سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72578
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » پاسخ رئیس فدراسیون کارگری به برگزاری دوی صحرانوردی روی آسفالت در دلفان
Print This Post
در پی انتقادات وارده در مورد برگزاری مسابقات دوی صحرانوردی؛

رئیس فدراسیون ورزش کارگری در مورد برگزاری مسابقات دوی صحرانوردی بر روی آسفالت گفت: برای اولین دوره این رقابتها را برگزار کردیم و محدودیت داشتیم.

1454743164396_hagmagid.jpg

به گزارش سلام دلفان، احمد حسین زادگان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به انتقادات وارده در مورد برگزاری مسابقات دوی صحرانوردی قهرمانی کشور کارگران، اظهار کرد: این اولین دوره مسابقات صحرانوردی در بخش کارگران بود و نفس برگزاری برای اولین بار خوب بود اما قبول دارم که باید در ادوار بعدی شرایط بهتری ایجاد شود و دیگر شاهد چنین ضعف‌هایی نباشیم.

وی افزود: در مسابقات داخلی هم شاهد برگزاری مسابقات صحرانوردی روی آسفالت هستیم و معمولا رقابت هایی به این شکل برگزار می شود اما باید بگویم ما محدودیت زمانی داشتیم و می خواستیم هر طور شده مسابقات را برگزار کنیم. شاید به همین دلیل برخی از این ملاحظات را نتوانستیم رعایت کنیم.

رئیس فدراسیون ورزش های کارگری با اشاره به این که رئیس انجمن دوومیدانی این فدراسیون فردی کاملا تخصصی در این رشته است و به خوبی با شرایط برگزاری رقابت ها در بخش های مختلف آگاه است، بیان کرد: او از ابتدا در جریان ریز برنامه های این مسابقات بوده و در مورد برگزاری مسابقات روی آسفالت که می گویید قطعا اگر ورزشکاران خیلی اذیت می شدند فکری می کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اعتراضی نسبت به برگزاری این مسابقات روی آسفالت از سوی ورزشکاران و یا تیم ها به فدراسیون ارائه شده است؟ توضیح داد: هنوز چیزی به دست من نرسیده است. اولویت ما برگزاری مسابقات بدون هیچ نقصی و حفظ سلامت ورزشکاران است و ان شاء الله در مسابقات بعدی شاهد برگزاری بهتری خواهیم بود.

 

نخستین دوره دوی صحرانوردی قهرمانی کارگران کشور با حضور 120 دونده در قالب 17 تیم آقایان و هشت تیم بانوان در دو رده‌ی سنی زیر 30 و بالای 30 سال در شهرستان دلفان استان لرستان برگزار شد که با قهرمانی خراسان رضوی در بخش بانوان و آذربایجان شرقی در بخش آقایان همراه بود.

 

تلگرام سلام دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار