سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71499
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دو تن از جانباختگان حادثه منا برای تشییع به بروجرد منتقل می شوند
Print This Post

مدیر کل سازمان حج و زیارت لرستان گفت: پیکر فتح اله گودرزی و جواد چکشی از جانباختگان حادثه منا روز پنج شنبه برای تشییع به بروجرد منتقل می شوند.

دو تن از جانباختگان حادثه منا برای تشییع به بروجرد منتقل می شوند

به گزارش سلام دلفان به نقل از بازتاب بروجرد؛ “محمد خسروی” دافزود: پیکر سه نفر از جانباختگان حادثه منا به نام های “فتح اله گودرزی” و “جواد چکشی” از بروجرد و ” علیرضا بنیادی” از الیگودرز روز پنج شنبه 8 بهمن ماه برای تشییع به شهرستانهای خود انتقال داده می شوند.
وی اضافه کرد: براساس بررسی های به عمل آمده و انجام آزمایش DNA و تطبیق آن با پیکر ها این جانباختگان شناسایی و پیکر آنها از عربستان به تهران منتقل شده است.
به گفته وی هم اکنون پیکر این سه جانباخته حادثه منا در پزشک قانونی تهران است که برای مراسم تشییع به شهرستانها منتقل می شوند.
خسروی اظهار داشت: از شهرستان بروجرد پیکرهای حجت الاسلام قاسمی، پناهی و زرگریان در عربستان دفن شده اند.
مدیر کل سازمان حج و زیارت لرستان افزود: با برنامه ریزی به عمل آمده و هماهنگی با فرمانداریهای شهرستان مراسم تشییع پیکرهای جانباختگان قرار است روز پنج شنبه انجام شود.
وی بیان کرد: در حادثه منا 32 نفر از حجاج لرستانی جان خود را از دست دادند که از این تعداد 14 نفر از کاروان بروجرد و 18 نفر از کاروان الیگودرز، ازنا و دورود بودند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار