سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72019
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تبلیغات انتخاباتی در جشن های مردمی دهه فجر ممنوع است
Print This Post
حجت الاسلام غلامی :

معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی لرستان گفت: تبلیغات انتخاباتی کاندیداها در جشن های مردمی دهه فجرممنوع وغیر قانونی است.

به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام احمدرضا غلامی با اشاره به بحث همدلی و انسجام افزود: ایام دهه فجر فرصتی برای دعوت همگان برای حضور پرشورتر در انتخابات هفتم اسفند می باشد اما نباید اجازه داد تا برخی کاندیدا ها این فرصت را به تبلیغات انتخاباتی خود تبدیل نمایند.

وی اظهار داشت: دهه فجر امسال بدلیل نزدیک شدن به ایام انتخابات و تبلیغات کاندیداها از اهمیت بیشتری برخوردار است و بعد از برجام باید اقتدار، همدلی و همزبانی ملت را به رخ جهانیان کشید.
معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی لرستان دهه فجر را نقطه عطفی برای کشور دانست و اظهار کرد: این دوران فرصتی مناسب برای ارزیابی دستاوردها و عملکرد انقلاب در سه دهه گذشته است.
وی با اشاره به فرمایش اخیر رهبر معظم انقلاب که فرمودند ‘بیعت با امام راحل بیعت با پیامبراکرم (ص) است عنوان کرد: دهه فجر فرصتی است تا ضمن تجدید میثاق با امام و آرمان های انقلاب، از خداوند متعال نیز به خاطر نعمت انقلاب شکرگزاری کرد.
حجت الاسلام احمدرضا غلامی گفت: توجه به محتوا و تاثیرگذاری برنامه ها، تلاش برای بصیرت افزایی و دشمن شناسی از اصول ستاد دهه فجر در استان لرستان است و در این ایام جشن انقلاب در یک هزارو 650مسجداین استان برگزار می شود.
وی به بیان گوشه ای از برنامه های ستاد دهه فجر در استان پرداخت و بیان کرد: برگزاری 15محفل انس با قرآن درمراکز بخش های لرستان و دو شهربروجرد و خرم آباد، برگزاری جشن انقلاب در دو هزارو 300هیات مذهبی، برگزاری سه جشنواره کودک و نوجوان و زنان ، تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی و حافظان قرآن به تعداد 100 تن، اعزام 300مبلغ به مساجد ، و سرکشی از سه هزارو 33 روستای این استان ازجمله برنامه های دهه فجر است.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان آذین بندی معابر و خیابان ها وسردرب ادارات ،مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی، برگزاری میهمانی لاله ها در گلزار شهدا، دیدار با خانواده های شهدا، گلبانگ انقلاب و فریاد الله اکبر و نورافشانی در شب 22 بهمن را از دیگر برنامه های ستاد خواهد بود.
وی افزود: ویژه برنامه سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) در 12 بهمن به صورت ویژه، نشست های بصیرت افزایی، برپایی ایستگاه های فرهنگی و صلواتی، جشنواره ورزش و خانواده، همایش های قرآنی، شب شعر و خاطره، نمایشگاه عکس و اسناد انقلاب از جمله دیگر برنامه های دهه فجر است./ منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار