سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71130
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » جذب پزشکان متخصص در حوزه درمان لرستان افزایش می یابد
Print This Post
وزیر بهداشت:

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش جذب پزشکان متخصص در حوزه درمان این استان خبر داد.

قاضی زاده هاشمی

به گزارش سلام دلفان، سید حسن قاضی زاده هاشمی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مشکل کمبود پزشکان متخصص در استان لرستان اظهار داشت: ما به طور حتم پیگیر رفع این مشکل در استان هستیم.

وی با بیان اینکه تعداد پزشکان متخصص در استان لرستان نسبت به سالهای گذشته رشد داشته است عنوان کرد: با این وجود هنوز تعداد نیروهای متخصص لرستان در این استان محروم کافی نبوده و برنامه ریزی برای افزایش آنها در دستور کار قرار دارد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به بومی بودن پزشکان متخصص در استان لرستان تصریح کرد: هم اکنون حدود 40 درصد پزشکان متخصص این استان بومی هستند.

قاضی زاده هاشمی  تصریح کرد: وزارت بهداشت هر ساله در یک نوبت اقدام به توزیع نیرهای انسانی متخصص در استانهای مختلف می کند که ما تلاش خواهیم کرد استان لرستان را در این زمینه ویژه ببینیم.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای طرح تحول سلامت در لرستان اشاره کرد و گفت: تا کنون روند اجرای این طرح در استان مطلوب بوده و مردم رضایت نسبی در این زمینه دارند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یادآور شد: وزارت بهداشت در اجرای این طرح شرکایی دارد که می طلبد همکاری بیشتری برای اجرای طرح تحول سلامت با این وزارتخانه داشته باشند.

 

 1. نویسنده دیدگاه: گمنام
  بهمن ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۰۲

  وباز هم سهم نورآباد از بهداشت ودرمان …………………وزیرآمد،وزیر با شکوه آمد،وزیر با احترام رفت،وزیر هیچ کاری نکرد،وزیر رفت،مشکلات هنچنان پا برجا

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۴۱

  سلام
  راستی از اینهمه افتتاح و اختصاص و قرارداد ساخت و تجهیز در این سفر چیزی عاید دلفان که محرومترین شهر لرستان است شد؟!
  1000تخت بیمارستانی فقط ساخت بیمارستان و تجهیزات نیست ،رفع بیکاری با جذب نیرو رو شامل میشه ،ارتقا سطح کیفیت و کمیت خدمات اما متاسفانه حتی یک تخت هم سهم دلفان نشد و نبود …مدیران دلفان آیا نورآباد وضعیتش نرمال و مطلوب است یا شما توان جذب ندارید؟!؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار