سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71156
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » نگاهی به اجرای برجام در دوران پسااوباما/پایبندی به تعهدات ; از اصرار دموکرات ها تا انکار جمهوری خواهان
Print This Post
خدایی سوری تشریح کرد:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود تغییر روسای جمهور در آمریکا باید همچنان به تعهداتشان در مقابل ایران باقی بمانند.

نگاهی به اجرای برجام در دوران پسااوباما/پایبندی به تعهدات ; از اصرار دموکرات ها تا انکار جمهوری خواهانبه گزارش سلام دلفان، حجت الله خدایی سوری گفت: دولت ها موظف به انجام تعهداتی هستند که دولت های قبل از آنها انجام داده اند به دلیل اینکه دولت ها به عنوان نماینده ملت ها بوده  و به عنوان بازیگران بین المللی فعالیت می کنند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت آمریکا متعهد است و تعهدات بین المللی دولت‌ها حتی با تغییر رئیس‌جمهور تغییر نمی‌کند ادامه داد: در صورتی که این کشور با تغییر دولتش به تعهداتش عمل نکند خلاف قوانین بین المللی رفتار کرده است.

وی افزود: در صورتی که اوباما برود تعهدات این کشور باید باقی بماند در غیر این صورت مسئولیت بین المللی این کشور زیر سوال می رود.

خدایی سوری با اشاره به اینکه اگر با تغییر دولت،آمریکا به تعهداتش پایبند نماند ما نیز اقدام متقابل انجام خواهیم داد  در عین حال خاطر نشان کرد: تعهد دولت ها با تغییر دولت در جامعه بین المللی تغییر نمی کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی کسی در مقام اجرایی قرار می گیرد مجبور است خود را با تعهدات آن کشور هماهنگ کند و در صورت تغییر دولت در آمریکا و با تغییر رییس جمهور آنها باید همچنان به تعهداتشان در مقابل ایران باقی بمانند./ خانه ملت

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: علی
  بهمن ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۱

  برجام تموم شد ورفت دیگه هیچکی حتی رسایی در این مورد حرف نمی زنه .حاجی برجام رو ول کن بچسب به انتخابات . نزدیکه ها

 2. نویسنده دیدگاه: رنج كشيده
  بهمن ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۳۲

  خدا شكر اظهاراتي را در پايان اين مجلس از نمايند ه يمان راديديم …الهي كه …….!

 3. نویسنده دیدگاه: میلاد
  بهمن ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۸

  تمام مردم سلسله و دلفان از انتخاب نادرست شما به عنوان نماینده سخت پشیمانند …. جناب آقای سوری

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار