سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72194
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » چند چهره سیاسی در رقابت های انتخاباتی
Print This Post

این روزها اخبار متعددی در ارتباط با ملاقات ها و دیدارهای سیاسی یکی از خانم های کاندیداتور در انتخابات به گوش می رسد که با کنار هم قرار دادن آنها پازل چند جنسی سیاسی شکل می گیرد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از سفيرافلاك این دواطلب انتخابات که فریادهای اصولگرایانه سر می دهد، چندین بار با اصلاح طلبان در رنج های مختلف و خانم چند جنسه سیاسی در رقابت های انتخاباتیژانرهای متفاوت دیدار داشته است و حتی بر اساس شنیده ها در تهران صورتجلسه اصلاح طلبان را امضاء کرده است.

وی که  هدف اصلی اش پیروزی در انتخابات مجلس به هر قیمت ممکن است؛ با طیف های مختلف سیاسی از هر اندیشه و گرایشی جلسه برگزار می کند و برای جلب حمایت آنها، به تمامی جریان های سیاسی لبیک گفته است.

این کاندیدا چند ماه پیش در جلسه اصولگرایان خواستار قرار گرفتن در لیست اصولگرایان شده و اینک باتوجه به رد صلاحیت بخش قابل توجهی از اصلاح طلبان با پذیرش حمایت اصلاح طلبان در آستانه قرار گرفتن در لیست انتخاباتی مورد حمایت این جریان سیاسی قرار دارد.

این کاندیای اصولگرا، اصلاح طلب،مستقل همچنین چندین بار در جلسات اعتدالیون هم حضور داشته  است و خواستار حمایت آنها از خود شده است.

البته ماجرای این  کاندیداتور فقط به شرکت در جلسات سیاسی ختم نمی شود که حتی بدون توجه به نوع مجالس زنانه یا مردانه، حتی در مراسمات ختم نیز با حضور در صف مردان و شانه به شانه آنها به صاحب عزاها تسلیت می گوید و برایش هم مهم نیست که مراسم ختم متعلق به چه کسی است؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار