سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72114
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سه خودرو «رنو» زیبا در راه جاده های ایران +عکس
Print This Post

اگرچه هنوز تکلیف حضور رنو در ایران مشخص نیست، اما این خودروساز فرانسوی در صورت آمدن به جاده مخصوص، سه محصول جدید را به تولید خواهد رساند.

به گزارش سلام دلفان، سه محصولی که رنو برای بازار ایران در نظر گرفته، عبارتند از کلیو4، کپچر و کوئید. در این بین، کپچر هم اکنون به کشور وارد شده و قرار است ایران خودرو پس از نهایی شدن شراکت با رنو، این محصول را به تولید برساند.

این سه رنو هوس جاده های ایران به سر دارند+تصاویر
کپچر موتوری 1200 سی سی و البته توربو دارد که 120 اسب بخار قدرت تولید می کند. این خودرو که کراس اور به شمار می رود، مصرف سوختی مناسبی داشته و استاندارد آلایندگی و سوخت آن یورو5 است. کپچر هم اکنون با قیمتی حدود 104 میلیون تومان به بازار عرضه می شود و این در حالی است که در صورت تولید در ایران، قیمت آن پایین خواهد آمد.
این سه رنو هوس جاده های ایران به سر دارند+تصاویر
از کپچر که بگذریم، کلیو4 دیگر مدل مدنظر رنو برای بازار ایران است. این خودرو نیز مانند کپچر دارای موتوری 1200 سی سی با قدرت 120 اسب بخار است و حداکثر سرعت آن به 200 کیلومتر در ساعت می رسد. کلیو4 مصرف سوخت مناسبی داشته و در حالت ترکیبی 2/5 لیتر بنزین می سوزاند. گفته می شود  قیمت این خودرو معادل 80 میلیون تومان خواهد بود.
این سه رنو هوس جاده های ایران به سر دارند+تصاویر
اما رنو قصد دارد یکی از ارزانترین محصولات خود را نیز روانه بازار ایران کند و آن “کوئید” نام دارد. این محصول که هم اکنون در هند عرضه شده، حجم موتوری 800 سی سی دارد و تنها 53 اسب بخار قدرت تولید می کند.هنوز مشخص نیست که این محصول در ایران خودرو به تولید خواهد رسید یا سایپا.

منبع: صنعت نویس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار