سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72055
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » اختلاف و تفرقه، آخرین حربه ای است که دشمن در پیش گرفته است/ گفتمان انقلاب اسلامی آینده جهان غرب را رقم خواهد زد / نباید از رد صلاحیت ها دل سرد شد
Print This Post
آیت الله نیازی خرم آبادی در مسجد جامع نورآباد:

آیت الله هاشم نیازی از مدرسین حوزه علمیه قم جمعه شب پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد جامع دلفان به سخنرانی پرداخت.

به گزارش سلام دلفان؛ آیت الله هاشم نیازی خرم آبادی جمعه شب پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد جامع دلفان به سخنرانی پرداخت.

DSC02099

وی در ابتدای سخنان خود با اشاره به توجهات و عنایات حضرت ولی عصر (عج) اظهار داشت: انشاالله شما ملت عزیز مخصوصا مردم ولایت مدار لرستان که در طول تاریخ  حافظ و نگهبان استقلال این کشور بوده اید این توفیق نسیبتان گردد که پرچم این انقلاب را در زیل سایه ی مقام معظم رهبری تقدیم صاحب اصلی اش نمائیم.

وی افزود: اگر آه و ناله و تضرع های شبانه اولیا خدا نباشد هیچی نیست و همانوگونه که در احادیث آمده است این عالمان و شیعیان امیرالمونین اند که باعث دفع عذاب الهی از روی زمین خواهند شد.

این استاد حوزه ادامه داد: همینجا لازم میدانم که یاد کنم از مرج تقلید ، مرحوم آیت الله عظمی حاج شیخ فرج الله موموندی و دیگر عزیزانی که وجود این افراد موجب خیر و برکت بوده وانشاا.. همیشه مملک ما زیر سایه مراجع و روحانیت پاینده بماند.

وی مسئله مهم دنیای دنیای امروز را مقابله کفر با گفتمان جدید اسلامی دانست و افزود: گفتمان انقلاب اسلامی همان  خطری است  که کفر جهانی احساس می کند، این گفتمان از مرزهای جمهوری اسلامی عبور کرده وبا سرایت مسئله بیداری اسلامی در همه ملت ها به اعتراف سیاسیون و تحلیل گران غربی دین آینده غرب و اروپاه دین اسلام خواهد بود .

DSC02137

آیت الله هاشم نیازی  خطاب به مردم گفت: وقتی گفته می شود مسئله روحانیت، مقصود فقط قشر امامه به سر نیست .روحانیت یعنی دعوت به خدا ،دعوت به عدالت خواهی، همزیستی مسالمت آمیز و ما باید بدانیم که همه ی  توئطه ها  دشمن در طول عمر پر برکت انقلاب اسلامی  نتواسته اند کاری به سرانجام برسانند. آن ها می دانند که دیگر کاری از پیش  نخواهد برد و به همین دلیل مسئله اختلاف و تفرقه، آخرین حربه ای است که در پیش گرفته اند.

وی به نفوذ معنویت به دورن ملت های غربی اشاره کرد و اظهار داشت: مردم دنیا هم اکنون به دین و روحانیت به معنی واقعی کلمه توجه می کنند و بالاترین تیتراژ فروش کتاب در کشور های غربی مربوط به فروش ترجمه قرآن به زبان های آنان است.

آیت الله هاشم نیازی  گفت: دشمن هم اکنون دست اش خالی است و تنها هدفی که در پیش گرفته ایجاد اختلاف درمنطقه و نا امن کردن مرزهای ایران می باشد که خدا را شکر با درایت و تدبیرمقام معظم رهبری هنوز نتوانسته به این هدف دست پیدا کند و انشاا.. هم نخواهد توانست.

وی ادامه داد: یکی از سنت هایی  که پیغمبر اسلام(ص) بناه نهاد، مسئله وحدت است و همگان باید در پناه نور اسلام در همین سال و مخصوصا همین روزها که  در آستانه دهه فجر و بعد از ان ایام انتخابات هستیم در کمال صمیمیت و برداری اختلافات را کنار گذاشته و با حفظ ارزش ها در انتخابات شرکت کنیم.

DSC02249

این مدرس حوزه افزود: فکر میکنم آن چه اصل و مهم است شرکت در پای صندوق های رای است نه فقط شعار دادن بعد نماز، و باید این شعار را تبدیل یه شعور کنیم و متوجه باشیم که یک رای ما مثل یک تیر بر قلب دشمن است وما نباید از رد صلاحیت کاندید مورد نظرمان دل سرد شد.

آیت الله هاشم نیازی خرم آبادی در پایان خاطر نشان کرد:نمعت فقط نمعت صحت بدن و امنیت نیست، بالاترین نعمت آن نعمتی است که این ها را حفظ می کندو آن نعمت عبارت است از ولایت وطبق آیات و روایات تفسیر شده همه در مقابلش مسئولیم  و با وجود این نعمت است که دیگر نعمات جلوه می گیرند.

تلگرام سلام دلفان

منبع: دلفان امروز

  1. نویسنده دیدگاه: همان واقع بین
    بهمن ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۳۱

    این جلسه یعنی تبلیغات زودهنگام
    وی کاری غیر قانونی است
    لطفا پیام منو حذف نکنید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار