سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71264
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۱۸ کرسی آزاداندیشی در دانشگاه پیام نور استان لرستان برگزار می‌شود
Print This Post

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور استان لرستان گفت: ۱۸ کرسی آزاداندیشی با موضوع انقلاب اسلامی و اقتدار نظام در دانشگاه پیام نور استان لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش سلام دلفان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان، یزدان سهرابی در جلسه مدیران فرهنگی

کراپ‌شده - یزدان سهرابیدانشگاه پیام نور استان لرستان، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با فرهنگ مبنی بر اینکه عرصه کار فرهنگی عرصه کار جهادی است و فرهنگ به‌ مثابه هوای پاک است، افزود: امروز کشور در اوج نشاط فرهنگی قرار دارد و بااین‌حال باید از این موقعیت برای تربیت دانشجویان تراز انقلاب اسلامی به نحو مطلوب استفاده شود.

وی افزود: با توجه به‌ قرار گرفتن در آستانه دهه فجر تا پایان سال در هر مرکز و واحد دانشگاه پیام نور لرستان دو کرسی آزاداندیشی و درمجموع 18 کرسی آزاداندیشی با موضوع انقلاب اسلامی و اقتدار نظام برگزار می‌شود.

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان با تأکید بر اینکه کرسی‌های آزاداندیشی باید در چارچوب آیین‌نامه کرسی‌ها برگزار شوند، عنوان کرد: در راستای برگزاری کیفی کرسی‌های آزاداندیشی هسته کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه پیام نور لرستان راه‌اندازی و یکی از دانشجویان فعال در این عرصه به‌عنوان دبیر آن منصوب‌شده است.

وی بر ضرورت ایجاد رنگ و بوی انقلابی در دانشگاه‌ها هم‌زمان با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر تأکید کرد و گفت: تربیت جوان متعهد، مومن و انقلابی از تأکیدات رهبر انقلاب است و با این‌حال باید برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه پیام نور لرستان با محوریت شعار جوان متعهد، مومن و انقلابی برگزار شود.

سهرابی با اشاره به کاهش 40 درصدی منابع صندوق رفاه دانشجویی کشور، تصریح کرد: با وجود این کاهش بیشترین اعتبار مربوط به وام‌های دانشجویی به دانشگاه پیام نور لرستان اختصاص‌ یافته است؛ اما این اعتبار کافی نیست.

وی اعتبار وام دانشجویی این دانشگاه را 100 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: انتظاری که از صندوق رفاه وجود دارد این است که منابع دانشگاه پیام نور که دانشجویان وابسته به قشر محروم جامعه در آن تحصیل می‌کنند را افزایش دهد.

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان اظهارداشت: صندوق رفاه در مجموع دو میلیارد تومان اعتبار به دانشگاه پیام نور کشور اختصاص داده که 100 میلیون تومان آن سهم دانشگاه پیام نور لرستان بوده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار