سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72287
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » بهره برداری از 60 طرح عمرانی در ایام دهه فجر در شهرستان دلفان / مسئولین اجازه ندهند برنامه های دهه فجر به محلی برای تبلیغ کاندیداها تبدیل شود
Print This Post
فرماندار دلفان:

فرماندار شهرستان دلفان گفت: مردم ایران اسلامی سرمایه های معنوی و ماندگار انقلاب هستند.

به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی اظهار داشت: مردم در طول دوران شکو همند انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور پرشور خود در جشن های پیروزی انقلاب ثابت کرده اند که عشق و دلبستگی آنان نسبت به این نظام همیشگی است و گذر زمان از آن نمی کاهد.
وی با بیان اینکه مردم باید در جریان خدمات نظام قرار گیرند اظهار داشت : مسئولان در دهه مبارک فجر فرصت را غنمیت شمرده و دستاوردهای حوزه خود را به مردم گزارش کنند.
طولابی بیان کرد: آگاه سازی مردم نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی آنها را به نظام جمهوری اسلامی امیدوارتر خواهد کرد و حق مردم است که از پیشرفت و توسعه کشور مطلع شوند.
فرماندار شهرستان دلفان از مسئولین خواست تا اجازه ندهند برنامه های دهه مبارک فجر به محلی برای تبلیغ کاندیداهای مجلس شورای اسلامی تبدیل شود.
به گفته وی 60 طرح عمرانی در دهه فجر دراین شهرستان به بهره برداری می رسد که برای تکمیل آنها 160میلیارد ریال هزینه شده است./ ایرنا

 

تلگرام سلام دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار