سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71776
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شلیک موشک کروز نور از عرشه ناوشکن البرز
Print This Post

موشک کروز دریایی نور امروز و در سومین روز از رزمایش دریایی ولایت ۹۴ از روز عرشه ناوشکن البرز شلیک و هدف از پیش تعیین شده منهدم کرد.

 رزمایش بزرگ دریایی ولایت 94 (2)به گزارش سلام دلفان،امیردریادار موسوی سخنگوی رزمایش دریایی ولایت 94 امروز و پس از شلیک چند فروند موشک کروز دریایی نور از سواحل مکاران و همچنین از روی عرشه ناو البرز، گفت: یگان‌های شناور سطحی نیروی دریایی ارتش امروز به صورت همزمان با پرتاب موشک‌های سطح به سطح کروز نور اقدام به انهدام اهداف از پیش تعیین شده کرده و با موافقیت این ماموریت را به انجام رساند.

وی افزود: همچنین سومین روز از مرحله نمایش قدرت رزمایش بزرگ دریایی ولایت 94 موشک‌های نور که اخیرا پس از ارتقاع دقت و برد به این نیرو تحویل شده است از ساحل به سطح اهداف از پیش تعیین شده پرتاب و با موفقیت به هدف‌ها اصابت کردند.

سخنگوی رزمایش دریایی ولایت 94 تصریح کرد: یگان‌های شناور نیروی دریایی ارتش که در منطقه عمومی رزمایش مستقر شده‌اند به منظور انحدام اهداف سطحی و هوایی دشمن در این روز از رزمایش اقدام به تیراندازی با توپ‌ها و سلاح‌های ضد هوایی موجود در این یگان‌ها کردند.

به گزارش تسنیم سخنگوی رزمایش ولایت 94 همچنین از پرتاب موشک‌های دوش‌پرتاب میثاق خبر داد و گفت: علی‌رغم اقدامات الکترونیکی دشمن علیه سامانه‌های موشکی نیروی دریایی ارتش  هیچ خللی در پرتاب موشک‌های پیش‌بینی شده وارد نیامده و تمامی این پرتاب‌ها به صورت کاملا موفقیت‌آمیز انجام شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار