ها در انتخابات های پیش رو با ادعای دروغین تقلب در انتخابات 88 این روزها از سوی برخی مدیران دولتی و فتنه گران نیز مطرح شده است.

در انتخابات 1388 ادعای دروغین تقلب، فتنه آمریکایی-اسرائیلی را به فاز اجرا منتقل کرد. با این تفاسیر ایجاد شائبه پیرامون بررسی صلاحیت ها و تقلب سیستماتیک معرفی کردن آن، آیا سناریوی آمریکایی-اسرائیلی دیگری را زمینه سازی می کند.

علت انتشار پیام‌های تند اینستاگرامی هاشمی چیست؟ +عکس
پیام تند هاشمی به شورای نگهبان در اینستاگرام: برخی رد صلاحیت ها دستبرد به حق الناس است

 1. نویسنده دیدگاه: وحید
  دی ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۳۴

  به به هر دم از این باغ بری می رسد
  پاسخ گویی جناب اکبر… و فرزندان تو اون دنیا چطوریه

 2. نویسنده دیدگاه: مهدي
  دی ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۱

  خوب درست گفته. 6 هزار انسان آبرومند كه توسط مراجع 4 گانه تاييد شده بودند را در حامعه بي آبرو كردند. جواب آخرت را چه مي دهند؟

  • نویسنده دیدگاه: میثم
   دی ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۷

   فضولیش به تو نیومده خودشون تو آخرت جواب میدهند هر وقت این آقا جواب چپاول بیت المال 72میلیون نفری فرزندان و خیانت های خود وفرذندانش به نظام را داد اونام جواب رد صلاحیت ها را میدهتد.

 3. نویسنده دیدگاه: مهدی
  دی ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۳۵

  من از کار شورای نگهبان دفاع نمی کنم اما درمورد رد صلاحیت خانواده هاشمی کاردرستی انجام دادند چرا که اینها کشور را بلعیدن

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار