سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71653
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ادعای جالب فرمانده ناوگان‌پنجم نیروی‌دریایی‌آمریکا در پی اخطار ایران
Print This Post

بعد از اخطار نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران به رزم‌ناو آمریکایی و ترک آب های منطقه توسط این رزم‌ناو، فرمانده ناوگان‌پنجم نیروی‌دریایی‌آمریکا در خلیج‌فارس به این اقدام ایران واکنش نشان داد.

 
ایران ادعای جالب فرمانده ناوگان‌پنجم نیروی‌دریایی‌آمریکا در پی اخطار ایران

 به گزارش سلام دلفان، بعد از اخطار نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران به رزم‌ناو آمریکایی و ترک آب های منطقه توسط این رزم‌ناو، فرمانده ناوگان‌پنجم نیروی‌دریایی‌آمریکا در خلیج‌فارس به این اقدام ایران واکنش نشان داد.

بر پایه این گزارش؛ «کوین استیفنس» سخنگوی ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا حاضر در منطقه و از فرماندهان این ناوگان در گفتگو با روزنامه «الشرق الاوسط» گفت: «ایران اعلام کرده که مناطقی را برای اجرای رزمایش بسته است. انجام رزمایش برای هر نیروی دریایی امری عادی است و ایران سالیانه این رزمایش را انجام می دهد.»

کوین استیفنس در ادامه  طی ادعای عجیب به این روزنامه وابسته به عربستان گفت: «ما پیش از آغاز رزمایش ایران از زمان برگزاری آن اطلاع داشتیم و مسئله نگران کننده ای برای منطقه پیش نخواهد آمد همانطور که نمی توان گفت که سیاست نظامی ایران در آب های منطقه به خاطر این رزمایش تغییر کرده است.»

 

مطرح شدن این ادعا از سوی فرمانده ناوگان‌پنجم نیروی‌دریایی‌آمریکا در حالی صورت می گیرد که رسانه های بین المللی و کارشناسان نظامی هشدار ایران را عامل ترک منطقه از سوی رزم‌ناو آمریکایی اعلام کرده اند./جام نیوز

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار