سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72395
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نهضت انصراف در حمایت از لیست واحد اصولگرایی +جدول اسامی
Print This Post

برخی از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، آمادگی خود را برای کناره‌گیری به نفع وحدت اصولگرایان در صورت نبودن نام‌شان در لیست واحد اعلام کرده‌اند و بعضی دیگر، نامزدهای خارج از لیست را هم تشویق به انصراف کرده‌اند.

نهضت انصراف در حمایت از لیست واحد اصولگرایی +جدول اسامیسلام دلفان – در حالی که آرام آرام به 7 اسفند و انتخابات مجلس دهم و خبرگان پنجم نزدیک می‌شویم، تمامی افراد و بزرگان جبهه اصولگرایی سعی و تلاش خود را بر این گماشته اند تا به وحدت رسیده و لیست واحدی از نامزدهای این جریان ارائه دهند؛ اخبار نیز حکایت از آن دارد که لیست ائتلاف اصولگرایی کامل شده و در روزهای آینده منتشر می‌شود.

از سوی دیگر، تعدادی از نامزدهای انتخابات مجلس و حتی خبرگان رهبری و فعالان اصولگرایی که مصر بر وحدت میان نیروهای اصولگرا هستند، آمادگی خود را برای کناره گیری از گردونه انتخابات به نفع وحدت اصولگرایان در صورت نبودن نامشان در لیست را اعلام نمودند و بعضی دیگر، نامزدهای خارج از لیست را تشویق به انصراف کرده‌اند.

از اولین افرادی که این موج را در میان نیروهای ارزشی به وجود آورد و دیگران را نیز به این مسیر فراخواند “حسین فدایی” بود.

او که از ابتدا برای تحکیم بیشتر وحدت اصولگرایان از ثبت نام در انتخابات صرفنظر کرده بود، گفت: از حضور همه اصولگرایان درصحنه صمیمانه تشکر میکنم و از آنها تقاضای آمادگی انصراف با تشخیص افراد صالح وشایسته برای حفظ وحدت را دارم؛ دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی همچنین با تاکید بر این مطلب که امروز یکی ازمظاهر اصولگرایی کمک به وحدت با انصراف است گفت:  امیدوارم این مطلب را جدی بگیریم و بنده بر این اساس ثبت نام نمی‌کنم.

در ادامه، اسامی تعدادی از نامزدها و فعالان اصولگرایی که در راستای حمایت از لیست واحد ائتلاف اصولگرایان اظهار نظر کرده‌اند، می‌آید:

1منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار