سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72003
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » کتابخانه های عمومی شهرستان دلفان در ایام مبارک دهه فجر تخفیف ویژه می دهند
Print This Post
نظری مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان دلفان خبرداد:

از تاریخ دوازدهم بهمن ماه تا بیست و دوم ماه جاری عضویت متقاضیان ثبت نام در کتابخانه های عمومی شهرستان بصورت نیم بهاء خواهد بود.

 به گزارش سلام دلفان، مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان دلفان گفت: نظر به فرا  رسیدن سالروز پیروزی انقلاب و در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی از تاریخ دوازدهم بهمن ماه مصادف با آغازین روز  ایام الله دهه مبارک فجر تا بیست و دوم ماه جاری عضویت متقاضیان ثبت نام در کتابخانه های عمومی شهرستان بصورت نیم بهاء خواهد بود.

وی افزود: در این ایام عضویت برای بزرگسالان ۳ هزار تومان و برای افراد زیر ۱۴ سال یکهزار و پانصد تومان است و در ایام ذکر شده ، جرائم دیرکرد کلیه اعضاء کتابخانه های عمومی شهرستان که نسبت به بازگرداندن منابع کتابخانه تا پایان دهه فجر اقدام نمایند مورد بخشودگی قرار خواهد گرفت.

این مسئول افزود : در ایام الله جشن پیروزی انقلاب کتابخانه های شهرستان میزبان دانش آموزان برای بازدید خواهند بود ، لذا مدیران محترم مدارس میتوانند در این باره هماهنگی لازم را بعمل آورند.

شایان ذکر است ، شهرستان دلفان دارای چهار کتابخانه عمومی است که از این تعداد دو کتابخانه شهری در نورآباد و هفت چشمه و دو کتابخانه روستایی در ایرانشاهی و شهرک امام (ره) واقع شده اند.

 

  1. نویسنده دیدگاه: محمد
    بهمن ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۰۱

    کتابخانه های دلفان مسئول کوشای دارد الحق که آقای نظری آدمی خوش رو وخیرخواه می باشد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار