سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71260
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » صدور کارت‌های ۱۰ میلیونی خرید کالا برای ۴۰ هزار بازنشسته لرستانی
Print This Post

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از صدور کارت ۱۰ میلیونی خرید کالا برای بازنشستگان این استان خبر داد.

علی آشتاب

به گزارش سلام دلفان، علی آشتاب ظهر شنبه در حاشیه جلسه هماهنگی اجرای طرح رفاه اجتماعی ایرانیان به  مهرگفت: ارائه کارتهای خرید کالای ۱۰ میلیون تومانی به بازنشستگان لرستان در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه بازنشستگان لرستانی می توانند برای دریافت این کارت کد ملی خود را به شماره تلفن ۱۰۰۰۱۴۲۲ ارسال کنند عنوان کرد: همچنین علاوه بر این راهکار می توانند به سامانه refahi.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام دریافت این کارت های ۱۰ میلیون تومانی خرید کالا اقدام کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه ابتدا این کارت خرید کالا برای بازنشستگان صادر می شود گفت: در گام های بعدی این کارت ها به کارگران، کارکنان دولت و … نیز اهدا می شود.

آشتاب با بیان اینکه سقف پرداخت این کارت های خرید کالا ۱۰ میلیون تومان است عنوان کرد: میزان پرداخت تسهیلات خرید کالا در این زمینه چهار برابر پایه حقوق  بازنشستگان خواهد بود.

وی با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته با فروشگاههای زنجیره ای سطح استان لرستان برای ارائه کالاهای مدنظر بازنشستگان برای خرید گفت: در این راستا با پنج فروشگاه رفاه، اتکا، امکان، اسکات و فرهنگیان قرار داد همکاری در این زمینه منعقد شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار