سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71501
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » وقتی جلسه یک کاندیدای خرم آبادی منجر به فوت یک شهروند می شود
Print This Post

با خبر شدیم که یک شهروند خرم آبادی منزل خود را برای حضور یک کاندیدا و سخنرانی وی برای اهالی محله و اقوام  آماده کرده بود که بر اثر یک حادثه تلخ این جلسه دیگر برگزار نشد.

 وقتی جلسه یک کاندیدای خرم آبادی منجر به فوت یک شهروند می شودبه گزارش سلام دلفان به نقل از سفيرافلاك دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند ماه جاری برگزار می شود؛ انتخاباتی که کاندیداها حق دارند ظرف مدت یک هفته مانده به زمان برگزاری انتخابات تبلیغات رسمی خود را آغاز کنند.

این در حالی است که قانون نیز به صراحت این موضوع را بر اساس ماده 39 و 57 مشخص کرده و انجام هرگونه فعاليت تبليغاتي تحت عنوان نامزد نمايندگي مجلس ممنوع اعلام کرده است.

اما گویا این قانون توسط داوطلبین مجلس شورای اسلامی زیاد جدی گرفته نشده است و از هم اکنون داوطلبین اقدام به پخش کارت های تبلیغاتی و برگزاری محافل شبانه در محلات را آغاز کرده اند.

با خبر شدیم که یک شهروند خرم آبادی منزل خود را برای حضور یک کاندیدا و سخنرانی وی برای اهالی محله و اقوام  آماده کرده بود.

قرار بود این جلسه راس ساعت 11 شب در منزل این شهروند برگزار شود. اما حادثه خبر نمی کند و چند ساعت قبل از حضور کاندیدا در آن محله، این شهروند برای خرید جهت پذیرایی از میهمانان این داوطلب مجلس شورای اسلامی از منزل خارج می شود اما متاسفانه وی  با یک دستگاه خاور تصادف می کند و در دم جان می دهد و جلسه کاندیدا نیز با رخ دادن این حادثه تلخ به هم می خورد.

حال باید گفت چرا برگزاری این جلسات انتخاباتی از هم اکنون که خلاف قانون نیز است باید واسطه ای برای مرگ یک شهروند شود و چه کسی اکنون پاسخگو است؟ کاندیدا، شهروندان یا مسئولین؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار