سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71371
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » توان نیروهای اطلاعاتی ایران سبب سردرگمی نیروهای تروریستی و تکفیری شده است
Print This Post
حجت اله خدایی سوری:

توان نیروهای اطلاعاتی ایران سبب سردرگمی نیروهای تروریستی و تکفیری شده است چون آن ها توانسته اند در بسیاری از کشورها عملیات تروریستی انجام دهند ولی در ایران عاجز هستند.

به گزارش سلام دلفان، حجت اله خدایی سوری در گفت وگو با خانه ملت، با بیان اینکه فضائی که در چند سال اخیر شاهد آن هستیم به این دلیل است که عده ای می خواهند کشورهای خاور میانه و مسلمانان دچار مشکلاتی شوند، اظهار داشت: بعضی از کشورها با تجهیز گروه های افراطی تکفیری که به نام دین و فرقه گرایی شکل گرفته اند، وضعیت جدیدی را در منطقه ایجاد کرده اند.توان نیروهای اطلاعاتی ایران سبب سردرگمی نیروهای تروریستی و تکفیری شده است

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای  اسلامی بیان کرد: در 4 سال گذشته به عنوان نمونه می توان از درگیری های موجود در سوریه، عراق، بحرین، یمن، افغانستان و پاکستان نام برد که متاسفانه عده ای از کشورهای منطقه به دنبال ایجاد این تنش ها هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از کشورهای منطقه که به دنبال آشوب در این حوزه هستند، ادامه داد: این کشورها به عنوان ابزاری در اختیار غرب، آمریکا و اسرائیل عمل می کنند.

خدائی سوری با بیان اینکه در چند سال گذشته با توجه به رشد داعش و گروه های تکفیری به دنبال ایجاد نا آرامی در ایران هستند، گفت: تا کنون بارها برای رسیدن به اهداف توطئه آمیز خود، در خارج از کشور برنامه ریزی و طراحی کرده اند تا با استفاده از گروه های تروریستی بتوانند در ایران یک نا امنی را ایجاد کنند.

وی افزود: الحمدلله تاکنون نتوانسته اند در ایران ناامنی به وجود آورند که این امنیت به دلیل لطف خدا، هوشیاری مردم و تلاش نیروهای امنیتی و اطلاعاتی به دست آمده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بسیاری از مواقع سرویس های اطلاعاتی کشورهای غربی و منطقه دست نیاز به سمت نیروهای اطلاعاتی ایران دراز می کنند، تصریح کرد: این توان نیروهای اطلاعاتی ایران سبب سردرگمی نیروهای تروریستی و تکفیری شده است چون آن ها توانسته اند تا کنون در بسیاری از کشورهای جهان عملیات تروریستی انجام دهند ولی در ایران عاجز هستند.

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۱

  پس چی شد قسمت دوم رویای نیمه تمام چرا منتشرش نمیکنید ؟

 2. نویسنده دیدگاه: محمدی
  بهمن ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۴

  بهمن جان بی خیال داریم به انتخابات بعدی نزدیک میشیم همیشه نزدیک انتخابات بر علیه نماینده ها هجمه میشه
  من نمیدونم مردم از نماینده چی میخوان
  بدبختی ما اینه 80درصد جامعه ی سنتی ما نمیدونن شرح وظایف و حوزه اختیارات نماینده چیه
  شاید بدلیل قولهایی که کاندیداها قبل از انتخابات می دن باعث میشه سطح توقع از نماینده از بازیگر فیلم ترمیناتور 2 هم بیشتر میشه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار