سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72080
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » توافق ستاره پرسپولیس برای جدایی در پایان فصل
Print This Post

نمایندگان باشگاه ترکیه ای عملکرد آقای گل لیگ را در بازی پرسپولیس و سپاهان را می بینند تا برای جذب وی مطمئن شوند.
 

مهدی طارمی توافق ستاره پرسپولیس برای جدایی در پایان فصل

به گزارش سلام دلفان، قرارداد مهدی طارمی در انتهای لیگ پانزدهم به پایان می رسد و ستاره پرسپولیس می تواند به عنوان بازیکن آزاد این تیم را ترک کند.

باشگاه روبین کازان روسیه پیش تر پیشنهادی یک و نیم میلیون دلاری به صدرنشین جدول گلزنان لیگ برتر ایران داده بود که ظاهرا با مخالفت مسئولان پرسپولیس روبرو شد.

حال خبر می رسد باشگاه مطرح بشیکتاش ترکیه نیز خواهان طارمی شده است. نمایندگان این باشگاه ترکیه ای هم اکنون در تهران به سر می برند تا عملکرد طارمی را در بازی روز سه شنبه پرسپولیس و سپاهان اصفهان از نزدیک تماشا کنند.

گویا مبلغ پیشنهادی بشیکتاش برای جذب آقای گل کنونی لیگ ایران به قدری چشمگیر هست که توافق در این هفته و در نهایت جدایی طارمی در پایان فصل را قطعی بدانیم.

وکیل طارمی در مذاکراتش با مسئولان باشگاه پرسپولیس گفته که حاضر است برای دریافت رضایتنامه این ستاره، یک میلیون دلار بدهد که در این صورت جدایی طارمی خیلی زودتر محقق خواهد شد.

البته با توجه به پاسخ اولیه مسئولان باشگاه سرخ، بعید است طارمی بتواند قبل از اتمام قراردادش، پرسپولیس را ترک کند اما در پایان فصل این شانس را دارد که راهی ترکیه یا روسیه شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار