سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72292
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » افزايش ظرفيت تحصيلات تكميلي دانشگاه‌هاي آزاد لرستان/ بودجه ۱۵۳ میلیارد تومانی تصویب شد
Print This Post

در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان که به ریاست “حميد میرزاده” رئیس دانشگاه آزاد و دیگر اعضا در سازمان مرکزی برگزار شد، برنامه 5 ساله این دانشگاه آزاد لرستان مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش سلام دلفان، رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان در اين خصوص گفت: بر اساس برنامه 5 ساله دانشگاه آزاد لرستان علاوه بر توسعه رشته‌های علوم پزشکی باید با توسعه تحصیلات تکمیلی تعداد فعلی دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای این دانشگاه از 34 هزار نفر فعلی تا پایان برنامه به 37 هزار افزایش یابند.
“بهروز دوستی” اظهار داشت: طبق برنامه مصوب شده تعداد نسبت دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه باید از 28 درصد به 48 درصد افزایش یابند.
وي اضافه کرد: یکی دیگر از اولویت‌های برنامه 5 ساله دانشگاه آزاد لرستان این است که نسبت دانشجو به هیات علمی از 72 به 31 تغییر یابد.
دوستي افزایش تولید مقالات ISI، از 126 مقاله در حال حاضر به 1556 مقاله تا سال 99، راه‌اندازی دو مجله ISI، ایجاد 4 مرکز تحقیقاتی در حوزه علوم انسانی، علوم پزشکی، علوم پایه و دیگر حوزه‌ها و ایجاد 22 شرکت فناور و دانش بنیان را از دیگر اولویت‌های برنامه 5 ساله دانشگاه آزاد لرستان اعلام کرد.
رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان گفت: بر اساس برنامه مصوب شده باید تعداد طرح های فرهنگی ماندگار این دانشگاه از 12 طرح به 33 طرح،  تعداد مساجد از 6 باب به 7 باب و سرانه فضای آموزشی از 7 متر به 9 متر افزایش یابند.
دوستی اضافه کرد: همچنین بودجه پژوهشی دانشگاه آزاد لرستان در 5 سال آینده باید با رشد 20 درصدی همراه باشد.
وی با اشاره به تصویب بودجه سال 95 دانشگاه آزاد لرستان در جلسه هیات امنای این دانشگاه گفت: بودجه سال 95 دانشگاه آزاد لرستان از دیدگاه منابع و مصارف 153 میلیارد تومان و از دیدگاه درآمد و هزینه 130 میلیارد تومان تعیین و مورد تصویب قرار گرفت.
خبر: احمد تلوري/ یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار