سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72011
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » چشم انداز جدید روابط ایران و اتحادیه اروپا/ اتحادیه اروپا به سبب عدم همگرایی با ایران متضرر شده است
Print This Post
خدائی سوری تشریح کرد:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا تا امروز سیاست های اتحادیه اروپا در منطقه و عدم همگرایی با ایران سبب شده است تا ضررهای فراوانی را متحمل شوند.

به گزارش سلام دلفان، حجت الله خدائی سوری ، در خصوص آغاز گفت‌وگوهای بین ایران و اتحادیه اروپا در اوایل اسفند ماه در تهران، اظهار داشت: اتحادیه اروپا نباید دنباله رو سیاست های آمریکا در منطقه باشد و نیاز است که در این زمینه بازنگری جدی انجام دهد.

چشم انداز جدید روابط ایران و اتحادیه اروپا/ اتحادیه اروپا به سبب عدم همگرایی با ایران متضرر شده است

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پس از برجام نیز حسن نیت و صداقت ایران ثابت شده و بهتر است که اتحادیه اروپا در سیاست های منطقه ای خود از سیاست های ایران، الگو بگیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعا تا امروز سیاست های اتحادیه اروپا در منطقه و عدم همگرایی با ایران سبب شده است تا ضررهای فراوانی را متحمل شوند.

خدائی سوری با اشاره به اینکه اتحادیه اروپا باید از اتفاقاتی که اخیرا افتاده است درس عبرت بگیرد، گفت: ضمن اینکه اتحادیه اروپا در روابط خود نسبت به ایران تجدید نظر کند، باید روابط توام با حسن همکاری در قبال ایران و عدم دخالت در منطقه را در پیش گیرد.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران به نحو احسن در مقابل تحریم ها ایستادگی کرده است، افزود: با توجه به فضای جدیدی که به وجود آمده به نفع اتحادیه اروپا است که سطح روابط سیاسی و اقتصادی خود با ایران را افزایش و روش های گذشته خود را اصلاح کند.

تلگرام سلام دلفان

منبع: خانه ملت

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار