سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71522
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مرگ سه نفر بر اثر شلیک اشتباهی پلیس سبزوار
Print This Post

ساعت یک بامداد چهارم آبان ماه سال جاری 6 مأمور پلیس سبزوار که برای دستگیری مجرمان فراری با نیابت قضایی به تهران اعزام شده بودند با مسدود کردن راه یک خودروی سواری با چهار سرنشین به سمت آنها شلیک کردند و باعث مرگ 3 نفر از آنها و زخمی شدن یک سرباز وظیفه پلیس شدند.

دستگیری. پلیس ایران. نیروی انتظامی. نوپو. فرار. آدم ربایی مرگ سه نفر بر اثر شلیک اشتباهی پلیس سبزوار

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایران، ساعت یک بامداد چهارم آبان ماه سال جاری 6 مأمور پلیس سبزوار که برای دستگیری مجرمان فراری با نیابت قضایی به تهران اعزام شده بودند با مسدود کردن راه یک خودروی سواری با چهار سرنشین به سمت آنها شلیک کردند و باعث مرگ 3 نفر از آنها و زخمی شدن یک سرباز وظیفه پلیس شدند.

 

تحقیقات نشان داده است تنها یک نفر از سرنشینان از مجرمان فراری بوده است و بقیه آنها قربانی اشتباه مأموران شده‌اند. کارآگاهان در صحنه تیراندازی 15 پوکه کشف و ضبط کردند و از مأموران اعزامی پلیس نیز 4 قبضه اسلحه کلاشنیکف و 2 کلت به دست آمد. این مأموران در صحنه جرم از سوی پلیس تهران دستگیر شدند.

 

پرونده این حادثه در شعبه سوم دادسرای جنایی و با ریاست بازپرس منافی‌آذر مورد بررسی قرار گرفت و این 6 مأمور دوشنبه 5 بهمن با قرار وثیقه مشارکت در قتل در مسیر محاکمه قرار گرفتند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار