سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71275
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هنرنمایی سرنانواز جوان لرستانی در اسپانیا
Print This Post

در حاشیه سی و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا، مراسم شب ایرانی با هنرنمایی سرنانواز جوان لرستانی برگزار شد.

به گزارش سلام دلفان، شامگاه جمعه 2 بهمن‌ماه ” محسن کیهان‌نژاد” سرنانواز جوان اهل شهرستان دورود استان لرستان با پوشش سنتی لری و ساز اصیل لري در حضور فعالان صنعت گردشگری ایران و اسپانیا در هتل “اینتر کانتینال” مادرید هنرنمایی کرد.
در این مراسم “محمدحسن فدایی‌فرد” سفیر ایران در اسپانیا، “مرتضی حاجی” رییس هیأت‌مدیره کانون اتومبیلرانی و جهانگردی‌، علی‌رضا اسلامی رایزن فرهنگی ایران در اسپانیا، “لئوپلد” و “استاسپا” سفرای سابق اسپانیا در ایران‌، “خولیان والورده‌” وزیر سابق گردشگری و رییس منطقه‌ی خاورمیانه اسپانیا و مدیران گروه نتورک گردشگری اسکال اینترناسینوال حضور داشتند.
در این دوره از نمایشگاه فیتور که غرفه ایران در فضایی بیش از 300 متر مربع بر پا شده است، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران برای دوازدهمین دوره، به عنوان مجری و نماینده کشورمان حضور دارد و آیین شب ایرانی با حضور تورگردانان اسپانیایی، خطوط هواپیمایی و هتل‌ها، نمایندگان و مدعوین وزارت گردشگری این کشور و همچنین اجرای موسیقی سنتی، برپایی کارگاه تولید صنایع‌دستی ایرانی و معرفی و ارائه بسته‌های سرمایه‌گذاری از جمله برنامه‌هایی است که با هدف شناساندن فرهنگ، هنر و جلوه‌های بی‌بدیل گردشگری کشورمان به بازدیدکنندگان بین‌المللی در این نمایشگاه اجرا می‌شود.
سی و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا به مدت 5 روز و از 30 دی‌ماه 1394 در پایتخت اسپانیا برگزار می‌شود./ یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار