سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72135
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شرط پلیس کانادا برای دستگیری خاوری
Print This Post

رئیس پلیس بین‌الملل ناجا گفت: پلیس کانادا گفته تنها اعلان قرمز برای دستگیری خاوری کافی نیست و باید مقام قضایی این کشور دستگیری این متهم را تائید کند.

 به گزارش سلام دلفان، مسعود رضوانی رئیس پلیس بین‌الملل ناجا، در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران درخصوص آخرین وضعیت پرونده خاوری و استرداد وی به ایران گفت: برای خاوری از سوی سازمان اینترپل اعلان قرمز صادر شد و مورد ردیابی و شناسایی قرار گرفت.

وی افزود: ابتدا دولت کانادا حضور خاوری را در این کشور انکار می‌کرد اما پس از مدتی ما اسم، آدرس و عکس محل اقامت و خودروی او را دادیم و آنها ناچار شدند حضور خاوری را در کانادا تائید کنند اما آخرین چیزی که به ما گفتند این بود که برای دستگیری وی تنها اعلان قرمز کافی نیست و باید مقام قضایی کانادا هم دستگیری خاوری را تائید کند.

رضوانی با بیان اینکه پلیس مسیر خود را به درستی طی کرده، گفت: براساس آنچه که کانادا به ما اعلام کرده مابقی مسیر را باید از طریق دیپلماتیک، وزارت خارجه و سیستم قضایی پیگیری کند.

وی تصریح کرد: ما حتی برای اینترپل کاناد پیام دادیم که آمادگی داریم تیمی را از مرجع قضایی ایران به کانادا بفرستیم تا با مرجع قضایی این دولت مذاکره کند.
منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار