سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71336
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کلاه‌برداری پيامکي از داخل زندان در بروجرد/ مراقب باغدار نمونه تقلبی باشید
Print This Post

فرمانده انتظامي شهرستان بروجرد گفت: کلاه‌برداران از طريق تماس تلفني و پيامك به شهروندان اعلام می‌کنند که “باغدار نمونه” شده‌اند.

کلاه‌برداری پيامکي از داخل زندان در بروجرد/ مراقب باغدار نمونه تقلبی باشیدبه گزارش سلام دلفان،سرهنگ”علي‌رضا دليري” بابيان اين كه اخیراً افراد سودجو و متخلف، از طريق تماس‌های تلفني و پیامک‌های ارسالي به شهروندان، جهت رسيدن به اهداف شوم خود، از آنان کلاه‌برداری می‌کنند، گفت: لازم است شهروندان در اين خصوص اهتمام بيشتري نسبت به این‌گونه تماس و پیامک‌ها داشته و بدون اطلاع قبلي خود را در دام کلاه‌برداران و افراد سودجو گرفتار نكنند.
وي به نوعي از اين کلاه‌برداری تحت عنوان (باغدار نمونه شدن) كه توسط يكي از کلاه‌برداران زنداني در زندان بروجرد اشاره كرد و گفت: چند روز پيش به دنبال شكايت يكي از کشاورزان بروجردي مبني بر اينكه از وي کلاه‌برداری شده، رسيدگي به موضوع در دستور كار مأموران پليس فتا اين شهرستان قرار گرفت.
فرمانده انتظامي بروجرد افزود: شخصي به عنوان مهندس جهاد کشاورزي با وي تماس و بيان داشته “به عنوان باغدار نمونه انتخاب و برنده مبلغ یک‌صد ميليون ريال از جهاد کشاورزي شده‌ای، در اين خصوص مبلغ دو میلیون ريال را به حساب کارشناس واريز کنيد تا از باغ شما بازديد شود.”
دليري تصريح کرد: با انجام تحقيقات و اقدامات فني به عمل‌آمده، در نهايت محرز شد، شخص کلاه‌بردار در زندان بروجرد است و از طریق تلفن زندان با شاکي تماس و اقدام به کلاه‌برداری كرده است.
وي در پایان از شهروندان خواست در صورت هرگونه تماس يا دريافت پیامک‌هایی با عنوان (برنده شدن و نمونه شدن و…) به‌صورت ناآشنا و مشكوك، بدون اطلاع قبلي از واريز هرگونه وجه نقد به‌حساب افراد سودجو، خودداري و نسبت به این‌گونه موارد، اهتمام بيشتري داشته باشند.
منبع: پایگاه خبری پلیس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار